Zapowiedzi spotkań naszych drużyn
Seniorzy:
Młodzicy starsi :

Młodzicy młodsi:


Żaki:Skrzaty:Nasze zespoły piłkarskie

Kadra
Wyniki
Terminarz
Strzelcy
Galeria
Transfery
Sparingi

-----------------------------------------------------------------------------

Kadra
Wyniki
Terminarz
Strzelcy

-----------------------------------------------------------------------------
Młodzicy Starsi


Kadra
-


Żaki starsze


Kadra
-

Żaki
Kadra
-

Skrzaty
Kadra
-

Sekcje klubu


Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]

Online
Gości: 3
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 2
Użytkowników: 2729, Najnowszy: CASTROL73

Sparingowa porażka z Drogomyślem


Sparingowa porażka z Drogomyślem


Błyskawica Drogomyśl - Przełom Kaniów 2:0 (1:0)


Drużyna seniorów Kaniowa w starciu z przedstawicielem bielskiej "okręgówki", Błyskawicą Drogomyśl, musiała uznać wyższość rywali, przegrywając 2:0 (1:0). Z racji obowiązków zawodowych, kadra naszej ekipy wynosiła zaledwie 12 zawodników. Sparing z wyżej notowanym rywalem był niezwykle pożytecznym sprawdzianem dla kaniowskiego zespołu, co z pewnością zaprocentuje w spotkaniach ligowych. Drużyna Kaniowa przez cały mecz zagrała z bardzo dużym zaangażowaniem i podjęła walkę z miejscowym zespołem. W drużynie Kaniowa wystąpił powracający po rocznym wypożyczeniu Michał Szyma oraz testowany zawodnik.

Skład Przełomu:
Iwaniec Patryk (Gagatek Wojciech) - Czulak Wojciech, Gucwa Dawid, Stryczek Marcin, Wojciech Kubies - Faruga Marek, Maron Grzegorz, Góra Kamil, Testowany zawodnik - Szyma Michał, Piesiur Adrian


Tymczasem wiemy już, z kim zagramy w pierwszym meczu ligowym. Przeciwnikiem seniorów będzie Sokół Buczkowice. Mecz odbędzie się w Kaniowie 19 sierpnia o godzinie 15:00. Nietypowa pora rozegrania meczu jest związana z corocznymi obchodami Święta Karpia w Kaniowie.
Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
środa 26 lipiec 2017 - 21:16:25
Komentarze: 0

Rozmowa z trenerem seniorów Radosławem Maciejewskim


Rozmowa z trenerem seniorów Radosławem Maciejewskim


Nowy trener seniorów Radosław Maciejewski dla zawodników oraz kibiców Przełomu jest postacią zupełnie nową. Specjalnie dla naszego portalu trener opowiada m.in. o przebiegu swojej kariery piłkarskiej, ulubionym stylu gry zespołu, a także o celu, który postawił przed drużyną w nowym sezonie.
Cały wywiad w rozwinięciu.


[ Czytaj resztę ... ]
Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
wtorek 25 lipiec 2017 - 15:40:43
Komentarze: 0

Piwkorze najlepsi w V Wakacyjnym Turnieju Dzikich Drużyn!


Piwkorze najlepsi w V Wakacyjnym Turnieju Dzikich Drużyn!


Drużyna Piwkorzy zwyciężyła w sobotnim V Wakacyjnym Turnieju Dzikich Drużyn. Zwycięzca tegorocznej edycji wystąpił w następującym składzie: Szymon Misiek, Szymon Tomala, Bartłomiej Gołąb, Patryk Ciućka, Jakub Duda, Wojciech Janeczko, Maciej Kosmaty, Kamil Góra, Amadeusz Golik, Michał Kóska. Każdy zawodnik ze zwycięskiej drużyny otrzymał piłkę z atestem meczowym.

Drugie miejsce zdobyła ekipa Orkan Team, a trzecią lokatę zajął zespół Innego Zespołu, który tryumfował w poprzednich czterech edycjach. Oprócz wymienionych zespołów w turnieju organizowanym przez LKS Przełom Kaniów wystąpiły drużyny: Nemak, Pogoń Połące, Wisła Powódź, K3, Desperado Team, Znicz Palestyna i 6 twarzy grzybiarzy.

