Klub
Struktura organizacyjna
Zarząd
Stadion
Kontakt
Puchary
Historia
Bilety


VII Święto Sportu w KaniowieZdjęcia z VII Święta Sportu:

autor: Marcin Kowolik ---> [link]

autor: Sławomir Lewczak ---> [link].

Nasze zespoły piłkarskie

Kadra
Wyniki
Terminarz
Strzelcy
Galeria
Transfery
Sparingi

Lp
M
P
Br
1
MRKS II Czechowice
7
15
35-15
2
LKS Pionier Pisarzowice
6
15
20-9
3
GLKS Wilkowice
7
14
24-20
4
LKS Sokół Hecznarowice
7
12
15-15
5
LKS Zapora Wapienica
7
11
21-21
6
LKS Przełom Kaniów
7
11
16-18
7
LKS Żar Międzybrodzie
6
10
16-16
8
KS Soła Kobiernice
5
7
8-7
9
GLKS Sokół Buczkowice
6
7
14-15
10
KS Bystra
5
4
10-15
11
LZS Beskid Godziszka
6
4
11-21
12
UKS Rotuz Bronów
6
4
14-26
13
KS Międzyrzecze
7
3
13-19
Kadra
Wyniki

-


Kadra
-
Kadra
-

Kadra
-Sekcje klubu


Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]

Online
Gości: 5
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 1
Użytkowników: 2918, Najnowszy: CASTROL73

Kolejne zwycięstwo trampkarzy!


Kolejne zwycięstwo trampkarzy!


Przełom Kaniów - Sokół Zabrzeg 1:0 (0:0)


Po świetnym występie w Bronowie, nasza drużyna trampkarzy tym razem podejmowała u siebie rówieśników z Zabrzega. Po bardzo zaciętym spotkaniu ostatecznie kaniowski zespół okazał się zwycięski, strzelając decydującą o losach meczu bramkę w ostatniej minucie spotkania! Trafienie na wagę 3 punktów zaliczył Szymon Janeczko. Gratulujemy!

Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
poniedziałek 24 wrzesień 2018 - 11:49:02
Komentarze: 0

Remis seniorów z Godziszką

Remis w Godziszce. Pozostał niedosyt


Beskid Godziszka - Przełom Kaniów 2:2 (0:2)


W sobotnie popołudnie nasza drużyna seniorów udała się do Godziszki na kolejne spotkanie ligowe. W pierwszej połowie meczu przewaga kaniowskiego zespołu nie podlegała dyskusji. Już po pierwszym kwadransie gry nasi prowadzili 2:0, za sprawą pewnie wykonanej jedenastki przez Roberta Jurczygę oraz precyzyjnym strzale Dominika Domki. Kilka minut później arbiter po faulu na naszym zawodniku znowu wskazał na "wapno", jednak strzał Dominika został wybroniony przez bramkarza gospodarzy. W pierwszej odsłonie Godziszka dwukrotnie poważniej zagroziła bramce Przełomu. Za pierwszym razem świetną interwencją popisał się Wojciech Jonkisz, a za drugim razem nasz zespół przed utratą bramki uratowała poprzeczka.

Przed wyjściem na drugą połowę nic nie wskazywało, że możemy stracić zwycięstwo osiągnięte w pierwszych 45 minutach meczu. Niestety błędy w obronie, a także wysoka nieskuteczność w ataku (między innymi strzały do pustej bramki) sprawiły, że niezwykle ambitnie grający gospodarze doprowadzili do wyrównania. Jeszcze w ostatniej minucie Przełom mógł przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, ale po raz kolejny bramkarz był tam, gdzie być powinien.

Każdy punkt należy szanować, szczególnie osiągnięty na boisku rywala. Jednak nie ma co ukrywać, niedosyt pozostał i to wcale nie mały. Szansę na wywalczenie zwycięstwa nasza drużyna będzie miała już w najbliższą niedzielę, kiedy to na swoim stadionie podejmiemy zespół KS Bystra. Zapraszamy Kibiców na to spotkanie.

