Klub
Struktura organizacyjna
Zarząd
Stadion
Kontakt
Puchary
Historia
Bilety


VII Święto Sportu w KaniowieZdjęcia z VII Święta Sportu:

autor: Marcin Kowolik ---> [link]

autor: Sławomir Lewczak ---> [link].

Nasze zespoły piłkarskie

Kadra
Wyniki
Terminarz
Strzelcy
Galeria
Transfery
Sparingi

Lp
M
P
Br
1
LKS Pionier Pisarzowice
4
12
12-3
2
LKS Wilamowiczanka
4
12
12-4
3
GLKS Wilkowice
4
10
7-2
4
LKS Zapora Wapienica
4
9
9-5
5
KS Międzyrzecze
4
6
9-7
6
UKS Rotuz Bronów
4
5
4-4
7
LKS Przełom Kaniów
4
4
4-4
8
KS Bystra
4
4
9-14
9
GLKS Sokół Buczkowice
4
4
6-12
10
KS Soła Kobiernice
4
3
4-7
11
LKS Sokół Hecznarowice
4
0
3-8
12
LKS Żar Międzybrodzie
4
0
4-13
Kadra
Wyniki

-


Kadra
-
Kadra
-

Kadra
-Sekcje klubu


Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]

Online
Gości: 5
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 2
Użytkowników: 3594, Najnowszy: CASTROL73

Remis seniorów z TS Podbeskidzie III


Drugi sparing na remis


LKS Przełom Kaniów - TS Podbeskidzie III 2:2

W drugim meczu sparingowym drużyna seniorów Kaniowa podejmowała zgłoszoną w tym sezonie do rozgrywek w bielskiej "B" klasie drużynę TS Podbeskidzie III. Spotkanie zakończyło się remisem, a bramki dla Przełomu strzelali Kornel Ryszka i Zawodnik testowany.

Skład Przełomu:
Zawodnik testowany - Wojciech Czulak, Piotr Bąk, Marek Faruga, Kornel Ryszka - Krzysztof Jarosz, Przemysław Szczypka, Sebastian Niemczyk, Mateusz Grygierzec - Zawodnik testowany, zawodnik testowany oraz zawodnik testowany, zawodnik testowany

----------
O kolejnym meczu sparingowym seniorów poinformujemy w momencie zatwierdzenia miejsca oraz daty.
Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
wtorek 06 sierpień 2019 - 19:35:54
Komentarze: 0

Seniorzy rozegrali pierwszy mecz sparingowy


Ligota lepsza w sparingu


LKS Ligota - Przełom Kaniów 4:2

19-osobowa kadra Przełomu udała się do Ligoty na pierwszy mecz sparingowy w przygotowaniach do nowego sezonu. Trener Wiesław Kucharski miał okazję sprawdzić testowanych zawodników oraz wystawić w dwóch połowach niemal dwie różne jedenastki, co z pewnością nas bardzo cieszy. W meczu lepsi okazali się gospodarze, a bramki dla Kaniowa z rzutów karnych strzelali Mateusz Grygierzec i Piotr Bąk.

Skład Przełomu:
Zawodnik testowany - Wojciech Czulak, Sławomir Głombek, Marcin Jaszek, Piotr Bąk - Zawodnik Testowany, Zawodnik testowany, Krzysztof Kocierz, Szymon Dunat- Adrian Damaz, Zawodnik testowany oraz Rafał Twardowski, Kornel Ryszka, Marek Faruga, Wojciech Kubies, Przemysław Szczypka, Mateusz Grygierzec, Zawodnik testowany, Kamil Kimla
Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
niedziela 28 lipiec 2019 - 20:08:34
Komentarze: 0

Niezwykle udane VIII Święto Sportu

Piłkarskie emocje, tańce, pyszności i fajerwerki - tak było podczas VIII Święta Sportu!

W minioną sobotę na naszym stadionie doszło do dużego wydarzenia, bowiem już po raz ósmy byliśmy organizatorem Święta Sportu w Kaniowie. W tym roku święto połączone było z obchodami 70-lecia istnienia naszego klubu. Punktem kulminacyjnym całej imprezy był - jak się potem okazało - piękny pokaz fajerwerków. Datki podczas święta zostaną przeznaczone na zakup sprzętu sportowego oraz bieżącą działalność klubu, a kwota jaką zebrano to 3030 zł! Serdecznie wszystkim dziękujemy i jesteśmy ogromnie wdzięczni za ten gest!

