Klub
Struktura organizacyjna
Zarząd
Stadion
Kontakt
Puchary
Historia
Bilety


VII Święto Sportu w KaniowieZdjęcia z VII Święta Sportu:

autor: Marcin Kowolik ---> [link]

autor: Sławomir Lewczak ---> [link].

Nasze zespoły piłkarskie

Kadra
Wyniki
Terminarz
Strzelcy
Galeria
Transfery
Sparingi

Lp
M
P
Br
1
KS Bestwinka
24
59
81-22
2
Rekord II Bielsko
24
56
116-24
3
Pionier Pisarzowice
24
55
76-26
4
LKS Przełom Kaniów
24
43
54-41
5
MRKS II Czechowice
24
42
79-52
6
Soła Kobiernice
24
40
59-36
7
KS Międzyrzecze
24
36
58-43
8
Sokół Hecznarowice
24
35
53-52
9
Zapora Wapienica
24
27
57-78
10
Sokół Buczkowice
24
27
62-64
11
KS Bystra
24
16
41-75
12
Beskid Godziszka
24
15
27-66
13
KS Mazańcowice
24
0
20-204
Kadra
Wyniki

-


Kadra
-
Kadra
-

Kadra
-Sekcje klubu


Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]

Online
Gości: 4
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 2
Użytkowników: 2874, Najnowszy: CASTROL73

Już oficjalnie - Oldboje LKS Przełom Kaniów!

Już oficjalnie - Oldboje LKS Przełom Kaniów!


Z wielką radością możemy poinformować, iż od nowego sezonu będziemy mieć kolejną, oficjalną drużynę w naszym klubie! Mowa tutaj o oldbojach, którzy przyjęli propozycję zarządu klubu i jednocześnie stali się jego pełnoprawnymi członkami.

Drużyna oldbojów do końca września trenować będzie w każdy piątek o godz. 19 na boisku w Kaniowie. Od października treningi odbywać się będą w hali sportowej w Kaniowie. W imieniu drużyny zapraszamy wszystkie osoby, które mają ochotę dla przyjemności kontynuować lub rozpocząć przygodę z piłką na piątkowe zajęcia. Przypominamy, iż w meczach występować mogą tylko i wyłącznie osoby powyżej 35-go roku życia. Jednak dotyczy to sparingów, natomiast jeśli chodzi o piątkowe treningi może przyjść każdy, nawet poniżej tego wieku.

Kapitanem zespołu oldbojów jest Andrzej Piekiełko. Prosimy o kontakt z kapitanem, który udzieli wszelakich informacji. Kontakt pod nr telefonu 509405501.

Bardzo się cieszymy, że byli zawodnicy klubu, jak również nowe osoby dołączają do naszej sportowej kaniowskiej rodziny i będą reprezentować nasz klub w sparingowych potyczkach.


UWAGA! Pierwszy, oficjalny sparing drużyna oldbojów LKS Przełom Kaniów rozegra w Kaniowie 28 lipca o godz. 17. Przeciwnikiem kaniowskiej ekipy będzie zespół LKS Jawiszowice. Serdecznie Państwa zapraszamy na to spotkanie. Wstęp wolny.

Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
piątek 13 lipiec 2018 - 21:00:16
Komentarze: 0

Plan sparingów zespołu seniorów podczas przygotowań do nowego sezonu


Plan sparingów zespołu seniorów podczas przygotowań do nowego sezonu:


21 lipca (sobota) godz. 17 LKS Przełom Kaniów - LKS Rydułtowice (tyska A klasa)
29 lipca (niedziela) LKS Przełom Kaniów - LKS Goczałkowice II (tyska B klasa)
4 sierpnia (sobota) LKS Przełom Kaniów - BBTS Podbeskidzie (młodzieżówka)
11 sierpnia (sobota) LKS Przełom Kaniów - LKS Gierałtowice (oświęcimska A klasa)

Trenerem zespołu seniorów jest Wiesław Kucharski, kierownikiem Łukasz Jonkisz.


Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
piątek 13 lipiec 2018 - 20:34:55
Komentarze: 0

Niezwykle udane VII Święto Sportu


Niezwykle udane VII Święto Sportu

Dziś po raz siódmy obchodzimy Święto Sportu w Kaniowie. Święto wyjątkowe, bowiem gramy dla Dawidka. Poprzez swoją radość, poprzez śpiew, tańce, a także niezbędne wsparcie materialne dołączamy się do pomocy w leczeniu naszego młodego zawodnika - tymi słowami prezes klubu Grzegorz Wieczorek oficjalnie przywitał wszystkich uczestników sobotniej, charytatywnej imprezy organizowanej przez LKS "Przełom" Kaniów. (całe wystąpienie na samym dole artykułu).