Skład Przełomu:

Jonkisz Wojciech (46 Stec Seweryn)
Głombek Sławomir
Czulak Wojciech
Janusz Marcin
Kubies Wojciech
Dunat Szymon (30 Ciućka Patryk)
Kóska Szymon
Jarosz Krzysztof (78 Niemczyk Sebastian)
Grygierzec Mateusz (68 Kal Mateusz)
Domka Dominik (68 Damaz Adrian)
Jurczyga RobertWyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
poniedziałek 24 wrzesień 2018 - 11:48:45
Komentarze: 0

Oldboje ciągle bez porażki

Oldboje ciągle bez porażki


Przełom Kaniów - Sokół Zabrzeg 2:2 (1:1)


Trzy zwycięstwa i jeden remis - tak kształtuje się bilans spotkań nowo powstałej drużyny oldbojów Przełom Kaniów. Ten ostatni wynik został osiągnięty w miniony piątek, kiedy to kaniowska drużyna podejmowała zespół z Zabrzega. Po meczu walki obie ekipy musiały zadowolić się remisem 2:2.

Bramki dla Kaniowa zdobyli: Andrzej Piekiełko oraz Sebastian Grzywa.Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
poniedziałek 24 wrzesień 2018 - 11:48:17
Komentarze: 0

Nieznaczna przegrana młodzików


Liga młodzików: jednobramkowa porażka z Bestwiną
Przełom Kaniów - LKS Bestwina 0:1


W kolejnym meczu ligowym kaniowska drużyna młodzików nieznacznie przegrała z gośćmi z Bestwiny 0:1. Dziękujemy drużynie za podjętą walkę i życzymy udanych występów w kolejnych spotkaniach!
Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
poniedziałek 24 wrzesień 2018 - 11:30:11
Komentarze: 0

Podziękowanie dla Pana Andrzeja Sadloka
Podziękowanie


Zarząd klubu serdecznie dziękuje Panu Andrzejowi Sadlokowi, prezesowi Pasjonata Dankowice, a zarazem prezesowi Ludowego Zrzeszenia Sportowego w Katowicach, za przekazanie do naszego klubu piłek dla najmłodszych zawodników Przełomu. Zarazem liczymy na dalszą, dobrą i owocną współpracę.


Zarząd klubu Przełom Kaniów

Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
poniedziałek 17 wrzesień 2018 - 17:12:40
Komentarze: 0

Kuriozalna decyzja Komisji Odwoławczej ŚlZPN

Kuriozalna decyzja Komisji Odwoławczej ŚlZPN

Reprymenda dla Podokręgu Bielsko i nakaz zmiany regulaminu. Wynik zostaje z boiska.


Decyzja Komisji Odwoławczej Śląskiego Związku Piłki Nożnej jest dla nas kuriozalna. Otóż Komisja na poniedziałkowym posiedzeniu, po wysłuchaniu racji naszego klubu, jak również głosu ze strony Podokręgu, ogłosiła, że mamy rację co do wadliwości bielskiego regulaminu, a dokładniej paragrafu 16 punktu 1. Komisja jednoznacznie oceniła, że ten punkt jest zły i zupełnie nieprecyzyjny, i ma zostać natychmiast poprawiony przez władze podokręgu ,ale... wynik zostaje utrzymany z boiska.

Komisja nawet podziękowała nam za interwencję w tej sprawie, natomiast zaznaczyła, że wszystkie kluby obowiązuje również, a nawet przede wszystkim regulamin Śląskiego Związku Piłki Nożnej, co -uwaga- nie jest zapisane w regulaminie bielskim! Zdaniem Komisji, z bielskiego regulaminu wynika, że do przerwy można zrobić 3 zmiany, a więc nasze racje zostały w tym momencie poparte. Jednak w śląskim regulaminie jest zapis,że można zrobić 7 zmian do przerwy.

