Klub
Struktura organizacyjna
Zarząd
Stadion
Kontakt
Puchary
Historia
Bilety


VII Święto Sportu w KaniowieZdjęcia z VII Święta Sportu:

autor: Marcin Kowolik ---> [link]

autor: Sławomir Lewczak ---> [link].

Nasze zespoły piłkarskie

Kadra
Wyniki
Terminarz
Strzelcy
Galeria
Transfery
Sparingi

Lp
M
P
Br
1
LKS Pionier Pisarzowice
11
24
29-12
2
LKS Przełom Kaniów
11
21
27-14
3
LKS Wilamowiczanka
11
20
23-14
4
GLKS Wilkowice
11
18
12-12
5
GLKS Sokół Buczkowice
11
18
22-23
6
UKS Rotuz Bronów
11
16
19-17
7
KS Międzyrzecze
11
14
20-17
8
LKS Zapora Wapienica
11
14
23-31
9
KS Bystra
11
12
27-33
10
LKS Żar Międzybrodzie
11
12
17-23
11
LKS Sokół Hecznarowice
11
11
13-21
12
KS Soła Kobiernice
11
4
9-24
Kadra
Wyniki

-


Kadra
-
Kadra
-

Kadra
-Sekcje klubu


Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]

Online
Gości: 7
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 1
Użytkowników: 3931, Najnowszy: CASTROL73

Historia Klubu Kibica
Historia Klubu KibicaW lipcu 2005 roku działający przy LKS „Przełom” Kaniów Klub Kibica obchodził 15-lecie istnienia. W naszym powiecie to jedyny tego rodzaju klub działający tak długo. Jego działalność to wspieranie Ludowego Klubu Sportowego „Przełom” Kaniów. Ogółem koszty wykonanych przez członków Klubu Kibica prac na rzecz LKS „Przełom” wynoszą około 95 tys. złotych.

Klub Kibica powstał w 1990 roku. Pierwsze zalążki powstania K-K zrodziły się w kuźni u Antoniego Olka. Pomysłodawcami byli: Kazimierz Polak, Władysław Janeczko i Karol Ryszka. Pierwsze zebranie organizacyjne odbyło się w Klubie Sportowym na które przybyło 24 członków. Na tym zebraniu wybrano pierwszą trzy osobową radę K-K w składzie: przewodniczący - Kazimierz Polak, sekretarz - Stanisław Stwora, skarbnik - Karol Ryszka. Wszyscy zebrani zgodnie uchwalili, że ich celem będzie wspieranie Klubu Sportowego „Przełom”, w postaci składek członkowskich i różnych prac społecznych.

I tak w pierwszym roku członkowie K-K uporządkowali teren za pawilonem sportowym, wykonali boks na opał posadzili drzewa i krzewy. Wykonano częściowo ogrodzenie boiska od stopy północnej. W następnych latach wykonano stojaki na rowery, podwyższenie siatki za bramką wschodnią oraz drenarz przedpola bramkowego od strony wschodniej. Następnie wykonano stoły tarasowe, ławki i lampę oświetleniową trzyramienną. Z części kotłowni pawilonu wykonano pomieszczenie dla członków K-K tzw. „Basztę”, którą w tej chwili wykorzystuje Klub Sportowy LKS „Przełom”.

Dla uczczenia zdobycia mistrzostwa klasy „B” i wejścia do klasy „A” członkowie K-K wybudowali trybuną krytą na około 100 osób.
W dalszej części wykonano dwa boksy dla zawodników, które w obecnej chwili znajdują się na boisku treningowym, jak i również zbudowano dwie bramki na tymże boisku. Dla uczczenia jubileuszu 50-lecia Klubu Sportowego „Przełom” Kaniów wybudowaliśmy spikerkę komentatorską. Dolna część spikerki, w której znajduje się pomieszczenie dla sędziów, została oddana do władania Klubowi Sportowemu „Przełom” Kaniów. Natomiast górną część zachowano dla członków K-K, w którym mogą się spotkać w kameralnym gronie i powspominać stare dzieje. Jest ona zawsze udostępniona dla spikera na wszystkie zawody i imprezy sportowe. Z okazji dziesięciolecia Klub Kibica został odznaczony pucharem przez Starostę Bielskiego Jacka Falfusa jak i jego trzech członków, a są to panowie: Karol Ryszka, Franciszek Radzik, Marian Antos. Oprócz tego wójt gminy Bestwina Anatol Faruga wręczył nam list gratulacyjny z podziękowaniem za wykonane prace na rzecz sportu w gminie Bestwina.

