Klub
Struktura organizacyjna
Zarząd
Stadion
Kontakt
Puchary
Historia
Bilety


VII Święto Sportu w KaniowieZdjęcia z VII Święta Sportu:

autor: Marcin Kowolik ---> [link]

autor: Sławomir Lewczak ---> [link].

Nasze zespoły piłkarskie

Kadra
Wyniki
Terminarz
Strzelcy
Galeria
Transfery
Sparingi

Lp
M
P
Br
1
LKS Pionier Pisarzowice
11
24
29-12
2
LKS Przełom Kaniów
11
21
27-14
3
LKS Wilamowiczanka
11
20
23-14
4
GLKS Wilkowice
11
18
12-12
5
GLKS Sokół Buczkowice
11
18
22-23
6
UKS Rotuz Bronów
11
16
19-17
7
KS Międzyrzecze
11
14
20-17
8
LKS Zapora Wapienica
11
14
23-31
9
KS Bystra
11
12
27-33
10
LKS Żar Międzybrodzie
11
12
17-23
11
LKS Sokół Hecznarowice
11
11
13-21
12
KS Soła Kobiernice
11
4
9-24
Kadra
Wyniki

-


Kadra
-
Kadra
-

Kadra
-Sekcje klubu


Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]

Online
Gości: 9
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 2
Użytkowników: 3943, Najnowszy: CASTROL73

VI Święto Sportu - podsumowanie


VI Święto Sportu - dla Karolinki i Roberta zebraliśmy 15.499 zł!

Dziś po raz szósty obchodzimy Święto Sportu w Kaniowie. Święto wyjątkowe, bowiem dziś gramy dla Karolinki i Roberta. Poprzez swoją radość, poprzez śpiew, tańce, a także niezbędne wsparcie materialne dołączamy się do pomocy w leczeniu tej dwójki dzieci z naszego sołectwa - tymi słowami prezes klubu Grzegorz Wieczorek oficjalnie przywitał wszystkich uczestników sobotniej, charytatywnej imprezy organizowanej przez LKS "Przełom" Kaniów.

Właśnie dzięki hojności uczestników Charytatywnego VI Święta Sportu, ale również sponsorów, a przede wszystkim wielkiej pracy dużej liczby osób, udało się zebrać i przekazać rodzicom Karolinki i Roberta kwotę 15 499 zł!

Prezes wręczył kwiaty i podziękował Pani Dorocie Wojciechowskiej oraz Annie Okruta za przyjęcie prośby pomocy przy zorganizowaniu Święta Sportu : Jestem bardzo wdzięczny Pani Annie Okruta i Pani Dorocie Wojciechowskiej za niezwykły wkład, za kilkadziesiąt godzin pracy, za swój wkład finansowy w organizację VI Święta Sportu w Kaniowie. Dlatego w imieniu całego zarządu serdecznie Wam dziękuję! - powiedział.


Od godziny 9:30 na boisku w turnieju skrzatów i młodzików rywalizowały dzieci z Kaniowa oraz okolicznych miejscowości. Nagrody w tym turnieju zostały ufundowane przez Urząd Gminy Bestwina. Następnie zagrały drużyny OSP Kaniów z Zarządem Klubu i Przyjaciółmi. Kolejno na murawę naszego stadionu wybiegły drużyny Zagłębia Dąbrowskiego z Concordią Knurów. A na sam koniec byliśmy świadkami znakomitego występu zespołu muzycznego "Fortis" z Kostkowic, który bawił wszystkich do godziny 2:30.

Oprócz atrakcji na głównej płycie boiska, wiele działo się na boisku bocznym. Za animację dla dzieci odpowiadała Agnieszka Knapczyk, która od godziny 14 do późnych godzin wieczornych dbała o to, aby każde dziecko, które przyszło na nasz stadion, uczestniczyć mogło w wielu grach i zabawach. Prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom, Młodzieży, Rodzinom "Z Sercem Na Dłoni" Iwona Sojka malowała dzieciom twarz, a u Ewy Paczyńskiej można było pokusić się o profesjonalny makijaż. Ponadto nie zabrakło stoiska z loterią fantową oraz rzeczami używanymi. Dzieci mogły pojeździć na quadach, a najmłodsze pociechy poskakać na zamku dmuchanym oraz pozjeżdżać na zjeżdżalni.