Pojawia się zatem pytanie,dlaczego mamy znać regulamin śląski, skoro nigdzie nie ma takiego zapisu w regulaminie bielskim. Mało tego, w regulaminie bielskim jest zapis, że obowiązuje nas regulamin...bielski. Kuriozum zatem goni kuriozum. Mamy jedynie drobną satysfakcję z tego, że dzięki naszemu klubowi zły zapis regulaminu zostanie poprawiony, do czego wezwała komisja odwoławcza władze podokręgu.

Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
poniedziałek 17 wrzesień 2018 - 11:31:26
Komentarze: 0

Trampkarze gromią!


Trampkarze gromią!


Rotuz Bronów - Przełom Kaniów 0:5 (0:4)


Znakomity występ zanotowała nasza drużyna trampkarzy w kolejnym swoim meczu ligowym. Tym razem podopieczni trenera Andrzeja Opioły udali się do Bronowa, gdzie pokonali miejscowy zespół 0:5. BRAWO!!!

Bramki dla Przełomu zdobyli: Szymon Janeczko - 3 oraz Adam Szura i Kacper Betka po 1.

Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
poniedziałek 17 wrzesień 2018 - 11:21:28
Komentarze: 0

Drugi turniej żaków - Przełom na podium

Drugi turniej żaków - Przełom znowu na podium


W minionym tygodniu w Bestwince odbył się drugi z czterech zaplanowanych turniejów w ramach rozgrywek ligi żaków z roczników 2010 i młodsi organizowany przez BOZPN. Nasza drużyna ponownie okazała się lepsza od Bestwinki i musiała uznać wyższość Pisarzowic i Kóz, ostatecznie zajmując trzecie miejsce w turnieju. Gratulujemy


Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
poniedziałek 17 wrzesień 2018 - 11:17:31
Komentarze: 0

Soła wraca niewesoła

Dominik przysolił dwa razy


LKS Przełom Kaniów - KS Soła Kobiernice 2:1 (1:0)


Po pewnym zwycięstwie w Buczkowicach na zawodników trenera Wiesława Kucharskiego czekał dużo trudniejszy rywal - Soła Kobiernice, która od momentu spadkowego powrotu do bielskiej A-klasy dwa sezony temu najpierw dwukrotnie zremisowała z Przełomem Kaniów w pierwszym sezonie, aby później dwukrotnie go pokonać w rozgrywkach sezonu 2017/2018. Rywal nigdy to prosty dla kaniowian nie był, choć to na naszym boisku Przełom częściej stawiał im czoła rozgrywając naprawdę dobre spotkania. Teraz Soła przyjeżdżała do Kaniowa jako trzecia drużyna obecnego sezonu, a Przełom plasował się trzy lokaty niżej.

Po gwizdku sędziego głównego Pawła Suska, dokładnie o godzinie 16:00, obie drużyny rozpoczęły spotkanie, a przez pierwsze 35 minut nie wydarzyło się nic wartego uwagi - ani bramek, ani kartek, obie drużyny dziubały się nawzajem, bramkarze pewnie spisywali się w swoich interwencjach, obrońcy bronili, pomocnicy podawali, a napastnicy strzelali. Tę monotonię mógł właśnie w 35 minucie przełamać Adrian Damaz, który w sytuacji sam na sam z Jakubem Jończym po tym, jak zwiódł jednego z obrońców, strzelił zbyt lekko i zbyt czytelnie, a kapitan z Kobiernic pewnie ten strzał sparował. Gdy już sędzia główny miał zadąć w gwizdek i zakończyć pierwszą połowę spotkania bramkę dosłownie do szatni zdobył Dominik Domka mocnym, wysokim, pewnym i skutecznym strzałem nie dając szans Jończemu. Goście nawet nie wznowili gry, tylko od razu obie drużyny zeszły na przerwę.

