Klub
Struktura organizacyjna
Zarząd
Stadion
Kontakt
Puchary
Historia
Bilety


VII Święto Sportu w KaniowieZdjęcia z VII Święta Sportu:

autor: Marcin Kowolik ---> [link]

autor: Sławomir Lewczak ---> [link].

Nasze zespoły piłkarskie

Kadra
Wyniki
Terminarz
Strzelcy
Galeria
Transfery
Sparingi

Lp
M
P
Br
1
MRKS II Czechowice
12
30
68-12
2
GLKS Wilkowice
12
27
54-21
3
LKS Sokół Hecznarowice
12
24
33-20
4
UKS Rotuz Bronów
12
22
36-28
5
LKS Pionier Pisarzowice
12
21
32-22
6
LKS Żar Międzybrodzie
12
19
31-32
7
KS Międzyrzecze
12
18
30-25
8
KS Soła Kobiernice
12
17
23-26
9
LKS Przełom Kaniów
12
17
26-35
10
LKS Zapora Wapienica
12
14
30-37
11
GLKS Sokół Buczkowice
12
10
22-35
12
KS Bystra
12
4
16-44
13
LZS Beskid Godziszka
12
4
13-66
Kadra
Wyniki

-


Kadra
-
Kadra
-

Kadra
-Sekcje klubu


Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]

Online
Gości: 3
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 2
Użytkowników: 2974, Najnowszy: CASTROL73

Prezes PG Silesia wyraził nadzieję na dalszą współpracę z Przełomem!


Podziękowanie dla PG Silesia i spotkanie z Prezesem Kopalni


W tym tygodniu sekretarz klubu Mirosław Kołodziejczyk w imieniu całego zarządu spotkał się z Prezesem PG Silesia Janem Marinovem w celu podziękowania za ostatnie miesiące bardzo dobrej współpracy pomiędzy naszym klubem a Kopalnią.

Podczas spotkania Sekretarz Przełomu podziękował Panu Prezesowi za przekazane środki finansowe na modernizację nagłośnienia na naszym obiekcie sportowym, a także wyraził zadowolenie z udanego Pikniku Rodzinnego zorganizowanego dla pracowników kopalni "Silesia" na naszym stadionie.

Pan Prezes PG Silesia podziękował za okazały sportowy pamiątkowy upominek przygotowany przez Zarząd Przełomu. Wyraził również zadowolenie, że PG "Silesia" przyczyniła się do słusznego celu dla naszego klubu i tym samym radości kibiców, zawodników i działaczy sportowych LKS "Przełom" Kaniów. Co najważniejsze pojawiła się deklaracja na dalszą współpracę pomiędzy Przełomem a PG Silesia.

Niezwykle cieszymy się z przebiegu tego spotkania i liczymy na efekty współpracy już w najbliższym roku. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, o czym świadczy z pewnością załączone zdjęcie
Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
piątek 05 październik 2018 - 09:58:39
Komentarze: 0

Podokręg Bielsko-Biała zmienił punkt Regulaminu!

Podokręg Bielsko-Biała zmienił wadliwy punkt RegulaminuJak można zobaczyć w Regulaminie umieszczonym na stronie BOZPN, zmienił się punkt regulaminu rozgrywek o Mistrzostwo bielskiej "A" klasy - paragraf 16 punkt 1. Trudno powiedzieć, kiedy nastąpiła zmiana, bowiem nie ma żadnej informacji na ten temat.

Zatem tym samym nasze racje odnośnie wadliwości regulaminu w tym paragrafie zostały ostatecznie potwierdzone, a paragraf 16 punkt 1 jest już jasny i przejrzysty dla wszystkich drużyn.Aktualna wersja paragrafu 16 punkt 1:Poprzednia wersja paragrafu 16 punkt 1:


Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
poniedziałek 01 październik 2018 - 13:30:56
Komentarze: 0

Pawilon szczęścia

Kapelmistrz


LKS Przełom Kaniów - KS Bystra 2:1 (0:1)


Remis w Godziszce w siódmej kolejce rozgrywek bielskiej A-klasy to nie wynik, który jakoś mocno zadowolił zawodników i kibiców drużyny Wiesława Kucharskiego, a także pewnie i jego samego. Szansa na rekompensatę nadarzyła się już tydzień później - do Kaniowa zawitała drużyna, którą przez pewien czas w przerwie między prowadzeniem LKS-u Przełom trener Kucharski dowodził - KS Bystra. Jednak, po pewnym rozczarowaniu, jaki przyniosło spotkanie z Beskidem, również do tej niżej notowanej drużyny należało podejść z pewną rezerwą, bo nie jest to zespół, z którym łatwo się gra.

