Klub
Struktura organizacyjna
Zarząd
Stadion
Kontakt
Puchary
Historia
Bilety


VII Święto Sportu w KaniowieZdjęcia z VII Święta Sportu:

autor: Marcin Kowolik ---> [link]

autor: Sławomir Lewczak ---> [link].

Nasze zespoły piłkarskie

Kadra
Wyniki
Terminarz
Strzelcy
Galeria
Transfery
Sparingi

Lp
M
P
Br
1
MRKS II Czechowice
7
15
35-15
2
LKS Pionier Pisarzowice
6
15
20-9
3
GLKS Wilkowice
7
14
24-20
4
LKS Sokół Hecznarowice
7
12
15-15
5
LKS Zapora Wapienica
7
11
21-21
6
LKS Przełom Kaniów
7
11
16-18
7
LKS Żar Międzybrodzie
6
10
16-16
8
KS Soła Kobiernice
5
7
8-7
9
GLKS Sokół Buczkowice
6
7
14-15
10
KS Bystra
5
4
10-15
11
LZS Beskid Godziszka
6
4
11-21
12
UKS Rotuz Bronów
6
4
14-26
13
KS Międzyrzecze
7
3
13-19
Kadra
Wyniki

-


Kadra
-
Kadra
-

Kadra
-Sekcje klubu


Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]

Online
Gości: 7
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 1
Użytkowników: 2918, Najnowszy: CASTROL73

Dobry występ seniorów zakończony zwycięstwem

Dobry występ seniorów zakończony zwycięstwem


Sokół Buczkowice - LKS Przełom Kaniów 0:2 (0:1)


W sobotnie popołudnie nasza drużyna seniorów swój mecz rozgrywała w Buczkowicach z tamtejszym Sokołem. Po dobrym meczu i przede wszystkim pełnym zaangażowaniu przez całe 90 minut spotkania, Przełom pokonał gospodarzy 2:0. Na pochwałę zasługują również nasi bramkarze, którzy zagrali po 45 minut i zanotowali dobry występ. Szczególnie w drugiej połowie spotkania Seweryn Stec obronił kluczową sytuację sam na sam z napastnikiem gospodarzy przy stanie 1:0 dla naszego zespołu.
Bramki dla Kaniowa zdobyli: Kamil Góra i Dominik Domka.

Skład Przełomu:
Bucki Krzysztof(46' Stec Seweryn)
Czulak Wojciech
Głombek Sławomir
Dunat Szymon
Kubies Wojciech
Faruga Marek
Grygierzec Mateusz (78' Kal Mateusz)
Jarosz Krzysztof
Góra Kamil (67' Ciućka Patryk)
Domka Dominik
Damaz Adrian
Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
wtorek 11 wrzesień 2018 - 09:29:36
Komentarze: 0

Pierwszy turniej żaków - Przełom na podium

Pierwszy turniej żaków - Przełom na podium


W miniony piątek w Kozach odbył się pierwszy z czterech zaplanowanych turniejów w ramach rozgrywek ligi żaków z roczników 2010 i młodsi organizowany przez BOZPN. Nasza drużyna, w której występowali zarówno zawodnicy żaków jak i skrzatów, po zwycięstwie 2:1 nad Bestwinką oraz porażkach po 0:2 z Kozami i Pisarzowicami, uplasowała się na najniższym stopniu podium. Gratulujemy


Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
wtorek 11 wrzesień 2018 - 08:58:03
Komentarze: 0

Entliczek, pentliczek, zielony stoliczek

Żegnaj, Rekordzie


Decyzją Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN uchylono werdykt Wydziału Gier Śląskiego ZPN, który przyznawał drużynie KS Bestwinka walkower za spotkanie z dnia 26 maja 2018 roku z drużyną BTS Rekord II Bielsko-Biała (na boisku wynik 2:2), z powodu wystąpienia w tym meczu w drużynie Rekordu zawodnika, który przekroczył wyznaczoną regulaminowym limitem ilość spotkań w wyższej klasie rozgrywkowej w barwach pierwszej drużyny z Bielska-Białej. W związku z tym, pomimo prawidłowo przyznanego i wywalczonego przez KS Bestwinka walkoweru, rozumianego zgodnie z regulaminem, przywrócony zostaje wynik, jaki miał miejsce na boisku w Bestwince, czyli 2:2.