O godzinie 9 nastąpiło losowanie, w którym zespoły zostały przydzielone do dwóch grup, w każdej po pięć zespołów. W pierwszej grupie najlepszym zespołem był obrońca mistrzowskiego tytułu Inny Zespół, a drugie miejsce zajęła ekipa 6 twarzy grzybiarzy. Drugą grupę wygrała drużyna Piwkorzy, wyprzedzając zespół Orkan Team.
Następnie byliśmy świadkami niezwykle zaciętych i pełnych emocji meczów półfinałowych. W pierwszym z nich Orkan Team okazał się lepszy od Innego Zespołu, a o wszystkim zadecydowały rzuty karne, gdzie padł wynik 3:2. W drugim spotkaniu Piwkorze pokonali 6 twarzy grzybiarzy 2:0.

W meczu o 3 miejsce ekipa Innego Zespołu rozgromiła 6 twarzy grzybiarzy 4:0. Z kolei w finale w ostatnich sekundach meczu bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Michał Kóska, zawodnik Piwkorzy i tym samym zapewnił swojej drużynie zwycięstwo w V Wakacyjnym Turnieju Dzikich Drużyn!

Podczas dekoracji prezes klubu Grzegorz Wieczorek podziękował wszystkim drużynom za przybycie, a także pogratulował najlepszym drużynom stworzenia naprawdę bardzo ciekawego widowiska, a następnie razem z sekretarzem klubu Mirosławem Kołodziejczykiem wręczył następujące nagrody:

- Dla Adriana Damaza - za pomoc w organizacji turnieju oraz dla najlepszego strzelca turnieju

- Dla Szymona Skęczka - najlepszego zawodnika turnieju

- Dla Amadeusza Golika - najlepszego bramkarza turnieju

- Dla Drużyny Innego Zespołu - za zajęcie 3 miejsca w turnieju

- Dla Drużyny Orkan Team -za zajęcie 2 miejsca w turnieju

- Dla Drużyny Piwkorzy - za zajęcie 1 miejsca w turnieju

Niestety na samym początku turnieju groźnej kontuzji doznał jeden z zawodników Wisły Powódź, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Jeszcze raz wszystkim dziękujemy i... zapraszamy za rok!

Zdjęcia z turnieju --->
[link]

Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
niedziela 23 lipiec 2017 - 14:39:56
Komentarze: 0

Seniorzy rozpoczęli przygotowania


Seniorzy rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu


Drużyna seniorów Przełomu pod okiem nowego trenera Radosława Maciejewskiego rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. Na pierwszych, wtorkowych zajęciach pojawiło się 11 zawodników. W czwartek trenowało 13 zawodników, w tym dwóch testowanych. Kolejne zajęcia odbędą się w poniedziałek, a w najbliższą środę drużyna uda się do Drogomyśla na kontrolną grę z miejscową Błyskawicą - przedstawicielem bielskiej "okręgówki".
Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
piątek 21 lipiec 2017 - 17:45:28
Komentarze: 0

V Wakacyjny Turniej Dzikich Drużyn


V Wakacyjny Turniej Dzikich Drużyn


Przedstawiamy ostateczny skład zespołów, które wezmą udział w V Wakacyjnym Turnieju Dzikich Drużyn. W turnieju weźmie udział 10 zespołów. Zbiórka zespołów o godzinie 9:00.


1. Nemak
2. Inny Zespół
3. Pogoń Połące
4. Wisła Powódź
5. K3
6. Desperado Team
7. Piwkorze
8. Orkan Team
9. Znicz Palestyna
10. 6 twarzy grzybiarzy


Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
czwartek 20 lipiec 2017 - 22:33:25
Komentarze: 0

VI Święto Sportu - podsumowanie


VI Święto Sportu - dla Karolinki i Roberta zebraliśmy 15.499 zł!