Przełom przystąpił do meczu z dość małym polem zmianowego manewru, bo w kadrze całej drużyny znajdowało się 14 piłkarzy, co po wnikliwej analizie matematycznej daje trzech zawodników rezerwowych. Plus taki, że nijak nie da się tu pomylić ze zmianami, bo BOZPN-owski regulamin powiada, że czy to w pierwszej, czy drugiej połowie trzech zawodników można wymienić. Pierwsza warta uwagi akcja miała miejsce w 14 minucie - dobrą interwencją popisał się Krzysztof Bucki, który bez skrupułów odebrał piłkę szarżującemu na kaniowską bramkę bystrzańskiemu kapitanowi, Jakubowi Habdasowi. Niestety, na nic się to zdało, bo kolejne 14 minut później goście dopięli swego - piłkę w siatce umieścił Szymon Zając i to drużyna KS Bystra niespodziewanie prowadziła na kaniowskim stadionie. Co gorsze, wynik ten nie zmienił się do końca pierwszej połowy i Przełom schodził na przerwę przegrywając 0:1.

W przerwie nastąpiła zmiana w kaniowskiej drużynie, a Adriana Damaza zastąpił Kamil Góra. Oprócz tego, że pojemność ławki rezerwowych niebezpiecznie zmniejszyła się o 33,(3)%, to Kamil wprowadził powiew świeżości, a przede wszystkim szybkości w szeregach gospodarzy. Na skutki nie trzeba było długo czekać - już cztery minuty po rozpoczęciu drugiej połowy do wyrównania doprowadził Robert Jurczyga, a osiem minut później nasz niezawodny snajper kolejny raz świetnie zagrał swoją rolę i dołożył drugie trafienie, wyciągając swoją drużynę z nieciekawej sytuacji, w jakiej znajdowała się po pierwszej połowie meczu. Po tej bramce nasi zawodnicy chyba zwietrzyli szansę na podwyższenia prowadzenia, przez co czasem zbytnio się otwierali, niepotrzebnie prokurując kontry bystrzan po przypadkowych stratach własnych. Na szczęście dwie takie kontry, w tym jedną, kiedy trójka gości stanęła naprzeciw jego samego, w doskonały sposób przerwał skutecznymi wślizgami Sławomir Głombek. Zawodnicy z Bystrej nie odpuszczali, a my do końca meczu drżeliśmy o wynik tego spotkania, chcąc uniknąć sytuacji, w jakiej znaleźli się kilka tygodni temu gracze z Międzybrodzia Bialskiego, tracąc szansę na zwycięstwo w 92 minucie spotkania. Szczęście tym razem pozostało znowu po stronie kaniowskich zawodników, którzy kolejny raz potwierdzili, że atakując na bramkę od strony pawilonu handlowego mogą dopisać sobie do statystyk własnych +10 do szczęścia i +15 do skuteczności.

Kolejne spotkanie według terminarza byłoby dość ciężkie, bo przewidywał on wyjazd do Bielska-Białej na spotkanie z drugą drużyną Rekordu, wspomaganą pewnie przez kilku graczy z trzeciej ligi. Bielski podokręg oszczędził nam jednak czasu i nerwów oraz pieniędzy na przewóz, uznając, że Rekord II może jednak zagra sobie w tym sezonie w okręgówce. Przed zawodnikami Przełomu zatem wolny weekend, trener Wiesław Kucharski ma zatem tydzień więcej na rozpracowanie Zapory Wapienica, bo to na ich stadion zawita w kolejnym swoim meczu jego drużyna, a będzie to miało miejsce w sobotę, 13 października o godzinie 16:00. Na stadion przy ulicy Batalionów Chłopskich 23 A-klasa wróci tydzień później, bowiem 21 października w niedzielne popołudnie o godzinie 15:00 naprzeciw graczy Przełomu Kaniów staną harde hecznarowckie Sokoły, które w tej kolejce rozniosły wynikiem 10:1 Beskid Godziszka, ten sam, z którym Przełom ostatnio zremisował 2:2...