O godzinie 13:30 na moście przy rzecze Białej pojawili się motocykliści, którzy w eskorcie Straży Pożarnej z Kaniowa zaprezentowali się mieszkańcom Kaniowa , przejeżdżając większością ulic naszej miejscowości, docierając na nasz stadion i prezentując się uczestnikom sobotniej imprezy. Przyjazd motocyklistów spotkał się z wielkim zainteresowaniem mieszkańców Kaniowa (i nie tylko). O godzinie 16 nastąpiła mała konsternacja, bowiem na niebie pojawiły się chmury i przeszła mocna ulewa, która - na szczęście - trwała jedynie kilkanaście minut. Następnie byliśmy świadkami pokazu zumby w wykonaniu Ireny Awieruszko-Ptaszkiewicz i Czesława Ptaszkiewicza. Zaraz przed meczem Zagłębia z Concordią na głównej płycie wystąpiła wokalistka z Kaniowa Sara Ochal, która zaśpiewała kilka utworów. Nie zabrakło również pokazu samoobrony, który wykonał Dawid Gruszka, a w pokazie uczestniczyli również Marcelina i Przemysław Szczepaniak.

Można było zjeść również tradycyjną pajdę ze smalcem, a pyszny smalec przygotowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Kaniowie - przewodnicząca Koła Mieczysława Głombek oraz Helena Sowa. Goście Święta Sportu smakowali również pysznych ciast.
Prawdziwą furorę zrobiła licytacja tortu, ozdobionego logo LKS Kaniów, który ostatecznie został wylicytowany za 550 zł! Wysokie ceny padały także za licytację koszulek, najwyższą kwotę, 450 zł, uzyskano za koszulkę Macieja Sadloka, zawodnika Wisły Kraków. Licytację w profesjonalny sposób przeprowadzał Jacek Jonkisz.

Wśród osób, które pracowały społecznie przez całą sobotę były również Izabela Byrska, Piotr Wojciechowski, Joanna Grygierzec, Piotr Grygierzec, Katarzyna Czulak, Szymon Czulak, Iwona Wygoda, Sławomir Wygoda, Monika Bieronska, Aneta Firnis, Piotr Firnis, Malgorzata Kędzior, Alicja Szafarczyk, Maciej Kochut, a także członkowie zarządu klubu: Łukasz Jonkisz, Mirosław Kołodziejczyk, Grzegorz Ciućka, Andrzej Janeczko, Tadeusz Bodzek, Antoni Wojsław . Było również wiele innych osób, które w mniejszym lub większym stopniu poświęcili swój czas na pracę społeczną przy Święcie Sportu.
Nad opieką medyczną czuwały: Katarzyna Tkaczyk i Ewa Kuch. Zdjęcia podczas VI Święta Sportu wykonali Jerzy Zużałek i Marcin Kowolik. Pan Jerzy dostarczył również do klubu soczki oraz danonki dla dzieci.

Serdecznie dziękujemy wszystkim firmom, które w wielkim stopniu przyczyniły się do zorganizowania sobotniej imprezy: BetaGaz, Hybro, Jammak II, Prosperplast, DDD Insekt, FHU KMG, Cyroń, Margo, Auto Serwis Maroszek, Patentus, Studio GaGa, Piekarnia Gryga, Fotoobrazek, Danone z Bierunia Starego i MWS Sp. z o.o. z Tychów, a także Andrzejowi Konarskiemu oraz anonimowym sponsorom.
VI Święto Sportu przeszło do historii. Zapamiętamy go na długo. Niezwykle się cieszymy, że w ten sposób mogliśmy dorzucić małą cegiełkę, która przyczyni się do leczenia Karolinki i Roberta.

Na koniec części oficjalnej prezes zwrócił się do rodziców: Drodzy rodzice, kiedyś ktoś napisał: Trudna to bardzo radość , ale jej ogromu nie zaznają nigdy rodzice dziecka zdrowego. Bo nikt tak bardzo, jak rodzice dziecka chorego, nie potrafią cieszyć się z najmniejszych nawet rzeczy. Podziwiamy Was, Waszą wytrwałość, Wasze wielkie serce. To Wy daliście piękny przykład miłości do dziecka. I tej radości z przytoczonego wcześniej cytatu, jak największej radości, z nawet małej drobnostki, z całego serca Wam Rodzice życzymy.