Dziś po raz szósty obchodzimy Święto Sportu w Kaniowie. Święto wyjątkowe, bowiem dziś gramy dla Karolinki i Roberta. Poprzez swoją radość, poprzez śpiew, tańce, a także niezbędne wsparcie materialne dołączamy się do pomocy w leczeniu tej dwójki dzieci z naszego sołectwa - tymi słowami prezes klubu Grzegorz Wieczorek oficjalnie przywitał wszystkich uczestników sobotniej, charytatywnej imprezy organizowanej przez LKS "Przełom" Kaniów.

Właśnie dzięki hojności uczestników Charytatywnego VI Święta Sportu, ale również sponsorów, a przede wszystkim wielkiej pracy dużej liczby osób, udało się zebrać i przekazać rodzicom Karolinki i Roberta kwotę 15 499 zł!

Prezes wręczył kwiaty i podziękował Pani Dorocie Wojciechowskiej oraz Annie Okruta za przyjęcie prośby pomocy przy zorganizowaniu Święta Sportu : Jestem bardzo wdzięczny Pani Annie Okruta i Pani Dorocie Wojciechowskiej za niezwykły wkład, za kilkadziesiąt godzin pracy, za swój wkład finansowy w organizację VI Święta Sportu w Kaniowie. Dlatego w imieniu całego zarządu serdecznie Wam dziękuję! - powiedział.


Od godziny 9:30 na boisku w turnieju skrzatów i młodzików rywalizowały dzieci z Kaniowa oraz okolicznych miejscowości. Nagrody w tym turnieju zostały ufundowane przez Urząd Gminy Bestwina. Następnie zagrały drużyny OSP Kaniów z Zarządem Klubu i Przyjaciółmi. Kolejno na murawę naszego stadionu wybiegły drużyny Zagłębia Dąbrowskiego z Concordią Knurów. A na sam koniec byliśmy świadkami znakomitego występu zespołu muzycznego "Fortis" z Kostkowic, który bawił wszystkich do godziny 2:30.

Oprócz atrakcji na głównej płycie boiska, wiele działo się na boisku bocznym. Za animację dla dzieci odpowiadała Agnieszka Knapczyk, która od godziny 14 do późnych godzin wieczornych dbała o to, aby każde dziecko, które przyszło na nasz stadion, uczestniczyć mogło w wielu grach i zabawach. Prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom, Młodzieży, Rodzinom "Z Sercem Na Dłoni" Iwona Sojka malowała dzieciom twarz, a u Ewy Paczyńskiej można było pokusić się o profesjonalny makijaż. Ponadto nie zabrakło stoiska z loterią fantową oraz rzeczami używanymi. Dzieci mogły pojeździć na quadach, a najmłodsze pociechy poskakać na zamku dmuchanym oraz pozjeżdżać na zjeżdżalni.

O godzinie 13:30 na moście przy rzecze Białej pojawili się motocykliści, którzy w eskorcie Straży Pożarnej z Kaniowa zaprezentowali się mieszkańcom Kaniowa , przejeżdżając większością ulic naszej miejscowości, docierając na nasz stadion i prezentując się uczestnikom sobotniej imprezy. Przyjazd motocyklistów spotkał się z wielkim zainteresowaniem mieszkańców Kaniowa (i nie tylko). O godzinie 16 nastąpiła mała konsternacja, bowiem na niebie pojawiły się chmury i przeszła mocna ulewa, która - na szczęście - trwała jedynie kilkanaście minut. Następnie byliśmy świadkami pokazu zumby w wykonaniu Ireny Awieruszko-Ptaszkiewicz i Czesława Ptaszkiewicza. Zaraz przed meczem Zagłębia z Concordią na głównej płycie wystąpiła wokalistka z Kaniowa Sara Ochal, która zaśpiewała kilka utworów. Nie zabrakło również pokazu samoobrony, który wykonał Dawid Gruszka, a w pokazie uczestniczyli również Marcelina i Przemysław Szczepaniak.

Można było zjeść również tradycyjną pajdę ze smalcem, a pyszny smalec przygotowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Kaniowie - przewodnicząca Koła Mieczysława Głombek oraz Helena Sowa. Goście Święta Sportu smakowali również pysznych ciast.
Prawdziwą furorę zrobiła licytacja tortu, ozdobionego logo LKS Kaniów, który ostatecznie został wylicytowany za 550 zł! Wysokie ceny padały także za licytację koszulek, najwyższą kwotę, 450 zł, uzyskano za koszulkę Macieja Sadloka, zawodnika Wisły Kraków. Licytację w profesjonalny sposób przeprowadzał Jacek Jonkisz.