Od godziny 11:00 na boisku rywalizowały dzieci z Kaniowa oraz okolicznych miejscowości, otrzymując za pełne emocji mecze złote medale. Następnie po raz pierwszy byliśmy świadkami turnieju pomiędzy OSP Kaniów, Stowarzyszeniem Kaniowski Karp Królewski i Oldbojami Przełomu. Ostatecznie 1 miejsce zajęła drużyna Oldbojów, drugie OSP Kaniów, a trzecie Stowarzyszenie Kaniowski Karp Królewski. Co warte podkreślenia, podczas jednego z meczów arbiter główny Seweryn Gacek musiał skorzystać z...systemu VAR, co widać na fotografiach
Po turnieju prezes Grzegorz Wieczorek wyraził wielkie zadowolenie i podziękował wszystkim za przybycie, zapraszając jednocześnie do dalszego wspólnego świętowania podczas zabawy tanecznej. A podczas sobotniego wieczoru licznie przybyłych mieszkańców jak co roku bawił zespół muzyczny "Fortis" z Kostkowic. Zabawa zakończyła się o godzinie 3 nad ranem.
Oprócz atrakcji na głównej płycie boiska dzieci oraz dorośli nabywali jubileuszowe kubki wykonane przez Foto-Centrum Iwona Jonkisz, były przygotowane smaczne ciasta, kawa, można było zjeść watę cukrową oraz zakupić pyszne smakołyki z grilla. Dużym zainteresowaniem cieszyły się cegiełki jubileuszowe, a trzech posiadaczy cegiełek zostało obdarowanych nagrodami.

Po raz kolejny furorę zrobiła licytacja tortu ozdobionego jubileuszową harfą oraz logo Przełomu Kaniów. Licytacja była przeprowadzona przez Mariusza Cupriaka a pomocą służyli Izabela Piekiełko i Maciej Czader. Tort został wylicytowany za 1065 zł!

Na koniec prezes podziękował wszystkim osobom, które pomogły zorganizować VIII Święto Sportu w Kaniowie - zarządowi klubu, kierownikom, trenerom, a także wielu osobom na co dzień nie pracującym społecznie w naszym klubie. Prezes przywołał kilka momentów z 70-letniej historii klubu oraz podziękował tym, którzy tę historię rozpoczęli, kontynuowali i obecnie ją tworzą.

Dziękujemy wszystkim przedstawicielom mediów, którzy nagłośnili sobotnią imprezę: Radiu Bielsko, portalom: bestwina.pl, gminabestwina.info, czecho.pl, sportowebeskidy.pl, beskidzkapilka.pl, beskidzka24.pl.


Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom,firmom i organizacjom, które w wielkim stopniu przyczyniły się do zorganizowania sobotniej imprezy: Centrum Kultury w Bestwinie, Jammak II, Insekt, Margo-Bud, Auto Serwis Maroszek, Cukiernia Asteria, WeCoffee Palarnia Kawy, PHU Sylwester Pniok, Tectum, Roman Szkorla, Lewiatan Gawęda, Drewgo Zygmunt Godula, Auto Complex-Lak, Express Bus, Dominik Kawalerek oraz anonimowemu sponsorowi .

Gastronomią zajmowała się Mirosława Maślanka, a o poczęstunek dla zawodników zadbał Tadeusz Bodzek i Jerzy Sysło. Spikerem zawodów sportowych był Mirosław Kołodziejczyk. Wielkie słowa podziękowania płyną w stronę Pań, które przygotowały pyszne ciasta, także Paniom obsługującym stoiska, a szczególnie dla Izabeli, Anny, Iwony i Darii.


VIII Święto Sportu przeszło do historii. Zapamiętamy go na długo. I oczywiście - zapraszamy za rok - będzie tak samo, a może nawet lepiej!