Przełom wyszedł na drugą połowę z prowadzeniem, ale za długo go nie utrzymał. W bramce za dobrze interweniującego Wojciecha Jonkisza pojawił się Krzysztof Bucki i niestety już po pięciu minutach musiał wyciągać piłkę z siatki, bowiem w 50 minucie pokonał go po dobrze rozegranej przez Sołę kontrze Michał Osierda strzelając pewnie po długim rogu z lewej strony boiska. W następnych minutach dobre okazje na zdobycie bramki mieli często w tym meczu atakujący i jeszcze częściej skutecznie zwodzący rozkojarzonych gości swoją popisową kiwką Krzysztof Jarosz, a także po drugiej stronie boiska Radosław Laszczak, jednak wynik pozostawał niezmienny. Gdy na ławce Przełomu pozostało coraz mniej rezerwowych i wydawało się, że remis przyjmiemy jako całkiem dobry wynik, kolejny raz formą zabłysnął Dominik Domka, który kolejny raz popisał się mocnym, pewnym i skutecznym strzałem, tyle, że po ziemi, umieszczając piłkę obok prawego słupka bramki kobierniczan. Tego nie można było wypuścić z rąk, a że do końca spotkania zostało 11 minut, gracze Przełomu musieli dać z siebie najwięcej, jak mogą. I opłaciło się, bo pomimo, że w ostatniej akcji meczu, przy rzucie rożnym dla Soły w okolice pola karnego pobiegł Jakub Jończy i napędził trochę strachu, bo po otrzymaniu piłki skutecznie minął dwóch kaniowian, jednak akcja ta nie zakończyła się po jego myśli, a zaraz po niej sędzia zakończył spotkanie.


Dobrze, że Dominik Domka miał dzisiaj jeden z tych swoich dobrych dni, kiedy dużo mu wychodzi, bo nie dość że zapewnił swoim kolegom trzy punkty, to jeszcze dzięki niemu ta relacja może być dłuższa - w końcu Przełom wygrał . A wracając do poważniejszych rzeczy, to dobra gra i przede wszystkim wynik wywindował kaniowian na piątą pozycję w tabeli, a Sołę przeniósł za ich plecy i jeszcze za plecy Sokoła Hecznarowice. Kolejne spotkanie Przełom zagra w Godziszce, z ostatnim w tabeli Beskidem (najbliższa sobota, 16:00), a bielska A-klasa na kaniowski stadion wróci za dwa tygodnie, w niedzielę handlową 30 września, również o godzinie 16:00, a mianem gości tego dnia będziemy nazywać drużynę KS Bystra. Oj, jakby tak po tych meczach mieć 17 punktów na koncie... A warto o nie powalczyć, bo po tych spotkaniach Przełom pauzuje, dzięki wyrokowi PZPN-u, który już większość pewnie zna.


Skład Przełomu:

1. Wojciech Jonkisz
(46' 12. Krzysztof Bucki)
14. Wojciech Kubies
4. Piotr Bąk
17. Wojciech Czulak
10. Marek Faruga
(71' 3. Sławomir Głombek)
7. Patryk Ciućka
(66' 5. Patryk Nazim)
8. Mateusz Grygierzec
(85' 6. Sebastian Niemczyk)
2. Szymon Kóska
(78' 15. Mateusz Kal)
9. Krzysztof Jarosz
13. Dominik Domka
16. Adrian Damaz
(46' 11. Robert Jurczyga)
Widzów: 115
Skład sędziowski:
Sędzia główny: Paweł Susek
Sędziowie asystenci: Sebastian Przewoźnik, Grzegorz Goliasz
Relacjonował: Kamil Kołodziejczyk


Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Ervin
niedziela 16 wrzesień 2018 - 17:11:12
Komentarze: 0

Żaki Przełomu z Pucharem Burmistrza Czechowic-Dziedzic!

Żaki Przełomu z Pucharem Burmistrza Czechowic-Dziedzic!


W sobotę nasza drużyna żaków z roczników 2009 i młodsi udała się do Zabrzega, gdzie zostaliśmy zaproszeni do udziału w turnieju o Puchar Burmistrza Czechowic-Dziedzic. Młodzi zawodnicy Kaniowa zaprezentowali się znakomicie, zajmując ostatecznie 1 miejsce w turnieju!!! Dodatkowo bramkarz Przełomu Adam Góra otrzymał tytuł najlepszego bramkarza turnieju, z kolei Konrad Krysiak z pięcioma bramkami został wiceliderem strzelców turnieju. Gratulujemy!