Wśród osób, które pracowały społecznie przez całą sobotę były również Izabela Byrska, Piotr Wojciechowski, Joanna Grygierzec, Piotr Grygierzec, Katarzyna Czulak, Szymon Czulak, Iwona Wygoda, Sławomir Wygoda, Monika Bieronska, Aneta Firnis, Piotr Firnis, Malgorzata Kędzior, Alicja Szafarczyk, Maciej Kochut, a także członkowie zarządu klubu: Łukasz Jonkisz, Mirosław Kołodziejczyk, Grzegorz Ciućka, Andrzej Janeczko, Tadeusz Bodzek, Antoni Wojsław . Było również wiele innych osób, które w mniejszym lub większym stopniu poświęcili swój czas na pracę społeczną przy Święcie Sportu.
Nad opieką medyczną czuwały: Katarzyna Tkaczyk i Ewa Kuch. Zdjęcia podczas VI Święta Sportu wykonali Jerzy Zużałek i Marcin Kowolik. Pan Jerzy dostarczył również do klubu soczki oraz danonki dla dzieci.

Serdecznie dziękujemy wszystkim firmom, które w wielkim stopniu przyczyniły się do zorganizowania sobotniej imprezy: BetaGaz, Hybro, Jammak II, Prosperplast, DDD Insekt, FHU KMG, Cyroń, Margo, Auto Serwis Maroszek, Patentus, Studio GaGa, Piekarnia Gryga, Fotoobrazek, Danone z Bierunia Starego i MWS Sp. z o.o. z Tychów, a także Andrzejowi Konarskiemu oraz anonimowym sponsorom.
VI Święto Sportu przeszło do historii. Zapamiętamy go na długo. Niezwykle się cieszymy, że w ten sposób mogliśmy dorzucić małą cegiełkę, która przyczyni się do leczenia Karolinki i Roberta.

Na koniec części oficjalnej prezes zwrócił się do rodziców: Drodzy rodzice, kiedyś ktoś napisał: Trudna to bardzo radość , ale jej ogromu nie zaznają nigdy rodzice dziecka zdrowego. Bo nikt tak bardzo, jak rodzice dziecka chorego, nie potrafią cieszyć się z najmniejszych nawet rzeczy. Podziwiamy Was, Waszą wytrwałość, Wasze wielkie serce. To Wy daliście piękny przykład miłości do dziecka. I tej radości z przytoczonego wcześniej cytatu, jak największej radości, z nawet małej drobnostki, z całego serca Wam Rodzice życzymy.


Zdjęcia z VI Święta Sportu:

autor: Marcin Kowolik ---> [link]
autor: Jerzy Zużałek ---> [link]


Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
wtorek 04 lipiec 2017 - 17:51:42
Komentarze: 0

Radosław Maciejewski trenerem zespołu seniorów


Radosław Maciejewski trenerem zespołu seniorów w nowym sezonie


Zarząd LKS "Przełom Kaniów wraz z nadejściem nowego sezonu powierzył funkcję trenera zespołu seniorów trenerowi Radosławowi Maciejewskiemu. 35-letni trener pochodzi z Opolszczyzny, jest znany z drugoligowych występów w Odrze Opole, a także z gry w 3 lidze w barwach Skalnika Gracze, Victorii Chróścice, BKS-u Stal Bielsko-Biała oraz Koszarawy Żywiec (więcej tutaj
---> [link] Ponadto w ostatnim czasie prowadził zespoły młodzieżowe w Zaporze Wapienica.

Liczymy na to, że duże doświadczenie ligowe trenera Maciejewskiego zaprocentuje w postaci dobrych wyników osiąganych przez naszą drużynę w kolejnym sezonie. Celem, który zarząd postawił przed trenerem jest osiągnięcie wyników, które pozwolą naszemu zespołowi osiągnąć miejsce w pierwszej połowie ligowej tabeli bielskiej "A" klasy.