Zdjęcia z VIII Święta Sportu:
[link]
Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
czwartek 11 lipiec 2019 - 10:11:43
Komentarze: 0

Seniorzy rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu

Seniorzy rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu


We wtorek drużyna seniorów, po krótkiej letniej przerwie, wzięła udział w pierwszym treningu, który rozpoczął przygotowania do nowego sezonu. Na treningu stawiło się 10 zawodników, a wśród nich wyrażający chęć powrotu do Przełomu Rafał Twardowski i Kamil Kimla oraz dwóch testowanych zawodników. Kolejne zajęcia przeprowadzone zostaną w czwartek o godzinie 18.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które mają chęć spróbowania swoich sił w drużynie seniorów i reprezentowania naszych barw. Otwarte treningi będą do końca lipca. Więcej informacji można uzyskać u trenera drużyny seniorów Wiesława Kucharskiego pod numerem telefonu 662 293 599 lub u prezesa klubu Grzegorza Wieczorka - 730089316.

Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
środa 10 lipiec 2019 - 09:34:02
Komentarze: 0

Sajmax Inny Zespół najlepszy w VII Wakacyjnym Turnieju Dzikich Drużyn!


Puchar wraca do drużyny Sajmax Inny Zespół


Sajmax Inny Zespół (wicemistrz z poprzedniej edycji i wielokrotny mistrz kilku edycji) zwyciężył w VII Wakacyjnym Turnieju Dzikich Drużyn o Puchar Prezesa LKS Przełom Kaniów, który odbył się na naszym stadionie 29 czerwca. Zwycięzcy otrzymali okazały puchar, a każdy zawodnik z tej drużyny otrzymał piłkę. Wyróżnieni zostali również najlepsi zawodnicy turnieju, w którym wzięło udział 8 drużyn. Drugie miejsce zajęła ekipa Piwkorzy (mistrz edycji 2017), a trzecie miejsce obrońca tytułu sprzed roku Młodzi Wilcy.

O godzinie 9 nastąpiło losowanie, w którym zespoły zostały przydzielone do dwóch grup, w każdej po cztery zespoły. W turnieju wzięły udział następujące zespoły: Sajmax Inny Zespół, Nemak, Młodzi Wilcy, ŁYCHA SQUAD, Piwkorze, Promilek, Wolne Atomy, FC Krakowska (drużyna przyjechała ze Skawiny pod Krakowem.)
Byliśmy świadkami niezwykle zaciętych i pełnych emocji najpierw spotkań grupowych, a następnie fazy play-off.

Podczas dekoracji prezes klubu Grzegorz Wieczorek podziękował wszystkim drużynom za przybycie, członkom zarządu za pomoc w organizacji turnieju wraz ze spikerem, a jednocześnie sekretarzem klubu Mirosławem Kołodziejczykiem, także pogratulował najlepszym drużynom stworzenia naprawdę bardzo ciekawego widowiska, a następnie razem z sekretarzem wręczył następujące wyróżnienia i nagrody:

- Dla Adriana Damaza - za pomoc w organizacji turnieju

- Dla Bartłomieja Ślosarczyka - najlepszego zawodnika turnieju (Sajmax Inny Zespół))

- Dla Mariusza Pachela - najlepszego bramkarza turnieju (FC Krakowska)

- Dla Dawida Węgrzyna - najlepszego strzelca turnieju - 7 bramek (FC Krakowska)

- Dla Drużyny Młodzi Wilcy - za zajęcie 3 miejsca w turnieju

- Dla Drużyny Piwkorzy -za zajęcie 2 miejsca w turnieju

- Dla Drużyny Sajmax Inny Zespół - za zajęcie 1 miejsca w turnieju

Zawody prowadzili sędziowie z bielskiego podokręgu: Seweryn Gacek i Rafał Choszczyk..

Cieszymy się, że kolejny już turniej przebiegł w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Jeszcze raz wszystkim dziękujemy i... zapraszamy za rok!

Zdjęcia z turnieju dostępne są na fanepageu klubowym na facebooku pod linkiem
[link] oraz wykonane przez Jerzego Zużałka tutaj ---> [link]
Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
poniedziałek 01 lipiec 2019 - 08:23:09
Komentarze: 0

Informacja dla uczestników VII Wakacyjnego Turnieju Dzikich Drużyn
Informacja dla uczestników VII Wakacyjnego Turnieju Dzikich Drużyn


Informujemy uczestników sobotniego turnieju, iż zbiórka drużyn przewidziana jest na godzinę 9:00, kiedy to nastąpi losowanie grup ( w losowaniu biorą udział kapitanowie wszystkich drużyn). Prosimy o punktualność, ponieważ pierwsze mecze rozpoczną się o godzinie 9:30. Planowane zakończenie turnieju będzie około 14:30.