Właśnie dzięki hojności uczestników Charytatywnego VII Święta Sportu, ale również sponsorów, a przede wszystkim wielkiej pracy dużej liczby osób, udało się zebrać i przekazać rodzicom Dawidka kwotę 34 tysięcy 837 zł!


Od godziny 9:30 na boisku w turnieju żaków rywalizowały dzieci z Kaniowa oraz okolicznych miejscowości. Dziękujemy trenerowi Mariuszowi Cupriakowi za organizację turnieju, a także Urzędowi Gminy Bestwina za zakup słodkości dla najmłodszych zawodników. Następnie zagrały drużyny OSP Kaniów z Oldbojami Przełomu. Kolejno na murawę naszego stadionu wybiegły drużyny Zagłębia Dąbrowskiego i GKS-u Tychy. A na sam koniec byliśmy świadkami znakomitego występu zespołu muzycznego "Fortis" z Kostkowic, który bawił wszystkich do godziny 3:00.

Oprócz atrakcji na głównej płycie boiska, w tym przeprowadzanych przez sekretarza klubu Mirosława Kołodziejczyka licytacji, wiele działo się na boisku bocznym, m.in. dzieci mogły skorzystać z loterii fantowej, zamku dmuchanego, ścianki wspinaczkowej, były przygotowane smaczne ciasta, można było skorzystać z przejazdu samochodem elektrycznym, zjeść watę cukrową, skorzystać z usług malowania twarzy czy też posłuchać świetnych występów zespołów muzycznych.

O godzinie 12:45 na moście przy rzecze Białej pojawili się motocykliści, którzy w eskorcie Straży Pożarnej z Kaniowa zaprezentowali się mieszkańcom Kaniowa , przejeżdżając większością ulic naszej miejscowości, docierając na nasz stadion i prezentując się uczestnikom sobotniej imprezy.

Można było zjeść również tradycyjną pajdę ze smalcem, a pyszny smalec przygotowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Kaniowie. Goście Święta Sportu smakowali również pysznych ciast.
Prawdziwą furorę zrobiły licytacje dwóch tortów, jednego ozdobionego logo Przełomu Kaniów, a drugiego z serduszkiem dla Dawidka. Licytacją zajmowały się Dorota Wojciechowska i Edyta Rączkowska. Torty ostatecznie zostały wylicytowane za ponad 3 tysiące złotych !

Prezes wręczył kwiaty i podziękował Pani Dorocie Wojciechowskiej oraz Annie Okruta za przyjęcie prośby zarządu klubu w kwestii pomocy przy zorganizowaniu Święta Sportu, za niezwykły wkład oraz kilkadziesiąt godzin pracy społecznej.


Słowa wdzięczności za czynne włączenie się w obchody sobotniej imprezy kierujemy w stronę: OSP KANIÓW, ZAPALEŃCÓW, MDK KOŁA RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO W CZECHOWICACH-DZIEDZICACH, CENTRUM DOGOTERAPII I ALPAKOTERAPII „SERCE PSA I MY”,ZESPOŁU „KONTRASTY” Z DOMU KULTURY W KOMOROWICACH, ZESPOŁU FREE TRIP, ZESPOŁU HARPAGO, KATARZYNY TKACZYK, EWY KUCH, SONI BARON, DZIECIĘCO-MŁODZIEŻOWEGO ZESPOŁU WOKALNO-INSTRUMENTALNEGO WŁÓCZYKIJE, INEZ STEFAŃSKIEJ, PAULINY ŻAK, KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH Z KANIOWA NA CZELE Z PANIĄ PREZES MIECZYSŁAWĄ GŁOMBEK, ANNY POLAK, ANDRZEJA LIBERY, IWONY SOJKA i ANNY GUZOWSKIEJ Z CÓRKĄ MAJĄ, PATRYCJI WOJTUSZEK, AGNIESZCE KŁODA, oraz WSZYSTKICH WOLONTARIUSZEK ORAZ WOLONTARIUSZY!!!!!!


Dziękujemy wszystkim przedstawicielom mediów, którzy nagłośnili sobotnią imprezę: TVP Katowice, Radiu Bielsko, portalom: bestwina.pl, gminabestwina.info, czecho.pl, sportowebeskidy.pl, beskidzkapilka.pl, region.info.pl


Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom oraz firmom, które w wielkim stopniu przyczyniły się do zorganizowania sobotniej imprezy: Hybro, Jammak Sebastian Bebniarz, Jammak II, DDD Insekt, Margo-Bud, Auto Serwis Maroszek, Auto-Serwis Staszczyk, Cukiernia Asteria, WeCoffee Palarnia Kawy, Szafa&guzik, Bogmar, FHU Jacek Markiel, Piekarnia Cukiernia Żuczek, Pizzeria Prowansja, Nicromet, Cooper Standard Automotive Polska, Piekarnia Gryga, Monika Kiełbas, Anna Ogiegło, Artur Beniowski, Katarzyna Knapek oraz anonimowym sponsorom. Za nagłośnienie na bocznym boisku odpowiadali Piotr Stopka i Jacek Gruszka.