----
Ponadto bardzo dziękujemy trenerowi Mariuszowi Cupriakowi za podjęcie się pracy z drużyną w bardzo trudnym momencie. Trener do końca czerwca będzie prowadził treningi drużyny seniorów, a w nowym sezonie nadal zajmował się będzie szkoleniem dzieci w naszym klubie.

Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
niedziela 18 czerwiec 2017 - 12:49:20
Komentarze: 0

Porażka w derbowym spotkaniu


Porażka w derbowym spotkaniu


KS Bestwinka - Przełom Kaniów 3:1 (0:0)W derbowym pojedynku nasza drużyna przegrała na wyjeździe z Bestwinką 3:1. Jedyną bramkę dla Przełomu zdobył Łukasz Zdeb. Gra naszego zespołu, szczególnie w pierwszej połowie, mogła się podobać. Szkoda, że po raz kolejny zabrakło odpowiedniego wykończenia kilku ciekawych i składnych akcji. Jednak dziękujemy za zaangażowanie w tym meczu i podjętą walkę!


Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
niedziela 18 czerwiec 2017 - 12:36:10
Komentarze: 0

V Wakacyjny Turniej Dzikich Drużyn - rozpoczynamy zapisy!


V Wakacyjny Turniej Dzikich Drużyn - rozpoczynamy zapisy!


Zarząd Klubu Przełom Kaniów organizuje w dniu 22 lipca lipca V Wakacyjny Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Prezesa LKS Przełom Kaniów. W zawodach mogą brać udział wszystkie osoby (jeśli osoba nie ukończyła 18 roku życia, wówczas potrzebna jest pisemna zgoda rodzica) , a także zawodnicy zrzeszeni w danym klubie.TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN, 22 lipca (sobota)


Regulamin:
1. W turnieju może wziąć udział maksymalnie 10 drużyn
2. Grać będziemy na jednej połowie systemem 6+1
3. W każdej drużynie minimalna liczba zawodników wynosi 7, maksymalna 10
4. Zgłoszenia drużyn wysyłamy na maila biuroprzelomu©o2.pl wraz z numerem telefonu osoby reprezentującej drużynę bądź telefonicznie do Prezesa Klubu Grzegorza Wieczorka pod nr tel 730089316 lub poprzez Facebooka. Następnie maksymalnie do 15 lipca drużyna musi wpłacić wpisowe 250 zł od drużyny. Wtedy drużyna będzie dopuszczona do rozgrywek.
5. Oficjalny formularz zgłoszeniowy zostanie przesłany osobie reprezentującej drużynę na adres e-mail.

6. W ramach opłaty zarząd przewidział poczęstunek dla każdego zawodnika wraz z napojami. Drużyny, które zajmą miejsca na podium otrzymają nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.


Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
piątek 16 czerwiec 2017 - 18:09:54
Komentarze: 0

Porażka w Wapienicy / Przełom pewny utrzymania


Porażka w Wapienicy / Przełom pewny utrzymania


Zapora Wapienica - Przełom Kaniów 6:3 (3:0)


W przedostatniej kolejce bielskiej "A" klasy, nasza drużyna seniorów uległa na wyjeździe Wapienicy 6:3. Jednak przy sprzyjających dla naszej drużyny wynikach zespołów broniących się przed spadkiem już wiemy, że mamy pewne utrzymanie w tej klasie rozgrywkowej.

Skład Przełomu:
Iwaniec Patryk
(46' Góra Tomasz)
Czulak Wojciech
Głombek Sławomir
Ryszka Kornel
Kubies Wojciech
Grygierzec Mateusz
(75' Janusz Krzysztof)
Janusz Marcin
Dunat Szymon
Maron Grzegorz
(78' Ciućka Patryk)
Góra Kamil
Zdeb Łukasz
(46' Kóska Michał)


Bramki dla Kaniowa:

76' Ryszka Kornel
78' Janusz Marcin
85' Janusz Krzysztof
Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
piątek 16 czerwiec 2017 - 13:33:44
Komentarze: 0