Cóż teraz zrobić? Wyżej się odwołać nie można, bo UEFA pewnie nie wie, że jest coś takiego, jak bielska A-klasa, a sam regulamin rozgrywek, jeden z wymuszonych tegorocznych bohaterów, do którego już tyle razy sięgano i tyle razy próbowano interpretować jego zagmatwane zapisy, mówi, że wiążącą decyzją jest werdykt drugiej instancji, czyli w tym wypadku Śląskiego ZPN-u o walkowerze dla KSB. Skoro tak to wygląda, że regulamin można interpretować na wszelkie sposoby i szastać nim na prawo i lewo, to można spodziewać się kolejnych odwołań klubów podległych naszemu podokręgowi, póki tego doskonałego regulaminu się nie zmieni i nie usystematyzuje.

Teraz do rzeczy. Wychodzi, że Rekord wygrał A-klasę, ale przecież nie można zrzucić nagle dobrze radzącej sobie w okręgówce Bestwinki, więc może by tak Rekord podrzucić do ligi wyżej. No i tak się stało, BTS Rekord II Bielsko-Biała jest chyba pierwszą w historii A-klasy drużyną, która uzyskała awans do okręgówki po rozegraniu trzech spotkań, i to jeszcze awans na ten sam sezon! Gratulacje! Na obecny sezon A-klasy ma to taki wpływ, że znowu mamy 13 drużyn, czyli znowu rozegrane mecze będą się zgadzać dopiero na koniec rundy, spotkania Rekordu z innymi drużynami zostają odwołane, a te rozegrane wyniki meczów anulowane. Dzięki temu w tym momencie Przełom Kaniów awansował na ósmą lokatę, a wolny weekend będzie miał początkiem października, bo 7.10.2018 miał być rozegrany mecz z Rekordem w Bielsku. Plus tego pożegnania Rekordu jest taki, że nie będą nas męczyć zawodnikami podbieranymi z trzeciej ligi, bo pewnie znowu trzeba by sięgać po meczu do regulaminu.

KK

Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Ervin
piątek 07 wrzesień 2018 - 11:02:25
Komentarze: 0

Oldboje na fali. Trzeci mecz, trzecie zwycięstwo!

Oldboje Przełomu niepokonani. Trzeci mecz, trzecie zwycięstwo


Przełom Kaniów - LKS Goczałkowice 7:1 (1:1)


W miniony piątek, 31 sierpnia, na stadionie w Kaniowie doszło do kolejnego spotkania towarzyskiego naszej drużyny oldbojów. Tym razem przeciwnikiem Przełomu była drużyna LKS Goczałkowice. O ile w pierwszej połowie mecz był bardzo wyrównany, o tyle druga część meczu to ogromna przewaga kaniowskiego zespołu, który ostatecznie wygrał z Goczałkowicami różnicą sześciu bramek. Gratulujemy!

Bramki dla Kaniowa zdobyli: Andrzej Piekiełko, Krzysztof Pyka - po 2 oraz Wojciech Czulak, Sebastian Grzywa, Mariusz Głombek po 1.Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
wtorek 04 wrzesień 2018 - 18:28:20
Komentarze: 0

Derbowy remis naszych trampkarzy


Derbowy remis naszych trampkarzy


KS Bestwinka - Przełom Kaniów 5:5


W nowym sezonie piłkarskim po dłuższej przerwie została reaktywowana drużyna trampkarzy Przełomu Kaniów. W pierwszym swoim meczu rozegranym w Bestwince w minioną sobotę, podopieczni trenera Andrzeja Opioły zremisowali z gospodarzami 5:5. Warto dodać, że nasza drużyna najpierw przegrywała 3:0, a potem 4:1, więc tym bardziej wielkie gratulacje dla kaniowskiego zespołu!

Bramki dla Przełomu zdobyli: Bartłomiej Muras - 3 oraz Szymon Janeczko i Rafał Janeczko po 1.

Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
wtorek 04 wrzesień 2018 - 18:11:27
Komentarze: 0

Remis w świetle błyskawic

Ratownik Wojtek


LKS Przełom Kaniów - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie 2:2 (1:2)


Dwa beniaminki były pierwszymi drużynami w tym sezonie, które pojawiły się na kaniowskim stadionie. Rotuz Bronów wrócił do siebie na tarczy, przegrywając 4:6, a jego losu nie chciał podzielić inny nowicjusz tego sezonu - Żar Międzybrodzie Bialskie. Mecz drużyny trenera Wiesława Kucharskiego z ekipą znad jeziora nie zapowiadał się jako łatwe spotkanie, bo rywale w obecnym sezonie zanotowali dwa zwycięstwa na początek, a w ostatniej kolejce mężnie stawili czoła drugiej drużynie Rekordu Bielsko-Biała, przegrywając 3:4. A Przełom? Prócz wspomnianego zwycięstwa z Bronowem wrócił dość obity z dwóch wyjazdów, na inaugurację z Czechowic-Dziedzic i w ostatnią sobotę z Pisarzowic.