Wyniki kaniowskiej drużyny:
Przełom Kaniów - LKS Ligota 5:1
Przełom Kaniów - UMKS Czechowice-Dziedzice 2:0
Przełom Kaniów - Sokół Zabrzeg 3:2

Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
wtorek 11 wrzesień 2018 - 09:42:33
Komentarze: 0

Idź do strony       >>  
Data/Czas
 

Witryna
Prowadzący
Informacje
Licznik

Wejścia unikalne--->
Wszystkie wejścia--->
Teraz online --->
Gmina Bestwina

PG Silesia

Adamtrans

Auto-Mar

Autoserwis Staszczyk

Cyroń


Nasze zespoły

Seniorzy
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Młodzicy starsi
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Młodzicy młodsi
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Żaki i skrzaty
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Ankieta


Na jakiej pozycji zakończy sezon drużyna seniorów?1-3

4

5

6

7 i niżejAutor Wieczny
Głosy: 42
Poprzednie ankiety


Czat
Musisz być zalogowany, aby wystawiać komentarze na tej stronie. Proszę się zalgować lub jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się


Wieczny
11 wrz : 09:48
Witam, dłuższe relacje pisze zawsze Kamil Kołodziejczyk i nie jest to ustosunkowane od wyniku meczu (w tym sezonie długa relacja po przegranym meczu z MRKS i remisie z Międzybrodziem). Ja z racji wielu innych obowiązków często nie mam na to czasu, żeby pisać długie relacje, a Kamil nie jest obecny na wszystkich meczach.

FaN92
28 sie : 06:13
Chciałem zapytać, dlaczego gdy Kaniów wygrywa mecz relacja z widowiska jest taka szczegółowa i długa a gdy przegrywamy ma ona jedynie dwa, trzy zdania? Myślę, że nieobecni na meczu chętnie przeczytaliby nawet o porażce. Czekam na odpowiedź adminów.

Wieczny
19 wrz : 18:54
Z dużym zadowoleniem mogę poinformować, iż od niedawna strona zyskała kolejnych dwóch administratorów. Są nimi Ervin oraz Castrol73. Z tej racji dołożymy wszelkich starań, aby strona była aktualizowana na bieżąco!

Kermit
15 lut : 17:19
Prosze jeszcze raz o wstawienie grafiku sparingów

Wieczny
05 lut : 19:09
Nie ma problemu, teraz jestem trochę zajęty zebraniem w sobotę i strona znowu stoi w miejscu, ale po zebraniu na pewno nowy zarząd opublikuje wszystko jak trzeba

Kermit
04 lut : 09:11
Mam prośbe do pana prezesa zeby nabył od trenera jedynki plan sparingów wraz z godzinami i wrzucił go na strone z góry dziekuje

zxczxczxc
12 sie : 08:12
ja z uwagi na brak czasu też nie dam rady

Wieczny
11 sie : 16:27
Czy jest ktoś chętny?

Wieczny
09 sie : 10:49
Zapraszam osobę bądź osoby do współprowadzenia strony klubu. Z racji obowiązków wynikających z funkcji prezesa oraz codziennej pracy nie jestem w stanie na bieżąco o wszystkim informować... Liczę, że znajdą się osoby, które chcą pomóc w tej kwestii.

zxczxczxc
29 lip : 19:56
Są jakieś zdjęcia z meczu zarządu ze strażakami i turnieju dzikich drużyn ?

Wieczny
06 wrz : 08:16
Wiem, moje niedopatrzenie, miało być do czwartku. Ale i tak była przewaga głosów i oprórcz głosów w ankiecie większość zdecydowała. Fan92, mam nadzieję, że swoją aktywność na czacie zamienisz na aktywność w klubie, np w sobotę podczas meczu. Zachęcam do wywieszenia flagi i głośnego dopingu. Co do wyboru utworu - kończymy dyskusję. Tak, jak chciałeś, wybór został dokonany.

FaN92
06 wrz : 04:54
"głosujemy w ankiecie na stronie klubu do piątku włącznie" dzisiaj jest piątek, ale głosowanie zakończone zostało wczoraj o 22.57 w czwartek ??????