W turnieju wezmą udział:

1. Sajmax Inny Zespół
2. Nemak
3. Młodzi Wilcy
4. ŁYCHA SQUAD
5. Piwkorze
6. Promilek
7. FC Krakowska
8. Wolne Atomy
Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
czwartek 27 czerwiec 2019 - 10:27:20
Komentarze: 0

Firma BUDTOR wspiera nasz klub

Podziękowania dla firmy BUDTOR


Zarząd LKS Przełom Kaniów składa wielkie wyrazy podziękowania dla firmy BUDTOR za zakup ortalionów piłkarskich dla całej drużyny seniorów. Podziękowania składamy na ręce właściciela tej firmy Pana Leszka Kosmatego.

Strona internetowa firmy --->
[link]
Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
piątek 21 czerwiec 2019 - 11:31:21
Komentarze: 0

Dobry mecz seniorów na zakończenie sezonu

Dobry mecz seniorów na zakończenie sezonu


GLKS Wilkowice - Przełom Kaniów 2:2 (1:1)


Dobrym meczem w Wilkowicach nasza drużyna seniorów zakończyła rozgrywki ligowe w sezonie 2018/2019. We wspomnianym spotkaniu z miejscowym GLKS-em kaniowski zespół zremisował 2:2. Bramki dla Przełomu z rzutu karnego zdobył Kamil Góra.
Dziękujemy drużynie za reprezentowanie barw Przełomu w minionym już sezonie i liczymy na następne występy w Kaniowie w kolejnym.

Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
piątek 21 czerwiec 2019 - 11:26:06
Komentarze: 0

KS Bestwinka - Przełom Kaniów 3:6

Trampkarze po raz kolejny lepsi od Bestwinki


KS Bestwinka - Przełom Kaniów 3:6


Mocnym akcentem drużyna trampkarzy prowadzona przez trenera Andrzeja Opiołę zakończyła rozgrywki rundy wiosennej, pokonując w wyjazdowym derbowym spotkaniu Bestwinkę 6:3. Przypomnijmy, iż w meczu u siebie również lepsza była nasza drużyna wygrywając 7:2. Bramki w niedzielnym spotkaniu dla wicemistrza ligi strzelali: Bartłomiej Muras - 4 oraz Szymon Janeczko i Krystian Gajer - po 1.

Winni jesteśmy również informację o przedostatnim meczu naszej drużyny, gdzie w Mazańcowicach pokonaliśmy gospodarzy - uwaga - 19:1 ! Wielkie brawa dla kaniowskiego zespołu trampkarzy za całą bardzo udaną rundę wiosenną!

Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
środa 19 czerwiec 2019 - 07:21:09
Komentarze: 0

VII Wakacyjny Turniej Dzikich Drużyn - przedłużone zapisy do 21 czerwca!


VII Wakacyjny Turniej Dzikich Drużyn - przedłużone zapisy do 21 czerwca!W tym roku wcześniej, bo 29 czerwca (sobota) organizujemy VII Wakacyjny Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Prezesa LKS Przełom Kaniów. W zawodach mogą brać udział wszystkie osoby (jeśli osoba nie ukończyła 18 roku życia, wówczas potrzebna jest pisemna zgoda rodzica), również zawodnicy zrzeszeni w danym klubie. Tytułu mistrzowskiego bronić będzie drużyna Młodych Wilków.TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN, 29 czerwca (sobota)


Regulamin:

1. W turnieju może wziąć udział maksymalnie 12 drużyn
2. Grać będziemy na jednej połowie systemem 6+1
3. W każdej drużynie minimalna liczba zawodników wynosi 7, maksymalna 10
4. Zgłoszenia drużyn wysyłamy na maila biuroprzelomu©o2.pl wraz z numerem telefonu osoby reprezentującej drużynę bądź telefonicznie do Prezesa Klubu Grzegorza Wieczorka pod nr tel 730089316 lub poprzez Facebooka do 21-go czerwca. Następnie maksymalnie do 25 czerwca drużyna wpłaca wpisowe 250 zł od drużyny. Wtedy drużyna będzie dopuszczona do rozgrywek.
5. Oficjalny formularz zgłoszeniowy zostanie przesłany osobie reprezentującej drużynę na adres e-mail.
6. W ramach opłaty zarząd przewidział poczęstunek dla każdego zawodnika wraz z napojami. Drużyny, które zajmą miejsca na podium otrzymają nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.