W następnych latach członkowie Klubu Kibica pracowali przy modernizacji płyty boiska i terenów jemu przyległych, jak również przy rozbudowie i modernizacji pawilonu sportowego, a konkretnie nowej szatni dla gości. Z okazji 15-lecia Klubu Kibica jego członkowie zakupili bramkę aluminiową o wymiarach 5m x 2m za kwotę 2050zł. Starosta Bielski Andrzej Płonka uhonorował K-K następnym pucharem w ramach podziękowania za włożoną pracę na rzecz sportu. Dwóch naszych członków może się poszczycić złotymi odznakami PZPN. Jest to Karol Ryszka i Marian Antos a czterech naszych członków otrzymało brązowe odznaki PZPN a są nimi: Jonkisz Edward, Olek Antoni, Radzik Franciszek i Wojsław Antoni.

Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu w dniu 6 kwietnia 2004r. odznaczyło trzech naszych członków odznakami za zasługi dla sportu: Srebrną odznakę otrzymał Karol Ryszka. Brązowe odznaki otrzymali Czesław Tomala i Marian Antos.

Złote odznaki OZPN otrzymali:
ś.p. Polak Kazimierz
ś.p.Gałuszka Bogdan
ś.p. Klimczak Jan
Tomala Czesław
Antos Marian
Słanina Bronisław
Stwora Mieczysław
Radzik Franciszek
Zając Roman

Srebrne odznaki OZPN otrzymali:
ś.p Piesiak Władysław
Olek Antoni
Wojsław Antoni
Krasucki Józef
Góra Franciszek
Góra Marian
Tatoń Władysław
Kłoda Zbigniew

Brązowe odznaki OZPN otrzymali:
Słychan Zdzisław
Wojtuszek Zdzisław

Odznakę honorową BOZPN otrzymali:

Fajfer Jan
Stwora Mieczysław
Gandor Józef
Słychan Zdzisław
Góra Franciszek
Ochman Leszek
Góra Marian
Olek Walerian
Kaganiec Mieczysław
Olek Antoni
Krasucki Józef
Prochot Adam
Kłoda Zbigniew
Tatoń Władysław
Kłoda Stanisław
Tomala Czesław
Jonkisz Edwart
Wojsław Antoni
Janeczko Władysław
Ziober Józef
Antos Marian
Ryszka Karol
Radzik Franciszek
Łuczkowski Józef

Szesnastu naszych członków została uhonorowanych plakietkami BOZPN z podziękowaniami za wkład pracy na rzecz sportu.

Większość naszych członków jest odznaczona złotymi, srebrnymi i brązowymi Odznakami Honorowymi LZS za zasługi włożone dla rozwoju kultury fizycznej i turystki na wsi.

W listopadzie 2008r. czterech naszych członków zostało uhonorowanych pięknymi plakietkami przez Starostę Bielskiego Andrzeja Płonkę z wyrazami uznania i podziękowania za wkład pracy na rzecz sportu w powiecie bielskim.

Statuetki otrzymali:
Antos Marian
Góra Marian
Olek Antoni
Wojsław Antoni
Data/Czas
 

Witryna
Prowadzący
Informacje
Licznik

Wejścia unikalne--->
Wszystkie wejścia--->
Teraz online --->
Gmina Bestwina

PG Silesia

BPC

Safety First

Auto-Mar

Autoserwis Staszczyk

Cyroń


Nasze zespoły

Seniorzy
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Trampkarze
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Młodzicy młodsi
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Żaki i skrzaty
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Oldboje
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Ankieta

Czat
Musisz być zalogowany, aby wystawiać komentarze na tej stronie. Proszę się zalgować lub jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się


Wieczny
30 wrz : 11:37
A no tak, faktycznie zostało to przeoczone. Super, że ktoś czuwa nad tym

wf
27 wrz : 20:38
A jaki był wynik w meczu młodzików młodszych z KS Bestwinka?

Wieczny
11 wrz : 09:48
Witam, dłuższe relacje pisze zawsze Kamil Kołodziejczyk i nie jest to ustosunkowane od wyniku meczu (w tym sezonie długa relacja po przegranym meczu z MRKS i remisie z Międzybrodziem). Ja z racji wielu innych obowiązków często nie mam na to czasu, żeby pisać długie relacje, a Kamil nie jest obecny na wszystkich meczach.

FaN92
28 sie : 06:13
Chciałem zapytać, dlaczego gdy Kaniów wygrywa mecz relacja z widowiska jest taka szczegółowa i długa a gdy przegrywamy ma ona jedynie dwa, trzy zdania? Myślę, że nieobecni na meczu chętnie przeczytaliby nawet o porażce. Czekam na odpowiedź adminów.

Wieczny
19 wrz : 18:54
Z dużym zadowoleniem mogę poinformować, iż od niedawna strona zyskała kolejnych dwóch administratorów. Są nimi Ervin oraz Castrol73. Z tej racji dołożymy wszelkich starań, aby strona była aktualizowana na bieżąco!