Skład Przełomu:

1. Krzysztof Bucki
14. Wojciech Kubies
13. Marcin Janusz
17. Wojciech Czulak
3. Sławomir Głombek
7. Patryk Ciućka
(83' 18. Wojciech Jonkisz)
8. Mateusz Grygierzec
10. Marek Faruga
(69' 5. Patryk Nazim)
9. Krzysztof Jarosz
16. Adrian Damaz
(46' 4. Kamil Góra)
11. Robert Jurczyga
Widzów: 105
Skład sędziowski:
Sędzia główny: Wojciech Ogiegło
Sędziowie asystenci: Piotr Katana, Paweł Mołek
Relacjonował: Kamil Kołodziejczyk


Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Ervin
niedziela 30 wrzesień 2018 - 17:10:13
Komentarze: 0

Trampkarze wygrywają walkowereem


Trampkarz wygrywają walkowerem
Przełom Kaniów - Sokół Hecznarowice 3:0


Po dwóch zwycięskich spotkaniach tym razem drużyna trampkarzy Przełomu miała się zmierzyć na własnym boisku z Sokołem Hecznarowice. Jednak do meczu nie doszło, gdyż drużyna gości nie przyjechała na wyznaczony termin spotkania. Po naszym telefonie kilka minut przed meczem dowiedzieliśmy się, że Sokół do Kaniowa nie zamierza przyjechać, zatem kaniowski zespół może dopisać na swoje konto kolejne trzy punkty.
Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
niedziela 30 wrzesień 2018 - 10:52:34
Komentarze: 0

Kolejne zwycięstwo trampkarzy!


Kolejne zwycięstwo trampkarzy!


Przełom Kaniów - Sokół Zabrzeg 1:0 (0:0)


Po świetnym występie w Bronowie, nasza drużyna trampkarzy tym razem podejmowała u siebie rówieśników z Zabrzega. Po bardzo zaciętym spotkaniu ostatecznie kaniowski zespół okazał się zwycięski, strzelając decydującą o losach meczu bramkę w ostatniej minucie spotkania! Trafienie na wagę 3 punktów zaliczył Szymon Janeczko. Gratulujemy!

Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
poniedziałek 24 wrzesień 2018 - 11:49:02
Komentarze: 0

Remis seniorów z Godziszką

Remis w Godziszce. Pozostał niedosyt


Beskid Godziszka - Przełom Kaniów 2:2 (0:2)


W sobotnie popołudnie nasza drużyna seniorów udała się do Godziszki na kolejne spotkanie ligowe. W pierwszej połowie meczu przewaga kaniowskiego zespołu nie podlegała dyskusji. Już po pierwszym kwadransie gry nasi prowadzili 2:0, za sprawą pewnie wykonanej jedenastki przez Roberta Jurczygę oraz precyzyjnym strzale Dominika Domki. Kilka minut później arbiter po faulu na naszym zawodniku znowu wskazał na "wapno", jednak strzał Dominika został wybroniony przez bramkarza gospodarzy. W pierwszej odsłonie Godziszka dwukrotnie poważniej zagroziła bramce Przełomu. Za pierwszym razem świetną interwencją popisał się Wojciech Jonkisz, a za drugim razem nasz zespół przed utratą bramki uratowała poprzeczka.

Przed wyjściem na drugą połowę nic nie wskazywało, że możemy stracić zwycięstwo osiągnięte w pierwszych 45 minutach meczu. Niestety błędy w obronie, a także wysoka nieskuteczność w ataku (między innymi strzały do pustej bramki) sprawiły, że niezwykle ambitnie grający gospodarze doprowadzili do wyrównania. Jeszcze w ostatniej minucie Przełom mógł przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, ale po raz kolejny bramkarz był tam, gdzie być powinien.