Zapisane drużyny na dzień 17 czerwca:
1. Sajmax Inny Zespół
2. Nemak
3. Młodzi Wilcy
4. ŁYCHA SQUAD
5. Piwkorze
6. Promilek
7. FC Krakowska
8. Wolne Atomy
Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
wtorek 11 czerwiec 2019 - 16:27:05
Komentarze: 0

Idź do strony   <<        >>  
Data/Czas
 

Witryna
Prowadzący
Informacje
Licznik

Wejścia unikalne--->
Wszystkie wejścia--->
Teraz online --->
Gmina Bestwina

PG Silesia

BPC

Auto-Mar

Autoserwis Staszczyk

Cyroń


Nasze zespoły

Seniorzy
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Trampkarze
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Młodzicy młodsi
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Żaki i skrzaty
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Oldboje
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Ankieta

Czat
Musisz być zalogowany, aby wystawiać komentarze na tej stronie. Proszę się zalgować lub jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się


Wieczny
11 wrz : 09:48
Witam, dłuższe relacje pisze zawsze Kamil Kołodziejczyk i nie jest to ustosunkowane od wyniku meczu (w tym sezonie długa relacja po przegranym meczu z MRKS i remisie z Międzybrodziem). Ja z racji wielu innych obowiązków często nie mam na to czasu, żeby pisać długie relacje, a Kamil nie jest obecny na wszystkich meczach.

FaN92
28 sie : 06:13
Chciałem zapytać, dlaczego gdy Kaniów wygrywa mecz relacja z widowiska jest taka szczegółowa i długa a gdy przegrywamy ma ona jedynie dwa, trzy zdania? Myślę, że nieobecni na meczu chętnie przeczytaliby nawet o porażce. Czekam na odpowiedź adminów.

Wieczny
19 wrz : 18:54
Z dużym zadowoleniem mogę poinformować, iż od niedawna strona zyskała kolejnych dwóch administratorów. Są nimi Ervin oraz Castrol73. Z tej racji dołożymy wszelkich starań, aby strona była aktualizowana na bieżąco!

Kermit
15 lut : 17:19
Prosze jeszcze raz o wstawienie grafiku sparingów

Wieczny
05 lut : 19:09
Nie ma problemu, teraz jestem trochę zajęty zebraniem w sobotę i strona znowu stoi w miejscu, ale po zebraniu na pewno nowy zarząd opublikuje wszystko jak trzeba

Kermit
04 lut : 09:11
Mam prośbe do pana prezesa zeby nabył od trenera jedynki plan sparingów wraz z godzinami i wrzucił go na strone z góry dziekuje

zxczxczxc
12 sie : 08:12
ja z uwagi na brak czasu też nie dam rady

Wieczny
11 sie : 16:27
Czy jest ktoś chętny?

Wieczny
09 sie : 10:49
Zapraszam osobę bądź osoby do współprowadzenia strony klubu. Z racji obowiązków wynikających z funkcji prezesa oraz codziennej pracy nie jestem w stanie na bieżąco o wszystkim informować... Liczę, że znajdą się osoby, które chcą pomóc w tej kwestii.

zxczxczxc
29 lip : 19:56
Są jakieś zdjęcia z meczu zarządu ze strażakami i turnieju dzikich drużyn ?

Wieczny
06 wrz : 08:16
Wiem, moje niedopatrzenie, miało być do czwartku. Ale i tak była przewaga głosów i oprórcz głosów w ankiecie większość zdecydowała. Fan92, mam nadzieję, że swoją aktywność na czacie zamienisz na aktywność w klubie, np w sobotę podczas meczu. Zachęcam do wywieszenia flagi i głośnego dopingu. Co do wyboru utworu - kończymy dyskusję. Tak, jak chciałeś, wybór został dokonany.