Idź do strony   <<        >>  
Data/Czas
 

Witryna
Prowadzący
Informacje
Licznik

Wejścia unikalne--->
Wszystkie wejścia--->
Teraz online --->
tekst alternatywny

tekst alternatywny


Kaniowskie zespoły w 2016 roku

Seniorzy
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Juniorzy
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Żaki i młodzicy - roczniki 2004-2008
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Żaki - roczniki 2009-2011
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Ankieta


Czy jesteś zadowolony z wyboru nowego zarządu klubu?Tak

Nie

W połowieAutor Wieczny
Głosy: 58
Poprzednie ankiety


Czat
Musisz być zalogowany, aby wystawiać komentarze na tej stronie. Proszę się zalgować lub jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się


Wieczny
19 wrz : 20:54
Z dużym zadowoleniem mogę poinformować, iż od niedawna strona zyskała kolejnych dwóch administratorów. Są nimi Ervin oraz Castrol73. Z tej racji dołożymy wszelkich starań, aby strona była aktualizowana na bieżąco!

Kermit
15 lut : 18:19
Prosze jeszcze raz o wstawienie grafiku sparingów

Wieczny
05 lut : 20:09
Nie ma problemu, teraz jestem trochę zajęty zebraniem w sobotę i strona znowu stoi w miejscu, ale po zebraniu na pewno nowy zarząd opublikuje wszystko jak trzeba

Kermit
04 lut : 10:11
Mam prośbe do pana prezesa zeby nabył od trenera jedynki plan sparingów wraz z godzinami i wrzucił go na strone z góry dziekuje

zxczxczxc
12 sie : 10:12
ja z uwagi na brak czasu też nie dam rady

Wieczny
11 sie : 18:27
Czy jest ktoś chętny?

Wieczny
09 sie : 12:49
Zapraszam osobę bądź osoby do współprowadzenia strony klubu. Z racji obowiązków wynikających z funkcji prezesa oraz codziennej pracy nie jestem w stanie na bieżąco o wszystkim informować... Liczę, że znajdą się osoby, które chcą pomóc w tej kwestii.

zxczxczxc
29 lip : 21:56
Są jakieś zdjęcia z meczu zarządu ze strażakami i turnieju dzikich drużyn ?

Wieczny
06 wrz : 10:16
Wiem, moje niedopatrzenie, miało być do czwartku. Ale i tak była przewaga głosów i oprórcz głosów w ankiecie większość zdecydowała. Fan92, mam nadzieję, że swoją aktywność na czacie zamienisz na aktywność w klubie, np w sobotę podczas meczu. Zachęcam do wywieszenia flagi i głośnego dopingu. Co do wyboru utworu - kończymy dyskusję. Tak, jak chciałeś, wybór został dokonany.

FaN92
06 wrz : 06:54
"głosujemy w ankiecie na stronie klubu do piątku włącznie" dzisiaj jest piątek, ale głosowanie zakończone zostało wczoraj o 22.57 w czwartek ??????

Wieczny
05 wrz : 22:57
Kończymy głosowanie, wygrała piosenka Scotty - The Black Pearl, która zdobyła 22,73% głosów.

[link]

Wieczny
05 wrz : 18:16
Dokładnie.

serek91
05 wrz : 13:30
Trochę późno zauważyłem, ale można jeszcze to zaproponować.
Zresztą najważniejsza jest dobra gra, jak do tej pory, a nie piosenka

[link]

Wieczny
04 wrz : 23:11
Po co te nerwy, napisałem tylko, że jest słabe zainteresowanie. Teraz spośród typów na Facebooku (tych poważnych), głosujemy w ankiecie na stronie klubu do piątku włącznie.

FaN92
04 wrz : 17:58
Może ankieta jest za mało "rozreklamowana" poza tym z tego co widziałem było kilkanaście propozycji na facebooku ale szanowny administrator "wytypował" samodzielnie dwa utwory bo mamy słabe nagłośnienie i piosenki mają być bez słów. Szkoda że nie poinformował o tym fakcie zanim ludzie zaczęli wrzucać piosenki. Szkoda też że ankieta nie pojawiła się również na stronie skoro mamy taką zakłdkę, na pewno więcej ludzi by się o całej akcji dowiedziało. Rozumiem, że pisząc "Jakoś nie ma dużego zainteresowania proponowaną zmianą" szanowny administrator chce mi uzmysłowić że nikt nie chce zmiany i janosik jest zajebisty?? Ok, niech tak będzie.