Wieczny
05 wrz : 20:57
Kończymy głosowanie, wygrała piosenka Scotty - The Black Pearl, która zdobyła 22,73% głosów.

[link]

Wieczny
05 wrz : 16:16
Dokładnie.

serek91
05 wrz : 11:30
Trochę późno zauważyłem, ale można jeszcze to zaproponować.
Zresztą najważniejsza jest dobra gra, jak do tej pory, a nie piosenka

[link]

Wieczny
04 wrz : 21:11
Po co te nerwy, napisałem tylko, że jest słabe zainteresowanie. Teraz spośród typów na Facebooku (tych poważnych), głosujemy w ankiecie na stronie klubu do piątku włącznie.

FaN92
04 wrz : 15:58
Może ankieta jest za mało "rozreklamowana" poza tym z tego co widziałem było kilkanaście propozycji na facebooku ale szanowny administrator "wytypował" samodzielnie dwa utwory bo mamy słabe nagłośnienie i piosenki mają być bez słów. Szkoda że nie poinformował o tym fakcie zanim ludzie zaczęli wrzucać piosenki. Szkoda też że ankieta nie pojawiła się również na stronie skoro mamy taką zakłdkę, na pewno więcej ludzi by się o całej akcji dowiedziało. Rozumiem, że pisząc "Jakoś nie ma dużego zainteresowania proponowaną zmianą" szanowny administrator chce mi uzmysłowić że nikt nie chce zmiany i janosik jest zajebisty?? Ok, niech tak będzie.

Wieczny
04 wrz : 15:15
Jakoś nie ma dużego zainteresowania proponowaną zmianą... Jest kilka typów, ale głosów brak.

FaN92
02 wrz : 08:30
no tak

Wieczny
02 wrz : 08:03
Podczas wychodzenia jest TIGER, chodzi Ci o piosenke przed wyjściem zapewne

FaN92
01 wrz : 14:24
[link]

[link]
moje propozycje na piosenkę podczas wychodzenia drużyny na murawę, druga jest długa dlatego ja proponowałbym wyciąć fragment od 1:19 do 3:05.

Wieczny
27 sie : 16:45
Na Facebooku już można zgłaszać propozycje.

Wieczny
27 sie : 16:41
Zawsze można dojść do porozumienia. Ok, zainteresowanie powinno być duże, skoro mówileś, że wszyscy chcą zmienić. Jeśli zainteresowania nie będzie to zostanie tak jak jest.

FaN92
27 sie : 11:27
Widzę że jednak da się dojść do jakiegoś porozumienia. Mogę zaproponować inne rozwiązanie tej sytuacji. Skoro nasz klub ma swój profil na facebooku można zrobić takie głosowanie na facebooku i na stronie. Niech każdy kto chce, prześlę swoją propozycje bezpośrednio na facebookowy profil Przełomu lub do admina strony w wiadomości prywatnej a potem administrator stworzy ankietę na obu portalach. Przykładowo liczyć się będzie 5 pierwszych utworów. Chyba że zainteresowanie będzie duże to na przykład 10. Możną o tym napisać na stronie w oficjalnym ogłoszeniu i na facebooku. Myślę że takie coś może wypalić. Jeżeli nie będzie żadnych propozycji niech klub coś wybierze i ogłosi ankietę.

Wieczny
27 sie : 11:10
Jeszcze co do piosenki - wybierz ze 4 utwory i myślę, że możemy zrobić np. sondę na ten temat i wtedy będzie to oficjalna piosenka przed meczem, nie widzę problemu. Tylko zamiast krytykować, trzeba się tym zająć.Administratorzy przelom-kaniow.info nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treści i poglądy wyrażane i zamieszczane na stronach serwisu przez jego użytkowników oraz zastrzega sobie prawo do usuwania całości lub fragmentów tych treści bez podania przyczyny.

Layout by Wymiatacz®. Based on e107 website system.
Czas generowania: 0.2122 sek., 0.0682 z tego dla zapytań.