Każdy punkt należy szanować, szczególnie osiągnięty na boisku rywala. Jednak nie ma co ukrywać, niedosyt pozostał i to wcale nie mały. Szansę na wywalczenie zwycięstwa nasza drużyna będzie miała już w najbliższą niedzielę, kiedy to na swoim stadionie podejmiemy zespół KS Bystra. Zapraszamy Kibiców na to spotkanie.

Skład Przełomu:

Jonkisz Wojciech (46 Stec Seweryn)
Głombek Sławomir
Czulak Wojciech
Janusz Marcin
Kubies Wojciech
Dunat Szymon (30 Ciućka Patryk)
Kóska Szymon
Jarosz Krzysztof (78 Niemczyk Sebastian)
Grygierzec Mateusz (68 Kal Mateusz)
Domka Dominik (68 Damaz Adrian)
Jurczyga RobertWyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
poniedziałek 24 wrzesień 2018 - 11:48:45
Komentarze: 0

Oldboje ciągle bez porażki

Oldboje ciągle bez porażki


Przełom Kaniów - Sokół Zabrzeg 2:2 (1:1)


Trzy zwycięstwa i jeden remis - tak kształtuje się bilans spotkań nowo powstałej drużyny oldbojów Przełom Kaniów. Ten ostatni wynik został osiągnięty w miniony piątek, kiedy to kaniowska drużyna podejmowała zespół z Zabrzega. Po meczu walki obie ekipy musiały zadowolić się remisem 2:2.

Bramki dla Kaniowa zdobyli: Andrzej Piekiełko oraz Sebastian Grzywa.Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
poniedziałek 24 wrzesień 2018 - 11:48:17
Komentarze: 0

Nieznaczna przegrana młodzików


Liga młodzików: jednobramkowa porażka z Bestwiną
Przełom Kaniów - LKS Bestwina 0:1


W kolejnym meczu ligowym kaniowska drużyna młodzików nieznacznie przegrała z gośćmi z Bestwiny 0:1. Dziękujemy drużynie za podjętą walkę i życzymy udanych występów w kolejnych spotkaniach!
Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
poniedziałek 24 wrzesień 2018 - 11:30:11
Komentarze: 0

Podziękowanie dla Pana Andrzeja Sadloka
Podziękowanie


Zarząd klubu serdecznie dziękuje Panu Andrzejowi Sadlokowi, prezesowi Pasjonata Dankowice, a zarazem prezesowi Ludowego Zrzeszenia Sportowego w Katowicach, za przekazanie do naszego klubu piłek dla najmłodszych zawodników Przełomu. Zarazem liczymy na dalszą, dobrą i owocną współpracę.


Zarząd klubu Przełom Kaniów

Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
poniedziałek 17 wrzesień 2018 - 17:12:40
Komentarze: 0

Kuriozalna decyzja Komisji Odwoławczej ŚlZPN

Kuriozalna decyzja Komisji Odwoławczej ŚlZPN

Reprymenda dla Podokręgu Bielsko i nakaz zmiany regulaminu. Wynik zostaje z boiska.


Decyzja Komisji Odwoławczej Śląskiego Związku Piłki Nożnej jest dla nas kuriozalna. Otóż Komisja na poniedziałkowym posiedzeniu, po wysłuchaniu racji naszego klubu, jak również głosu ze strony Podokręgu, ogłosiła, że mamy rację co do wadliwości bielskiego regulaminu, a dokładniej paragrafu 16 punktu 1. Komisja jednoznacznie oceniła, że ten punkt jest zły i zupełnie nieprecyzyjny, i ma zostać natychmiast poprawiony przez władze podokręgu ,ale... wynik zostaje utrzymany z boiska.

Komisja nawet podziękowała nam za interwencję w tej sprawie, natomiast zaznaczyła, że wszystkie kluby obowiązuje również, a nawet przede wszystkim regulamin Śląskiego Związku Piłki Nożnej, co -uwaga- nie jest zapisane w regulaminie bielskim! Zdaniem Komisji, z bielskiego regulaminu wynika, że do przerwy można zrobić 3 zmiany, a więc nasze racje zostały w tym momencie poparte. Jednak w śląskim regulaminie jest zapis,że można zrobić 7 zmian do przerwy.