Wieczny
04 wrz : 17:15
Jakoś nie ma dużego zainteresowania proponowaną zmianą... Jest kilka typów, ale głosów brak.

FaN92
02 wrz : 10:30
no tak

Wieczny
02 wrz : 10:03
Podczas wychodzenia jest TIGER, chodzi Ci o piosenke przed wyjściem zapewne

FaN92
01 wrz : 16:24
[link]

[link]
moje propozycje na piosenkę podczas wychodzenia drużyny na murawę, druga jest długa dlatego ja proponowałbym wyciąć fragment od 1:19 do 3:05.

Wieczny
27 sie : 18:45
Na Facebooku już można zgłaszać propozycje.

Wieczny
27 sie : 18:41
Zawsze można dojść do porozumienia. Ok, zainteresowanie powinno być duże, skoro mówileś, że wszyscy chcą zmienić. Jeśli zainteresowania nie będzie to zostanie tak jak jest.

FaN92
27 sie : 13:27
Widzę że jednak da się dojść do jakiegoś porozumienia. Mogę zaproponować inne rozwiązanie tej sytuacji. Skoro nasz klub ma swój profil na facebooku można zrobić takie głosowanie na facebooku i na stronie. Niech każdy kto chce, prześlę swoją propozycje bezpośrednio na facebookowy profil Przełomu lub do admina strony w wiadomości prywatnej a potem administrator stworzy ankietę na obu portalach. Przykładowo liczyć się będzie 5 pierwszych utworów. Chyba że zainteresowanie będzie duże to na przykład 10. Możną o tym napisać na stronie w oficjalnym ogłoszeniu i na facebooku. Myślę że takie coś może wypalić. Jeżeli nie będzie żadnych propozycji niech klub coś wybierze i ogłosi ankietę.

Wieczny
27 sie : 13:10
Jeszcze co do piosenki - wybierz ze 4 utwory i myślę, że możemy zrobić np. sondę na ten temat i wtedy będzie to oficjalna piosenka przed meczem, nie widzę problemu. Tylko zamiast krytykować, trzeba się tym zająć.

Wieczny
27 sie : 13:03
Ja Cię odstawiam z kwitkiem? Jeszcze raz zapraszam do działalności w klubie. Który klub w A klasie ma swoją piosenkę albo nagrody w przerwie meczu? Każda uwaga jest cenna, ale idąc Twoim tokiem myślenia, wszystkie kluby w A klasie muszą zlikwidować strony internetowe, bo nasza była pierwsza. Ale tak jak mówię, przyjdź i zacznij wdrażac swoje pomysły. Może dzięki Tobie cała trybuna będzie pełna. Pozdrawiam.

FaN92
27 sie : 10:23
No i tak właśnie kończy się jakakolwiek dyskusja. Dziwne jest tylko to że osoby, kibiców którzy mają jakieś obiekcje albo propozycje odstawia się z kwitkiem i dalej robi się po Swojemu. Moim zdaniem po prostu każdy albo większość klubów ma swoje piosenki, hymny, melodie - indywidualne i między innymi po tym się ich rozpoznaje. TSP to górale więc mają melodie z janosika. My chyba góralami nie jesteśmy to po co kopiować ? Nie widzę konieczności przychodzenia na zebranie bo skoro klub/zarząd sam zdecydował się wybrać Janosika tak jak TSP to na pewno wymyśli coś alternatywnego z czego kibice będą zadowoleni.Administratorzy przelom-kaniow.info nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treści i poglądy wyrażane i zamieszczane na stronach serwisu przez jego użytkowników oraz zastrzega sobie prawo do usuwania całości lub fragmentów tych treści bez podania przyczyny.

Layout by Wymiatacz®. Based on e107 website system.
Czas generowania: 0.2346 sek., 0.1171 z tego dla zapytań.