Do pomocy finansowej dołożyły się również drużyny GKS Tychy, Zagłębie Dąbrowskie, Oldboje Kaniowa, Seniorzy LKS Przełom Kaniów. Z kolei wiceprezes Łukasz Jonkisz przekazał na ręce Dawidka piłkę z podpisami zawodników drużyny seniorów Przełomu. Gastronomią zajmowała się Mirosława Maślanka, a o poczęstunek dla zawodników zadbał Tadeusz Bodzek.


VII Święto Sportu przeszło do historii. Zapamiętamy go na długo. Niezwykle się cieszymy, że w ten sposób mogliśmy przyczynić się do częściowego pokrycia rehabilitacji naszego młodego zawodnika.

Zdjęcia z VI Święta Sportu:

autor: Marcin Kowolik ---> [link]
autor: Sławomir Lewczak ---> [link]

Wystąpienie prezesa klubu podczas sobotniej imprezy:

Dziś dla Dawidka zagrały dzieci z Kaniowa oraz okolicznych miejscowości. Następnie zagrały drużyny OSP Kaniów z Oldbojami klubu. Kolejno na murawę naszego stadionu wybiegły drużyny Zagłębia Dąbrowskiego i GKS-u Tychy. Nie często zdarza się, aby po naszej murawie biegali zawodnicy, którzy występowali na ekstraklasowych boiskach. Były przygotowane liczne atrakcje dla dzieci – zamek dmuchany, ścianka wspinaczkowa, loteria, licytacja, wyprzedaż garażowa, animacje i wiele, wiele innych atrakcji. A teraz przed Państwem do późnych godzin nocnych wystąpi zespół muzyczny Fortis, z którym bawić się będziemy co najmniej do godziny 3. Serdecznie dziękujemy!

Jak już powiedziałem, jest to siódma edycja Święta Sportu w Kaniowie. Pierwsza edycja święta sportu miała miejsce w 2012 roku. Ideą święta sportu miała być integracja środowiska sportowego oraz mieszkańców Kaniowa. Miała to być impreza organizowana przez klub, tutaj na naszym terenie. Wówczas było to jeszcze pod nazwą „Dzień Sportowca”. Co roku świętowaliśmy, organizowaliśmy liczne turnieje piłkarskie, mecze, loterie fantowe. Ale ciągle brakowało tak zwanej przysłowiowej kropki nad i. Tę kropkę odnalazłem w rozmowie 2 lata temu z byłym trenerem m.in. Górnika Zabrze panem Markiem Motyką. To wtedy, pamiętam jak dziś, trener podpowiedział mi, aby zorganizować Święto Sportu, ale pod kątem charytatywnym. I po ostatnim roku można było poczuć wielką satysfakcję.

Święto Sportu to wielka radość. Po 1 płynie z niego pomoc dla dziecka, które tej pomocy potrzebuje. Po 2 stanowi integrację nie tylko środowiska sportowego, ale również całej lokalnej społeczności i mieszkańców sąsiednich miejscowości. Po 3 to dobra zabawa, poprzez którą wszyscy mogliśmy przyczynić się do pomocy.
Jedno jest pewne - taką imprezę można zorganizować tylko i wyłącznie wspólnie, jednocząc swoje siły, umiejętności, chęci, poświęcając czas, niejednokrotnie swoje pieniądze. Ale warto. Warto czuć satysfakcję, że dzięki takiej idei robi się coś pożytecznego. Jestem pod wrażeniem tej wielkiej pomocy, która płynęła z każdej strony. Ale też musimy pamiętać, że to nie my, organizatorzy, powinniśmy być tego dnia w świetle uwagi - dziś najważniejszy jest cel, którym jest zbiórka pieniędzy na rehabilitację dla Dawidka.
Jestem bardzo wdzięczny wszystkim osobom, które włączyły się w organizację tego święta. Dziękuję Paniom Annie Okruta i Pani Dorocie Wojciechowskiej za kilkadziesiąt godzin pracy, których efekt tutaj dziś widzieliśmy. Dziękujemy wszystkim wolontariuszkom i wolontariuszom. Dziękujemy motocyklistom, a także wszystkim osobom, które czynnie włączyły się w organizację VI Święta Sportu w Kaniowie.