Pojawia się zatem pytanie,dlaczego mamy znać regulamin śląski, skoro nigdzie nie ma takiego zapisu w regulaminie bielskim. Mało tego, w regulaminie bielskim jest zapis, że obowiązuje nas regulamin...bielski. Kuriozum zatem goni kuriozum. Mamy jedynie drobną satysfakcję z tego, że dzięki naszemu klubowi zły zapis regulaminu zostanie poprawiony, do czego wezwała komisja odwoławcza władze podokręgu.

Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
poniedziałek 17 wrzesień 2018 - 11:31:26
Komentarze: 0

Idź do strony   <<        >>  
Data/Czas
 

Witryna
Prowadzący
Informacje
Licznik

Wejścia unikalne--->
Wszystkie wejścia--->
Teraz online --->
Gmina Bestwina

PG Silesia

Adamtrans

Auto-Mar

Autoserwis Staszczyk

Cyroń


Nasze zespoły

Seniorzy
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Młodzicy starsi
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Młodzicy młodsi
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Żaki i skrzaty
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Ankieta


Na jakiej pozycji zakończy sezon drużyna seniorów?1-3

4

5

6

7 i niżejAutor Wieczny
Głosy: 50
Poprzednie ankiety


Czat
Musisz być zalogowany, aby wystawiać komentarze na tej stronie. Proszę się zalgować lub jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się


Wieczny
11 wrz : 09:48
Witam, dłuższe relacje pisze zawsze Kamil Kołodziejczyk i nie jest to ustosunkowane od wyniku meczu (w tym sezonie długa relacja po przegranym meczu z MRKS i remisie z Międzybrodziem). Ja z racji wielu innych obowiązków często nie mam na to czasu, żeby pisać długie relacje, a Kamil nie jest obecny na wszystkich meczach.

FaN92
28 sie : 06:13
Chciałem zapytać, dlaczego gdy Kaniów wygrywa mecz relacja z widowiska jest taka szczegółowa i długa a gdy przegrywamy ma ona jedynie dwa, trzy zdania? Myślę, że nieobecni na meczu chętnie przeczytaliby nawet o porażce. Czekam na odpowiedź adminów.

Wieczny
19 wrz : 18:54
Z dużym zadowoleniem mogę poinformować, iż od niedawna strona zyskała kolejnych dwóch administratorów. Są nimi Ervin oraz Castrol73. Z tej racji dołożymy wszelkich starań, aby strona była aktualizowana na bieżąco!

Kermit
15 lut : 17:19
Prosze jeszcze raz o wstawienie grafiku sparingów

Wieczny
05 lut : 19:09
Nie ma problemu, teraz jestem trochę zajęty zebraniem w sobotę i strona znowu stoi w miejscu, ale po zebraniu na pewno nowy zarząd opublikuje wszystko jak trzeba

Kermit
04 lut : 09:11
Mam prośbe do pana prezesa zeby nabył od trenera jedynki plan sparingów wraz z godzinami i wrzucił go na strone z góry dziekuje

zxczxczxc
12 sie : 08:12
ja z uwagi na brak czasu też nie dam rady

Wieczny
11 sie : 16:27
Czy jest ktoś chętny?

Wieczny
09 sie : 10:49
Zapraszam osobę bądź osoby do współprowadzenia strony klubu. Z racji obowiązków wynikających z funkcji prezesa oraz codziennej pracy nie jestem w stanie na bieżąco o wszystkim informować... Liczę, że znajdą się osoby, które chcą pomóc w tej kwestii.

zxczxczxc
29 lip : 19:56
Są jakieś zdjęcia z meczu zarządu ze strażakami i turnieju dzikich drużyn ?

Wieczny
06 wrz : 08:16
Wiem, moje niedopatrzenie, miało być do czwartku. Ale i tak była przewaga głosów i oprórcz głosów w ankiecie większość zdecydowała. Fan92, mam nadzieję, że swoją aktywność na czacie zamienisz na aktywność w klubie, np w sobotę podczas meczu. Zachęcam do wywieszenia flagi i głośnego dopingu. Co do wyboru utworu - kończymy dyskusję. Tak, jak chciałeś, wybór został dokonany.