Gdy obie drużyny rozpoczęły spotkanie po gwizdku sędziego głównego Pawła Ficka, niebo jakby na zawołanie zasnuły czarne chmury, a ich kształty raz po raz rozświetlały imponujące błyskawice - piękny widok. W odróżnieniu od meczu, bo pięknym to raczej go nazwać nie można. Obie drużyny atakowały, tylko tak jakoś niemrawo, chociaż nie zabrakło dogodnych okazji, jak po strzałach Dominika Domki, Krzysztofa Jarosza, natomiast kaniowskie tyły raz uchronił lewy słupek bramki Seweryna Steca. Nie powtórzył jednak swojego bohaterskiego czynu w 26 minucie (może dlatego, że jest słupkiem i nie ma zbyt dużego pola manewru), kiedy to bramkę zdobył Jakub Waluś. Tu niestety oberwało się trochę sędziemu bocznemu Marcinowi Szymańskiemu, który na swoje nieszczęście biegał po stronie kaniowskiej ławki, w tej części boiska sędziowie nie mają łatwego życia. Czym sobie przewinił pan z chorągiewką? Podczas tej akcji zasygnalizował spalonego jednego z graczy skaczących do główki, a gdy ten piłki nie dotknął, chorągiewkę opuścił. Czego niestety nie zauważył sędzia główny, zauważyli gracze Przełomu i odpuścili akcję. Nie odpuścił wspomniany Jakub Waluś i umieścił piłkę w bramce, która została najzwyczajniej w świecie uznana. A gra się zawsze do gwizdka, to zasada tak stara, jak chyba pierwsze gwizdki używane w meczach. Zaraz po tym golu zaczął padać deszcz, a deszcz plus piłka nożna to często dość ciekawe połączenie. Wykorzystał to w 41 minucie ponownie Jakub Waluś zdobywając naprawdę ładną bramkę z rzutu wolnego. Dwubramkowe prowadzenie Żaru trwało tylko dwie minuty, bowiem w zamieszaniu w polu karnym gości bramkę zdobył, niemal już leżąc, Adrian Damaz, który ma jakiś patent na międzybrodzian, bo w poprzednim spotkaniu tych drużyn w A-klasie, 1 maja 2012 roku po jego dwóch bramkach Przełom wywiózł trzy punkty.

Przerwa upłynęła dosłownie, bo w strugach deszczu, a zawodnicy wrócili na nieplanowanie zroszone boisko. Przełom chcąc uniknąć niskiej lokaty (groziło nawet przedostatnie miejsce przy niekorzystnych wydarzeniach), musiał zaatakować. Na drugą połowę wybiegli trzej zawodnicy z ławki - dwóch ofensywnych, Robert Jurczyga i Kamil Góra, a w bramce pojawił się Wojciech Jonkisz. Poza kilkoma zrywami na początku drugiej części gry wymieniona dwójka nie odmieniła jakby niechętnej gry gospodarzy, natomiast bramkarz wprowadził spokój z tyłu i kilkukrotnie popisał się dobrymi interwencjami. Druga połowa z gry należała do gości, nie bronili oni wyniku za wszelką cenę i żwawo zapędzali się w pole karne Przełomu. W dobrej grze pomagała im obecność licznych kibiców, pozytywnie wspierających swoją drużynę oklaskami za udane akcje. Czemu tak rzadko takie obrazki występują na naszym stadionie? W międzyczasie deszcz przestał padać, a gdy wydawało się, że kolejne trzy punkty zasilą elektrownię na górze Żar, sprawy w swoje nogi wziął zawodnik, który niegdyś biegał w koszulkach z herbem drużyny z Międzybrodzia i stamtąd zasilił nasz klub - Wojciech Czulak w 92 minucie bez żadnego przekładania, kiwania czy łamania akcji po prostu huknął w stronę bramki gości i wyrwał dwa punkty z rąk swojej dawnej drużyny. Skoro Żar przed tą bramką miał teoretycznie trzy punkty, a na koniec meczu obie drużyny miały po jednym, to co się stało z tym trzecim punktem?