Drodzy rodzice, kiedyś ktoś napisał: Trudna to bardzo radość , ale jej ogromu nie zaznają nigdy rodzice dziecka zdrowego. Bo nikt tak bardzo, jak rodzice dziecka chorego, nie potrafią cieszyć się z najmniejszych nawet rzeczy.
Przeżyliście to na własnej skórze, cieszyliście się zapewne z tych pierwszych efektów leczenia, kiedy to Dawidek mógł zacząć stawiać pierwsze kroki. Dziś cieszycie się z kolejnych efektów leczenia. A my cieszymy się, że swoją pracą społeczną mogliśmy dołożyć cegiełkę do tego, aby Wasz syn doszedł do pełni sprawności i mam nadzieję, że zobaczymy go jako czynnego zawodnika w naszych dziecięcych zespołach.
Dziękuję.

Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
środa 11 lipiec 2018 - 08:58:30
Komentarze: 0

Telewizja na stadionie w Kaniowie


Przyjazd na obchody VII Święta Sportu zapowiedziała TVP Katowice. Redakcja pozytywnie zareagowała na nasze zaproszenie. Dziennikarze mają pojawić się na naszym stadionie około godziny 16.
Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
piątek 06 lipiec 2018 - 19:58:59
Komentarze: 0

Najpierw był Dzień Sportowca...
Najpierw był Dzień Sportowca...

VII Święto Sportu w Kaniowie zbliża się dużymi krokami. Pozwolę sobie na chwilę wspomnień o początkach tworzenia tej idei, której przyświecała integracja środowiska sportowego oraz mieszkańców Kaniowa i okolicznych miejscowości.

Pierwsza edycja obecnego Święta Sportu nazywała się "Dniem Sportowca". Wówczas 6 lat temu wszystko rozpoczęło się o godz.9. Wówczas na stadion do Kaniowa przybyły ekipy młodzików gospodarzy, Bestwinki, Bestwiny i Orlika Czechowice-Dziedzice. W sumie ponad 70 zawodników. Następnie do rywalizacji przystąpiły trzy drużyny: Strażacy z Kaniowa, Oldboje oraz Zarząd wzmocniony byłymi i obecnymi zawodnikami seniorów. Dzień Sportowca zakończył się oficjalnym zakończeniem sezonu dla drużyny seniorów.

Zatem można powiedzieć, że było skromnie. Idea była, cel był i marzenie, aby impreza w przyszłości została zorganizowana bardziej hucznie, a jej program poszerzony.

Rok później, już pod nazwą Święta Sportu, zdecydowaliśmy się na dwudniowe obchody. W pierwszym dniu odbył się turniej żaków, mecz zarządu i przyjaciół z OSP Kaniów, a wszystko zakończyło się festynem sportowym. Warto dodać, że z relacji starszych działaczy klubu, był to pierwszy festyn zorganizowany przez klub na głównej płycie boiska po wielu, wielu latach. I chyba mieszkańcy czekali na to wydarzenie, bowiem znakomita frekwencja przeszła nasze oczekiwania. Drugim dzień był ciężki, w końcu dzień wcześniej był festyn Wtedy w turnieju rywalizowały drużyny juniorów z Kaniowa, Bestwinki, Bestwiny i Zabrzega.

W kolejnych latach były organizowane następne edycje Święta Sportu, zawsze zakończone festynem sportowym. Frekwencja była różna, raz było więcej osób, raz mniej, ale czułem wtedy, że.... to nie jest to, czego bym oczekiwał.

I wreszcie, blisko 2 lata temu, podczas rozpoczęcia przygotowań do VI Święta Sportu, otrzymałem numer telefonu do trenera Marka Motyki, który opiekował się wówczas drużyną oldbojów Wisły Kraków. Co prawda krakowska drużyna nie dała rady przyjechać, ale...Pan Motyka jest cichym pomysłodawcą naszego charytatywnego święta. Dlaczego? To właśnie wtedy otrzymałem podpowiedź od trenera, aby zorganizować Święto Sportu, ale pod kątem charytatywnym. Pamiętam, jak powiedział "wspomni Pan moje słowa". Długo się nie zastanawialiśmy. Dzięki temu pomysłowi, zaangażowaniu mnóstwa osób, a w szczególności Pani Doroty Wojciechowskiej i Anny Okruta, po ostatnim Święcie Sportu można było powiedzieć - tak, to jest to!
Po 1 pomoc dla dzieci, którzy tej pomocy potrzebują. Po 2 integracja nie tylko środowiska sportowego, ale również całej lokalnej społeczności i mieszkańców sąsiednich miejscowości. Po 3 dobra zabawa, poprzez którą wszyscy mogliśmy przyczynić się do pomocy.