Kermit
15 lut : 17:19
Prosze jeszcze raz o wstawienie grafiku sparingów

Wieczny
05 lut : 19:09
Nie ma problemu, teraz jestem trochę zajęty zebraniem w sobotę i strona znowu stoi w miejscu, ale po zebraniu na pewno nowy zarząd opublikuje wszystko jak trzeba

Kermit
04 lut : 09:11
Mam prośbe do pana prezesa zeby nabył od trenera jedynki plan sparingów wraz z godzinami i wrzucił go na strone z góry dziekuje

zxczxczxc
12 sie : 08:12
ja z uwagi na brak czasu też nie dam rady

Wieczny
11 sie : 16:27
Czy jest ktoś chętny?

Wieczny
09 sie : 10:49
Zapraszam osobę bądź osoby do współprowadzenia strony klubu. Z racji obowiązków wynikających z funkcji prezesa oraz codziennej pracy nie jestem w stanie na bieżąco o wszystkim informować... Liczę, że znajdą się osoby, które chcą pomóc w tej kwestii.

zxczxczxc
29 lip : 19:56
Są jakieś zdjęcia z meczu zarządu ze strażakami i turnieju dzikich drużyn ?

Wieczny
06 wrz : 08:16
Wiem, moje niedopatrzenie, miało być do czwartku. Ale i tak była przewaga głosów i oprórcz głosów w ankiecie większość zdecydowała. Fan92, mam nadzieję, że swoją aktywność na czacie zamienisz na aktywność w klubie, np w sobotę podczas meczu. Zachęcam do wywieszenia flagi i głośnego dopingu. Co do wyboru utworu - kończymy dyskusję. Tak, jak chciałeś, wybór został dokonany.

FaN92
06 wrz : 04:54
"głosujemy w ankiecie na stronie klubu do piątku włącznie" dzisiaj jest piątek, ale głosowanie zakończone zostało wczoraj o 22.57 w czwartek ??????

Wieczny
05 wrz : 20:57
Kończymy głosowanie, wygrała piosenka Scotty - The Black Pearl, która zdobyła 22,73% głosów.

[link]

Wieczny
05 wrz : 16:16
Dokładnie.

serek91
05 wrz : 11:30
Trochę późno zauważyłem, ale można jeszcze to zaproponować.
Zresztą najważniejsza jest dobra gra, jak do tej pory, a nie piosenka

[link]

Wieczny
04 wrz : 21:11
Po co te nerwy, napisałem tylko, że jest słabe zainteresowanie. Teraz spośród typów na Facebooku (tych poważnych), głosujemy w ankiecie na stronie klubu do piątku włącznie.

FaN92
04 wrz : 15:58
Może ankieta jest za mało "rozreklamowana" poza tym z tego co widziałem było kilkanaście propozycji na facebooku ale szanowny administrator "wytypował" samodzielnie dwa utwory bo mamy słabe nagłośnienie i piosenki mają być bez słów. Szkoda że nie poinformował o tym fakcie zanim ludzie zaczęli wrzucać piosenki. Szkoda też że ankieta nie pojawiła się również na stronie skoro mamy taką zakłdkę, na pewno więcej ludzi by się o całej akcji dowiedziało. Rozumiem, że pisząc "Jakoś nie ma dużego zainteresowania proponowaną zmianą" szanowny administrator chce mi uzmysłowić że nikt nie chce zmiany i janosik jest zajebisty?? Ok, niech tak będzie.

Wieczny
04 wrz : 15:15
Jakoś nie ma dużego zainteresowania proponowaną zmianą... Jest kilka typów, ale głosów brak.

FaN92
02 wrz : 08:30
no tak

Wieczny
02 wrz : 08:03
Podczas wychodzenia jest TIGER, chodzi Ci o piosenke przed wyjściem zapewne

FaN92
01 wrz : 14:24
[link]

[link]
moje propozycje na piosenkę podczas wychodzenia drużyny na murawę, druga jest długa dlatego ja proponowałbym wyciąć fragment od 1:19 do 3:05.

Wieczny
27 sie : 16:45
Na Facebooku już można zgłaszać propozycje.

Wieczny
27 sie : 16:41
Zawsze można dojść do porozumienia. Ok, zainteresowanie powinno być duże, skoro mówileś, że wszyscy chcą zmienić. Jeśli zainteresowania nie będzie to zostanie tak jak jest.Administratorzy przelom-kaniow.info nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treści i poglądy wyrażane i zamieszczane na stronach serwisu przez jego użytkowników oraz zastrzega sobie prawo do usuwania całości lub fragmentów tych treści bez podania przyczyny.

Layout by Wymiatacz®. Based on e107 website system.
Czas generowania: 0.3022 sek., 0.2179 z tego dla zapytań.