Niestety, pomimo uratowania wyniku w przedostatniej minucie nie ma się specjalnie z czego cieszyć, bo gra Przełomu nie przypomina tego, czym raczyli nas w drugiej połowie rundy wiosennej poprzedniego sezonu. Kto widział, ten wie. Miejmy nadzieję na lepsze zaprezentowanie się w kolejnych spotkaniach, które do łatwych nie będą należały - do bielskiej A-klasy dotarła chyba już powtarzana niczym tak bardzo polsko usprawiedliwiające wszystko "nic się nie stało" fraza "w tej lidze nie ma już słabych drużyn"... W przyszłej kolejce wyjazd do Buczkowic (sobota, 17:00), a w szóstej kolejce do Kaniowa przyjedzie Soła Kobiernice - ten mecz w niedzielę 16 września o godzinie 16:00.


Skład Przełomu:

1. Seweryn Stec
(46' 99. Wojciech Jonkisz)
14. Wojciech Kubies
4. Piotr Bąk
(83' 15. Mateusz Kal)
17. Wojciech Czulak
10. Marek Faruga
7. Patryk Ciućka
(46' 20. Kamil Góra)
8. Mateusz Grygierzec
18. Szymon Dunat
(65' 5. Patryk Nazim)
9. Krzysztof Jarosz
13. Dominik Domka
16. Adrian Damaz
(46' 11. Robert Jurczyga)
Widzów: 130
Skład sędziowski:
Sędzia główny: Paweł Ficek
Sędziowie asystenci: Marcin Szymański, Leszek Pacyna
Relacjonował: Kamil Kołodziejczyk


Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Ervin
niedziela 02 wrzesień 2018 - 17:58:49
Komentarze: 0

Zarząd Klubu powołał Komisję ds. Przygotowań do Obchodów Jubileuszu 70-lecia klubu
Rozpoczęły się przygotowania do Obchodów 70-lecia LKS Przełom Kaniów


W ubiegłym tygodniu odbyło się kolejne zebranie zarządu klubu. Oprócz spraw sportowych, większa część zebrania poświęcona została tematowi przyszłorocznego Jubileuszu naszego klubu. Zarząd powołał komisję, która będzie koordynowała przygotowania. W skład komisji wchodzą:

1. Prezes Grzegorz Wieczorek
2. Wiceprezes Łukasz Jonkisz
3. Sekretarz Mirosław Kołodziejczyk
4. Skarbnik Józef Maziarz
5. Członek Komisji Rewizyjnej Marian Antos

W dniu 27 sierpnia odbyło się pierwsze posiedzenie komisji, na której zatwierdzono listę osób, które otrzymają odznaczenia za działalność klubową, a także wstępny program obchodów.

Obchody Jubileuszowe będą trwać tak naprawdę przez cały najbliższy rok, jednak wyszczególniono w nich dwa główne terminy:
- 2 marca (sobota)
pierwsza część dnia - turniej seniorów w ramach III Memoriału im. Karola Ryszki (hala sportowa w Kaniowie)
druga część dnia - Oficjalne Obchody Jubileuszowe dla zaproszonych gości w sali OSP Kaniów
- 6 lipca (sobota)
VIII Święto Sportu w Kaniowie w ramach 70-lecia istnienia LKS Przełom Kaniów

Szczegółowe informacje będą pojawiać się na naszej stronie internetowej.
Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
poniedziałek 27 sierpień 2018 - 19:45:53
Komentarze: 0

Oldboje: w piątek mecz z Goczałkowicami

Kolejny rywal oldbojów - LKS Goczałkowice


W najbliższy piątek, 31 sierpnia, na stadionie w Kaniowie dojdzie do kolejnego spotkania towarzyskiego naszej drużyny oldbojów. Tym razem przeciwnikiem Przełomu będzie drużyna LKS Goczałkowice. Początek spotkania o godzinie 18. Serdecznie zapraszamy.Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
poniedziałek 27 sierpień 2018 - 19:29:05
Komentarze: 0

Młodzicy lepsi od Jaworza


Liga młodzików: Rozpoczynamy od zwycięstwa
Czarni Jaworze - Przełom Kaniów 0:3


W pierwszym meczu nowego sezonu nasza drużyna młodzików pokonała na wyjeździe Czarnych Jaworze 0:3. Bramki dla Kaniowa zdobyli: Nikodem Czylok - 2 oraz Mateusz Papla. Gratulujemy!

Oprócz zgłoszonej drużyny młodzików, w rozgrywkach BOZPN występować będzie również drużyna trampkarzy oraz drużyna żaków. Z kolei zespół skrzatów grał będzie w turniejach oraz meczach towarzyskich.

Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
niedziela 26 sierpień 2018 - 21:18:29
Komentarze: 0

Słaby występ seniorów

Słaby występ seniorów


Pionier Pisarzowice - LKS Przełom Kaniów 3:0 (1:0)


Z dużymi brakami w składzie udała się nasza drużyna na sobotni mecz do Pisarzowic. O ile w pierwszej połowie gra wyglądała w miarę pozytywnie, to druga część meczu należała do gospodarzy. Okazja do zdobycia punktów już za tydzień. W niedzielę o godz. 16 zagramy u siebie z zaskakująco dobrze spisującym się beniaminkiem - Żarem Międzybrodzie.

Skład Przełomu:
Jonkisz Wojciech
Czulak Wojciech
Bąk Piotr Kubies
Wojciech Zmiana(75' Stryczek Marcin)
Głombek Sławomir
Kóska Szymon
Faruga Marek
Szyma Michał (60' Ciućka Patryk)
Jarosz Krzysztof
Domka Dominik (75'Niemczyk Sebastian)
Nazim Patryk (80' Stec Seweryn)
Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
niedziela 26 sierpień 2018 - 08:34:04
Komentarze: 0

Idź do strony   <<        >>  
Data/Czas
 

Witryna
Prowadzący
Informacje
Licznik

Wejścia unikalne--->
Wszystkie wejścia--->
Teraz online --->
Gmina Bestwina

PG Silesia

Adamtrans

Auto-Mar

Autoserwis Staszczyk

Cyroń


Nasze zespoły

Seniorzy
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Młodzicy starsi
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Młodzicy młodsi
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Żaki i skrzaty
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Ankieta


Na jakiej pozycji zakończy sezon drużyna seniorów?1-3

4

5

6

7 i niżejAutor Wieczny
Głosy: 42
Poprzednie ankiety


Czat
Musisz być zalogowany, aby wystawiać komentarze na tej stronie. Proszę się zalgować lub jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się


Wieczny
11 wrz : 09:48
Witam, dłuższe relacje pisze zawsze Kamil Kołodziejczyk i nie jest to ustosunkowane od wyniku meczu (w tym sezonie długa relacja po przegranym meczu z MRKS i remisie z Międzybrodziem). Ja z racji wielu innych obowiązków często nie mam na to czasu, żeby pisać długie relacje, a Kamil nie jest obecny na wszystkich meczach.

FaN92
28 sie : 06:13
Chciałem zapytać, dlaczego gdy Kaniów wygrywa mecz relacja z widowiska jest taka szczegółowa i długa a gdy przegrywamy ma ona jedynie dwa, trzy zdania? Myślę, że nieobecni na meczu chętnie przeczytaliby nawet o porażce. Czekam na odpowiedź adminów.

Wieczny
19 wrz : 18:54
Z dużym zadowoleniem mogę poinformować, iż od niedawna strona zyskała kolejnych dwóch administratorów. Są nimi Ervin oraz Castrol73. Z tej racji dołożymy wszelkich starań, aby strona była aktualizowana na bieżąco!

Kermit
15 lut : 17:19
Prosze jeszcze raz o wstawienie grafiku sparingów

Wieczny
05 lut : 19:09
Nie ma problemu, teraz jestem trochę zajęty zebraniem w sobotę i strona znowu stoi w miejscu, ale po zebraniu na pewno nowy zarząd opublikuje wszystko jak trzeba

Kermit
04 lut : 09:11
Mam prośbe do pana prezesa zeby nabył od trenera jedynki plan sparingów wraz z godzinami i wrzucił go na strone z góry dziekuje

zxczxczxc
12 sie : 08:12
ja z uwagi na brak czasu też nie dam rady

Wieczny
11 sie : 16:27
Czy jest ktoś chętny?

Wieczny
09 sie : 10:49
Zapraszam osobę bądź osoby do współprowadzenia strony klubu. Z racji obowiązków wynikających z funkcji prezesa oraz codziennej pracy nie jestem w stanie na bieżąco o wszystkim informować... Liczę, że znajdą się osoby, które chcą pomóc w tej kwestii.

zxczxczxc
29 lip : 19:56
Są jakieś zdjęcia z meczu zarządu ze strażakami i turnieju dzikich drużyn ?