Jedno jest pewne - taką imprezę można zorganizować tylko i wyłącznie wspólnie, jednocząc swoje siły, umiejętności, poświęcając czas, niejednokrotnie swoje pieniądze. Ale warto. Warto czuć satysfakcję, że dzięki takiej idei robi się coś pożytecznego. Dlatego wielkie dzięki dla tych osób, które uczestniczyli w poprzednich imprezach i uczestniczą w przygotowaniach do tej sobotniej, na którą wszyscy wszystkich zapraszamy!!!


Grzegorz Wieczorek


Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
piątek 06 lipiec 2018 - 11:46:42
Komentarze: 0

VI Wakacyjny Turniej Dzikich Drużyn - rozpoczynamy zapisy!


VI Wakacyjny Turniej Dzikich Drużyn - rozpoczynamy zapisy!


Zarząd Klubu Przełom Kaniów organizuje w dniu 28 lipca (sobota) VI Wakacyjny Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Prezesa LKS Przełom Kaniów. W zawodach mogą brać udział wszystkie osoby (jeśli osoba nie ukończyła 18 roku życia, wówczas potrzebna jest pisemna zgoda rodzica), również zawodnicy zrzeszeni w danym klubie. Tytułu mistrzowskiego bronić będzie drużyna Piwkorzy.TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN, 28 lipca (sobota)


Regulamin:
1. W turnieju może wziąć udział maksymalnie 12 drużyn
2. Grać będziemy na jednej połowie systemem 6+1
3. W każdej drużynie minimalna liczba zawodników wynosi 7, maksymalna 10
4. Zgłoszenia drużyn wysyłamy na maila biuroprzelomu©o2.pl wraz z numerem telefonu osoby reprezentującej drużynę bądź telefonicznie do Prezesa Klubu Grzegorza Wieczorka pod nr tel 730089316 lub poprzez Facebooka. Następnie maksymalnie do 10 lipca drużyna musi wpłacić wpisowe 250 zł od drużyny. Wtedy drużyna będzie dopuszczona do rozgrywek.
5. Oficjalny formularz zgłoszeniowy zostanie przesłany osobie reprezentującej drużynę na adres e-mail.

6. W ramach opłaty zarząd przewidział poczęstunek dla każdego zawodnika wraz z napojami. Drużyny, które zajmą miejsca na podium otrzymają nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.Zapisane drużyny:


1. Inny Zespół
2. Nemak
3. Drużyna jeszcze bez nazwy
4. Drużyna jeszcze bez nazwy
Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
wtorek 19 czerwiec 2018 - 20:24:10
Komentarze: 0

Porażka seniorów
Soła Kobiernice - Przełom Kaniów 2:0 (0:0)

Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
poniedziałek 18 czerwiec 2018 - 13:58:08
Komentarze: 0

Liga młodzików: zwycięstwo i porażka


Liga młodzików: zwycięstwo i porażkaW ostatnim meczu grupy D1 nasza drużyna młodzików starszych pokonała na wyjeździe Słowian Łodygowice 0:4. Serdecznie gratulujemy! Z kolei w grupie D2 kaniowski zespół młodzików młodszych musiał uznać wyższość Pisarzowic 6:1.

Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
wtorek 12 czerwiec 2018 - 21:09:05
Komentarze: 0

Pożegnanie Patryka

Czwarta władza


LKS Przełom Kaniów - KS Bystra 1:0 (0:0)


Sobotnia porażka Soły Kobiernice w Czechowicach-Dziedzicach oddaliła szanse kobierniczan na wyprzedzenie Przełomu Kaniów, ale Sołę przeskoczyła w tabeli druga drużyna MRKS-u, więc aby zagwarantować sobie miejsce tuż za podium bielskiej A-klasy sezonu 2107-2018, gospodarze musieli wygrać mecz z KS Bystra. Rywal dość ciekawy, bo to w Bystrej obecny sezon jako szkoleniowiec rozpoczynał trener Przełomu, Wiesław Kucharski.