FaN92
06 wrz : 04:54
"głosujemy w ankiecie na stronie klubu do piątku włącznie" dzisiaj jest piątek, ale głosowanie zakończone zostało wczoraj o 22.57 w czwartek ??????

Wieczny
05 wrz : 20:57
Kończymy głosowanie, wygrała piosenka Scotty - The Black Pearl, która zdobyła 22,73% głosów.

[link]

Wieczny
05 wrz : 16:16
Dokładnie.

serek91
05 wrz : 11:30
Trochę późno zauważyłem, ale można jeszcze to zaproponować.
Zresztą najważniejsza jest dobra gra, jak do tej pory, a nie piosenka

[link]

Wieczny
04 wrz : 21:11
Po co te nerwy, napisałem tylko, że jest słabe zainteresowanie. Teraz spośród typów na Facebooku (tych poważnych), głosujemy w ankiecie na stronie klubu do piątku włącznie.

FaN92
04 wrz : 15:58
Może ankieta jest za mało "rozreklamowana" poza tym z tego co widziałem było kilkanaście propozycji na facebooku ale szanowny administrator "wytypował" samodzielnie dwa utwory bo mamy słabe nagłośnienie i piosenki mają być bez słów. Szkoda że nie poinformował o tym fakcie zanim ludzie zaczęli wrzucać piosenki. Szkoda też że ankieta nie pojawiła się również na stronie skoro mamy taką zakłdkę, na pewno więcej ludzi by się o całej akcji dowiedziało. Rozumiem, że pisząc "Jakoś nie ma dużego zainteresowania proponowaną zmianą" szanowny administrator chce mi uzmysłowić że nikt nie chce zmiany i janosik jest zajebisty?? Ok, niech tak będzie.

Wieczny
04 wrz : 15:15
Jakoś nie ma dużego zainteresowania proponowaną zmianą... Jest kilka typów, ale głosów brak.

FaN92
02 wrz : 08:30
no tak

Wieczny
02 wrz : 08:03
Podczas wychodzenia jest TIGER, chodzi Ci o piosenke przed wyjściem zapewne

FaN92
01 wrz : 14:24
[link]

[link]
moje propozycje na piosenkę podczas wychodzenia drużyny na murawę, druga jest długa dlatego ja proponowałbym wyciąć fragment od 1:19 do 3:05.

Wieczny
27 sie : 16:45
Na Facebooku już można zgłaszać propozycje.

Wieczny
27 sie : 16:41
Zawsze można dojść do porozumienia. Ok, zainteresowanie powinno być duże, skoro mówileś, że wszyscy chcą zmienić. Jeśli zainteresowania nie będzie to zostanie tak jak jest.

FaN92
27 sie : 11:27
Widzę że jednak da się dojść do jakiegoś porozumienia. Mogę zaproponować inne rozwiązanie tej sytuacji. Skoro nasz klub ma swój profil na facebooku można zrobić takie głosowanie na facebooku i na stronie. Niech każdy kto chce, prześlę swoją propozycje bezpośrednio na facebookowy profil Przełomu lub do admina strony w wiadomości prywatnej a potem administrator stworzy ankietę na obu portalach. Przykładowo liczyć się będzie 5 pierwszych utworów. Chyba że zainteresowanie będzie duże to na przykład 10. Możną o tym napisać na stronie w oficjalnym ogłoszeniu i na facebooku. Myślę że takie coś może wypalić. Jeżeli nie będzie żadnych propozycji niech klub coś wybierze i ogłosi ankietę.

Wieczny
27 sie : 11:10
Jeszcze co do piosenki - wybierz ze 4 utwory i myślę, że możemy zrobić np. sondę na ten temat i wtedy będzie to oficjalna piosenka przed meczem, nie widzę problemu. Tylko zamiast krytykować, trzeba się tym zająć.Administratorzy przelom-kaniow.info nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treści i poglądy wyrażane i zamieszczane na stronach serwisu przez jego użytkowników oraz zastrzega sobie prawo do usuwania całości lub fragmentów tych treści bez podania przyczyny.

Layout by Wymiatacz®. Based on e107 website system.
Czas generowania: 0.1740 sek., 0.0711 z tego dla zapytań.