Wieczny
06 wrz : 08:16
Wiem, moje niedopatrzenie, miało być do czwartku. Ale i tak była przewaga głosów i oprórcz głosów w ankiecie większość zdecydowała. Fan92, mam nadzieję, że swoją aktywność na czacie zamienisz na aktywność w klubie, np w sobotę podczas meczu. Zachęcam do wywieszenia flagi i głośnego dopingu. Co do wyboru utworu - kończymy dyskusję. Tak, jak chciałeś, wybór został dokonany.

FaN92
06 wrz : 04:54
"głosujemy w ankiecie na stronie klubu do piątku włącznie" dzisiaj jest piątek, ale głosowanie zakończone zostało wczoraj o 22.57 w czwartek ??????

Wieczny
05 wrz : 20:57
Kończymy głosowanie, wygrała piosenka Scotty - The Black Pearl, która zdobyła 22,73% głosów.

[link]

Wieczny
05 wrz : 16:16
Dokładnie.

serek91
05 wrz : 11:30
Trochę późno zauważyłem, ale można jeszcze to zaproponować.
Zresztą najważniejsza jest dobra gra, jak do tej pory, a nie piosenka

[link]

Wieczny
04 wrz : 21:11
Po co te nerwy, napisałem tylko, że jest słabe zainteresowanie. Teraz spośród typów na Facebooku (tych poważnych), głosujemy w ankiecie na stronie klubu do piątku włącznie.

FaN92
04 wrz : 15:58
Może ankieta jest za mało "rozreklamowana" poza tym z tego co widziałem było kilkanaście propozycji na facebooku ale szanowny administrator "wytypował" samodzielnie dwa utwory bo mamy słabe nagłośnienie i piosenki mają być bez słów. Szkoda że nie poinformował o tym fakcie zanim ludzie zaczęli wrzucać piosenki. Szkoda też że ankieta nie pojawiła się również na stronie skoro mamy taką zakłdkę, na pewno więcej ludzi by się o całej akcji dowiedziało. Rozumiem, że pisząc "Jakoś nie ma dużego zainteresowania proponowaną zmianą" szanowny administrator chce mi uzmysłowić że nikt nie chce zmiany i janosik jest zajebisty?? Ok, niech tak będzie.

Wieczny
04 wrz : 15:15
Jakoś nie ma dużego zainteresowania proponowaną zmianą... Jest kilka typów, ale głosów brak.

FaN92
02 wrz : 08:30
no tak

Wieczny
02 wrz : 08:03
Podczas wychodzenia jest TIGER, chodzi Ci o piosenke przed wyjściem zapewne

FaN92
01 wrz : 14:24
[link]

[link]
moje propozycje na piosenkę podczas wychodzenia drużyny na murawę, druga jest długa dlatego ja proponowałbym wyciąć fragment od 1:19 do 3:05.

Wieczny
27 sie : 16:45
Na Facebooku już można zgłaszać propozycje.

Wieczny
27 sie : 16:41
Zawsze można dojść do porozumienia. Ok, zainteresowanie powinno być duże, skoro mówileś, że wszyscy chcą zmienić. Jeśli zainteresowania nie będzie to zostanie tak jak jest.

FaN92
27 sie : 11:27
Widzę że jednak da się dojść do jakiegoś porozumienia. Mogę zaproponować inne rozwiązanie tej sytuacji. Skoro nasz klub ma swój profil na facebooku można zrobić takie głosowanie na facebooku i na stronie. Niech każdy kto chce, prześlę swoją propozycje bezpośrednio na facebookowy profil Przełomu lub do admina strony w wiadomości prywatnej a potem administrator stworzy ankietę na obu portalach. Przykładowo liczyć się będzie 5 pierwszych utworów. Chyba że zainteresowanie będzie duże to na przykład 10. Możną o tym napisać na stronie w oficjalnym ogłoszeniu i na facebooku. Myślę że takie coś może wypalić. Jeżeli nie będzie żadnych propozycji niech klub coś wybierze i ogłosi ankietę.

Wieczny
27 sie : 11:10
Jeszcze co do piosenki - wybierz ze 4 utwory i myślę, że możemy zrobić np. sondę na ten temat i wtedy będzie to oficjalna piosenka przed meczem, nie widzę problemu. Tylko zamiast krytykować, trzeba się tym zająć.Administratorzy przelom-kaniow.info nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treści i poglądy wyrażane i zamieszczane na stronach serwisu przez jego użytkowników oraz zastrzega sobie prawo do usuwania całości lub fragmentów tych treści bez podania przyczyny.

Layout by Wymiatacz®. Based on e107 website system.
Czas generowania: 0.1939 sek., 0.0592 z tego dla zapytań.