Wyprowadzeni na boisko przez najmłodsze kaniowskie pokolenie zawodników zawodnicy seniorów obu drużyn rozpoczęli chwilę później mecz, który dość dobrze od początku ustawił sobie sędzia główny spotkania pan Rafał Choszczyk, pokazując żółtą kartkę już w drugiej minucie zawodnikowi gości. I rzeczywiście poskutkowało, bo do końca meczu ukarał tylko Roberta Jurczygę w 45 minucie. Nieprzypadkowo został teraz wspomniany Kapela, który w ostatnich meczach strzelał jak na zawołanie. W całym meczu oddał trzy doskonale przemyślane loby w stronę bramki gości, jednak zawsze trafiał na tę kępkę trawy, która po odbiciu przerzucała piłkę nad bramką. Dwie z tych sytuacji miały miejsce w pierwszej połowie, ponadto początkiem meczu zawodnik KS Bystra obił poprzeczkę bramki strzeżonej przez Patryka Iwańca. Patryk również nie zostaje wspomniany tutaj przypadkowo, bowiem w 38 minucie meczu zakończył swoją przygodę z LKS Przełom Kaniów. Swoje pierwsze spotkanie z naszą drużyną miał w rundzie przygotowawczej w sezonie 2009-2010, a oficjalnie zawodnikiem Przełomu stał się w sezonie 2015-2016. Licząc mecz z KS Bystra rozegrał w kaniowskich barwach 18 meczów, a wiele razy znajdował się w kadrze meczowej. Warto podkreślić również to, że nawet, jeśli nie znajdował się w kadrze meczowej, wspierał swoich kolegów z trybun A-klasowych stadionów. Koledzy utworzyli dla naszego bramkarza pożegnalny szpaler, kibice nagrodzili go brawami, a trener i prezes wręczyli mu pamiątkową statuetkę. W bramce zastąpił go Krzysztof Bucki, a do końca pierwszej połowy nie wydarzyło się nic specjalnie wartego uwagi, więc obie drużyny zeszły na przerwę z zerem z przodu, jak i zerem z tyłu.

W przerwie odbyło się nietypowe losowanie, bo nagrody trafiały nie do wszystkich kibiców, ale do dzieci, z okazji ich święta w dniu pierwszego czerwca. Nagrodę otrzymał każdy młody kibic z posiadanym darmowym biletem, a wszystkie upominki zostały ufundowane przez prezesa LKS Przełom Kaniów, Grzegorza Wieczorka. Po tej urozmaiconej przerwie, na boisko wybiegli gracze obu drużyn oraz skład sędziowski. Podobnie jak w pierwszej połowie, goście byli dość ciężkim rywalem dla kaniowian, jednak sposób na zdobycie bramki (w końcu!) podopieczni trenera Wiesława Kucharskiego znaleźli w 58 minucie. Po ciekawie rozegranym rzucie wolnym spod linii bocznej piłka trafiła do Marka Farugi, a ten pewnym strzałem posłał piłkę do bramki strzeżonej przez Dariusza Turka, który w tym meczu nieraz wykazał się bardzo dobrymi interwencjami, szczególnie w sytuacjach, kiedy był ostatnim bastionem bystrzańskiej drużyny. W 63 minucie potężny strzał na bramkę Krzysztofa Buckiego oddał Wiktor Matlak - piłka odbiła się po dwa razy od poprzeczki i od ziemi, a, że w A-klasie póki co nie wprowadzono technologii VAR, musimy wierzyć na słowo sędziemu głównemu i liniowemu, że piłka linii bramkowej w tym momencie nie przekroczyła. Po tej sytuacji dwie świetne okazje miał Robert Jurczyga, w tym jedną wspomnianą wcześniej z lobowaniem bramkarza, jednak w tym meczu piłka po jego strzałach wybitnie nie chciała znaleźć drogi do bramki, więc Robert zakończył mecz z czystym kontem po stronie zdobyczy bramkowych. Czyste konto zachowali także nasi obaj bramkarze, zatem po zsumowaniu całej relacji wychodzi, że Przełom Kaniów pokonał KS Bystra wynikiem 1:0. I rzeczywiście tak było.

Dzięki temu zwycięstwu i korzystnemu ułożeniu się wyników pozostałych spotkań wiemy w tym momencie, że LKS Przełom Kaniów zakończy na czwartym miejscu w tabeli, zaraz za Wielką Trójką tego sezonu - Rekordem II Bielsko-Biała, KS Bestwinka i Pionierem Pisarzowice. Co ciekawe, do ostatniej kolejki nie wiemy, w jakiej kolejności te trzy drużyny zakończą swoje zmagania. Za to wiemy, że nasz Przełom, jako najlepsza drużyna zaraz za A-klasowymi hegemonami, zagra swój ostatni mecz w Kobiernicach, podejmując miejscową Sołę, 16 czerwca o godzinie również 16.