FaN92
06 wrz : 04:54
"głosujemy w ankiecie na stronie klubu do piątku włącznie" dzisiaj jest piątek, ale głosowanie zakończone zostało wczoraj o 22.57 w czwartek ??????

Wieczny
05 wrz : 20:57
Kończymy głosowanie, wygrała piosenka Scotty - The Black Pearl, która zdobyła 22,73% głosów.

[link]

Wieczny
05 wrz : 16:16
Dokładnie.

serek91
05 wrz : 11:30
Trochę późno zauważyłem, ale można jeszcze to zaproponować.
Zresztą najważniejsza jest dobra gra, jak do tej pory, a nie piosenka

[link]

Wieczny
04 wrz : 21:11
Po co te nerwy, napisałem tylko, że jest słabe zainteresowanie. Teraz spośród typów na Facebooku (tych poważnych), głosujemy w ankiecie na stronie klubu do piątku włącznie.

FaN92
04 wrz : 15:58
Może ankieta jest za mało "rozreklamowana" poza tym z tego co widziałem było kilkanaście propozycji na facebooku ale szanowny administrator "wytypował" samodzielnie dwa utwory bo mamy słabe nagłośnienie i piosenki mają być bez słów. Szkoda że nie poinformował o tym fakcie zanim ludzie zaczęli wrzucać piosenki. Szkoda też że ankieta nie pojawiła się również na stronie skoro mamy taką zakłdkę, na pewno więcej ludzi by się o całej akcji dowiedziało. Rozumiem, że pisząc "Jakoś nie ma dużego zainteresowania proponowaną zmianą" szanowny administrator chce mi uzmysłowić że nikt nie chce zmiany i janosik jest zajebisty?? Ok, niech tak będzie.

Wieczny
04 wrz : 15:15
Jakoś nie ma dużego zainteresowania proponowaną zmianą... Jest kilka typów, ale głosów brak.

FaN92
02 wrz : 08:30
no tak

Wieczny
02 wrz : 08:03
Podczas wychodzenia jest TIGER, chodzi Ci o piosenke przed wyjściem zapewne

FaN92
01 wrz : 14:24
[link]

[link]
moje propozycje na piosenkę podczas wychodzenia drużyny na murawę, druga jest długa dlatego ja proponowałbym wyciąć fragment od 1:19 do 3:05.

Wieczny
27 sie : 16:45
Na Facebooku już można zgłaszać propozycje.

Wieczny
27 sie : 16:41
Zawsze można dojść do porozumienia. Ok, zainteresowanie powinno być duże, skoro mówileś, że wszyscy chcą zmienić. Jeśli zainteresowania nie będzie to zostanie tak jak jest.

FaN92
27 sie : 11:27
Widzę że jednak da się dojść do jakiegoś porozumienia. Mogę zaproponować inne rozwiązanie tej sytuacji. Skoro nasz klub ma swój profil na facebooku można zrobić takie głosowanie na facebooku i na stronie. Niech każdy kto chce, prześlę swoją propozycje bezpośrednio na facebookowy profil Przełomu lub do admina strony w wiadomości prywatnej a potem administrator stworzy ankietę na obu portalach. Przykładowo liczyć się będzie 5 pierwszych utworów. Chyba że zainteresowanie będzie duże to na przykład 10. Możną o tym napisać na stronie w oficjalnym ogłoszeniu i na facebooku. Myślę że takie coś może wypalić. Jeżeli nie będzie żadnych propozycji niech klub coś wybierze i ogłosi ankietę.

Wieczny
27 sie : 11:10
Jeszcze co do piosenki - wybierz ze 4 utwory i myślę, że możemy zrobić np. sondę na ten temat i wtedy będzie to oficjalna piosenka przed meczem, nie widzę problemu. Tylko zamiast krytykować, trzeba się tym zająć.Administratorzy przelom-kaniow.info nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treści i poglądy wyrażane i zamieszczane na stronach serwisu przez jego użytkowników oraz zastrzega sobie prawo do usuwania całości lub fragmentów tych treści bez podania przyczyny.

Layout by Wymiatacz®. Based on e107 website system.
Czas generowania: 0.3883 sek., 0.2705 z tego dla zapytań.