Skład Przełomu:

78. Patryk Iwaniec
(38' 1. Krzysztof Bucki)
15. Mateusz Kal
(46' 5. Michał Kóska)
4. Piotr Bąk
17. Wojciech Czulak
14. Wojciech Kubies
8. Mateusz Grygierzec
(63' 18. Patryk Nazim)
2. Szymon Kóska
7. Patryk Ciućka
(46' 5. Michał Kóska)
10. Marek Faruga
13. Dominik Domka
(80' 16. Sebastian Niemczyk)
11. Robert Jurczyga
(90' 6. Marcin Stryczek)Widzów: 160
Skład sędziowski:
Sędzia główny: Rafał Choszczyk
Sędziowie asystenci: Paweł Susek, Marek Stroński
Relacjonował, a nawet komentował: Kamil Kołodziejczyk


Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Ervin
niedziela 10 czerwiec 2018 - 18:45:27
Komentarze: 0

Niespodzianki dla dzieci podczas niedzielnego meczu


Niespodzianki dla dzieci podczas niedzielnego meczuCo prawda Dzień Dziecka obchodziliśmy kilka dni temu, jednak Zarząd LKS Przełom Kaniów z tej okazji przygotował kilka niespodzianek dla dzieci, które pojawią się na najbliższym, niedzielnym meczu seniorów pomiędzy naszą drużyną a KS Bystrą. Już przy wejściu każde dziecko otrzyma słodki upominek oraz darmowy bilet dziecięcy. Spośród tych biletów w przerwie meczu nastąpi losowanie, a nagroda główna trafi do trójki szczęśliwców! Ponadto rozdane zostaną liczne upominki.


Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na niedzielne spotkanie! Początek o godz. 16:00.


Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
piątek 08 czerwiec 2018 - 10:02:32
Komentarze: 0

Idź do strony       >>  
Data/Czas
 

Witryna
Prowadzący
Informacje
Licznik

Wejścia unikalne--->
Wszystkie wejścia--->
Teraz online --->
Gmina Bestwina

PG Silesia

Adamtrans

Auto-Mar

Autoserwis Staszczyk

Cyroń


Nasze zespoły

Seniorzy
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Młodzicy starsi
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Młodzicy młodsi
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Żaki i skrzaty
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Ankieta


Na jakiej pozycji zakończy sezon drużyna seniorów?1-3

4

5

6

7 i niżejAutor Wieczny
Głosy: 29
Poprzednie ankiety


Czat
Musisz być zalogowany, aby wystawiać komentarze na tej stronie. Proszę się zalgować lub jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się


Wieczny
19 wrz : 18:54
Z dużym zadowoleniem mogę poinformować, iż od niedawna strona zyskała kolejnych dwóch administratorów. Są nimi Ervin oraz Castrol73. Z tej racji dołożymy wszelkich starań, aby strona była aktualizowana na bieżąco!

Kermit
15 lut : 17:19
Prosze jeszcze raz o wstawienie grafiku sparingów

Wieczny
05 lut : 19:09
Nie ma problemu, teraz jestem trochę zajęty zebraniem w sobotę i strona znowu stoi w miejscu, ale po zebraniu na pewno nowy zarząd opublikuje wszystko jak trzeba

Kermit
04 lut : 09:11
Mam prośbe do pana prezesa zeby nabył od trenera jedynki plan sparingów wraz z godzinami i wrzucił go na strone z góry dziekuje

zxczxczxc
12 sie : 08:12
ja z uwagi na brak czasu też nie dam rady

Wieczny
11 sie : 16:27
Czy jest ktoś chętny?

Wieczny
09 sie : 10:49
Zapraszam osobę bądź osoby do współprowadzenia strony klubu. Z racji obowiązków wynikających z funkcji prezesa oraz codziennej pracy nie jestem w stanie na bieżąco o wszystkim informować... Liczę, że znajdą się osoby, które chcą pomóc w tej kwestii.

zxczxczxc
29 lip : 19:56
Są jakieś zdjęcia z meczu zarządu ze strażakami i turnieju dzikich drużyn ?

Wieczny
06 wrz : 08:16
Wiem, moje niedopatrzenie, miało być do czwartku. Ale i tak była przewaga głosów i oprórcz głosów w ankiecie większość zdecydowała. Fan92, mam nadzieję, że swoją aktywność na czacie zamienisz na aktywność w klubie, np w sobotę podczas meczu. Zachęcam do wywieszenia flagi i głośnego dopingu. Co do wyboru utworu - kończymy dyskusję. Tak, jak chciałeś, wybór został dokonany.

FaN92
06 wrz : 04:54
"głosujemy w ankiecie na stronie klubu do piątku włącznie" dzisiaj jest piątek, ale głosowanie zakończone zostało wczoraj o 22.57 w czwartek ??????

Wieczny
05 wrz : 20:57
Kończymy głosowanie, wygrała piosenka Scotty - The Black Pearl, która zdobyła 22,73% głosów.

[link]

Wieczny
05 wrz : 16:16
Dokładnie.

serek91
05 wrz : 11:30
Trochę późno zauważyłem, ale można jeszcze to zaproponować.
Zresztą najważniejsza jest dobra gra, jak do tej pory, a nie piosenka

[link]

Wieczny
04 wrz : 21:11
Po co te nerwy, napisałem tylko, że jest słabe zainteresowanie. Teraz spośród typów na Facebooku (tych poważnych), głosujemy w ankiecie na stronie klubu do piątku włącznie.

FaN92
04 wrz : 15:58
Może ankieta jest za mało "rozreklamowana" poza tym z tego co widziałem było kilkanaście propozycji na facebooku ale szanowny administrator "wytypował" samodzielnie dwa utwory bo mamy słabe nagłośnienie i piosenki mają być bez słów. Szkoda że nie poinformował o tym fakcie zanim ludzie zaczęli wrzucać piosenki. Szkoda też że ankieta nie pojawiła się również na stronie skoro mamy taką zakłdkę, na pewno więcej ludzi by się o całej akcji dowiedziało. Rozumiem, że pisząc "Jakoś nie ma dużego zainteresowania proponowaną zmianą" szanowny administrator chce mi uzmysłowić że nikt nie chce zmiany i janosik jest zajebisty?? Ok, niech tak będzie.

Wieczny
04 wrz : 15:15
Jakoś nie ma dużego zainteresowania proponowaną zmianą... Jest kilka typów, ale głosów brak.

FaN92
02 wrz : 08:30
no tak

Wieczny
02 wrz : 08:03
Podczas wychodzenia jest TIGER, chodzi Ci o piosenke przed wyjściem zapewne

FaN92
01 wrz : 14:24
[link]

[link]
moje propozycje na piosenkę podczas wychodzenia drużyny na murawę, druga jest długa dlatego ja proponowałbym wyciąć fragment od 1:19 do 3:05.

Wieczny
27 sie : 16:45
Na Facebooku już można zgłaszać propozycje.

Wieczny
27 sie : 16:41
Zawsze można dojść do porozumienia. Ok, zainteresowanie powinno być duże, skoro mówileś, że wszyscy chcą zmienić. Jeśli zainteresowania nie będzie to zostanie tak jak jest.

FaN92
27 sie : 11:27
Widzę że jednak da się dojść do jakiegoś porozumienia. Mogę zaproponować inne rozwiązanie tej sytuacji. Skoro nasz klub ma swój profil na facebooku można zrobić takie głosowanie na facebooku i na stronie. Niech każdy kto chce, prześlę swoją propozycje bezpośrednio na facebookowy profil Przełomu lub do admina strony w wiadomości prywatnej a potem administrator stworzy ankietę na obu portalach. Przykładowo liczyć się będzie 5 pierwszych utworów. Chyba że zainteresowanie będzie duże to na przykład 10. Możną o tym napisać na stronie w oficjalnym ogłoszeniu i na facebooku. Myślę że takie coś może wypalić. Jeżeli nie będzie żadnych propozycji niech klub coś wybierze i ogłosi ankietę.

Wieczny
27 sie : 11:10
Jeszcze co do piosenki - wybierz ze 4 utwory i myślę, że możemy zrobić np. sondę na ten temat i wtedy będzie to oficjalna piosenka przed meczem, nie widzę problemu. Tylko zamiast krytykować, trzeba się tym zająć.

Wieczny
27 sie : 11:03
Ja Cię odstawiam z kwitkiem? Jeszcze raz zapraszam do działalności w klubie. Który klub w A klasie ma swoją piosenkę albo nagrody w przerwie meczu? Każda uwaga jest cenna, ale idąc Twoim tokiem myślenia, wszystkie kluby w A klasie muszą zlikwidować strony internetowe, bo nasza była pierwsza. Ale tak jak mówię, przyjdź i zacznij wdrażac swoje pomysły. Może dzięki Tobie cała trybuna będzie pełna. Pozdrawiam.

FaN92
27 sie : 08:23
No i tak właśnie kończy się jakakolwiek dyskusja. Dziwne jest tylko to że osoby, kibiców którzy mają jakieś obiekcje albo propozycje odstawia się z kwitkiem i dalej robi się po Swojemu. Moim zdaniem po prostu każdy albo większość klubów ma swoje piosenki, hymny, melodie - indywidualne i między innymi po tym się ich rozpoznaje. TSP to górale więc mają melodie z janosika. My chyba góralami nie jesteśmy to po co kopiować ? Nie widzę konieczności przychodzenia na zebranie bo skoro klub/zarząd sam zdecydował się wybrać Janosika tak jak TSP to na pewno wymyśli coś alternatywnego z czego kibice będą zadowoleni.Administratorzy przelom-kaniow.info nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treści i poglądy wyrażane i zamieszczane na stronach serwisu przez jego użytkowników oraz zastrzega sobie prawo do usuwania całości lub fragmentów tych treści bez podania przyczyny.

Layout by Wymiatacz®. Based on e107 website system.
Czas generowania: 0.1980 sek., 0.0535 z tego dla zapytań.