Zdjęcia z VI Święta Sportu:

autor: Marcin Kowolik ---> [link]
autor: Jerzy Zużałek ---> [link]


Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
wtorek 04 lipiec 2017 - 15:51:42
Komentarze: 0

Data/Czas
 

Witryna
Prowadzący
Informacje
Licznik

Wejścia unikalne--->
Wszystkie wejścia--->
Teraz online --->
Gmina Bestwina

PG Silesia

BPC

Safety First

Auto-Mar

Autoserwis Staszczyk

Cyroń


Nasze zespoły

Seniorzy
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Trampkarze
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Młodzicy młodsi
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Żaki i skrzaty
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Oldboje
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Ankieta

Czat
Musisz być zalogowany, aby wystawiać komentarze na tej stronie. Proszę się zalgować lub jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się


Wieczny
30 wrz : 11:37
A no tak, faktycznie zostało to przeoczone. Super, że ktoś czuwa nad tym

wf
27 wrz : 20:38
A jaki był wynik w meczu młodzików młodszych z KS Bestwinka?

Wieczny
11 wrz : 09:48
Witam, dłuższe relacje pisze zawsze Kamil Kołodziejczyk i nie jest to ustosunkowane od wyniku meczu (w tym sezonie długa relacja po przegranym meczu z MRKS i remisie z Międzybrodziem). Ja z racji wielu innych obowiązków często nie mam na to czasu, żeby pisać długie relacje, a Kamil nie jest obecny na wszystkich meczach.

FaN92
28 sie : 06:13
Chciałem zapytać, dlaczego gdy Kaniów wygrywa mecz relacja z widowiska jest taka szczegółowa i długa a gdy przegrywamy ma ona jedynie dwa, trzy zdania? Myślę, że nieobecni na meczu chętnie przeczytaliby nawet o porażce. Czekam na odpowiedź adminów.

Wieczny
19 wrz : 18:54
Z dużym zadowoleniem mogę poinformować, iż od niedawna strona zyskała kolejnych dwóch administratorów. Są nimi Ervin oraz Castrol73. Z tej racji dołożymy wszelkich starań, aby strona była aktualizowana na bieżąco!

Kermit
15 lut : 17:19
Prosze jeszcze raz o wstawienie grafiku sparingów

Wieczny
05 lut : 19:09
Nie ma problemu, teraz jestem trochę zajęty zebraniem w sobotę i strona znowu stoi w miejscu, ale po zebraniu na pewno nowy zarząd opublikuje wszystko jak trzeba

Kermit
04 lut : 09:11
Mam prośbe do pana prezesa zeby nabył od trenera jedynki plan sparingów wraz z godzinami i wrzucił go na strone z góry dziekuje

zxczxczxc
12 sie : 08:12
ja z uwagi na brak czasu też nie dam rady

Wieczny
11 sie : 16:27
Czy jest ktoś chętny?

Wieczny
09 sie : 10:49
Zapraszam osobę bądź osoby do współprowadzenia strony klubu. Z racji obowiązków wynikających z funkcji prezesa oraz codziennej pracy nie jestem w stanie na bieżąco o wszystkim informować... Liczę, że znajdą się osoby, które chcą pomóc w tej kwestii.

zxczxczxc
29 lip : 19:56
Są jakieś zdjęcia z meczu zarządu ze strażakami i turnieju dzikich drużyn ?

Wieczny
06 wrz : 08:16
Wiem, moje niedopatrzenie, miało być do czwartku. Ale i tak była przewaga głosów i oprórcz głosów w ankiecie większość zdecydowała. Fan92, mam nadzieję, że swoją aktywność na czacie zamienisz na aktywność w klubie, np w sobotę podczas meczu. Zachęcam do wywieszenia flagi i głośnego dopingu. Co do wyboru utworu - kończymy dyskusję. Tak, jak chciałeś, wybór został dokonany.

FaN92
06 wrz : 04:54
"głosujemy w ankiecie na stronie klubu do piątku włącznie" dzisiaj jest piątek, ale głosowanie zakończone zostało wczoraj o 22.57 w czwartek ??????

Wieczny
05 wrz : 20:57
Kończymy głosowanie, wygrała piosenka Scotty - The Black Pearl, która zdobyła 22,73% głosów.

[link]

Wieczny
05 wrz : 16:16
Dokładnie.

serek91
05 wrz : 11:30
Trochę późno zauważyłem, ale można jeszcze to zaproponować.
Zresztą najważniejsza jest dobra gra, jak do tej pory, a nie piosenka

[link]

Wieczny
04 wrz : 21:11
Po co te nerwy, napisałem tylko, że jest słabe zainteresowanie. Teraz spośród typów na Facebooku (tych poważnych), głosujemy w ankiecie na stronie klubu do piątku włącznie.

FaN92
04 wrz : 15:58
Może ankieta jest za mało "rozreklamowana" poza tym z tego co widziałem było kilkanaście propozycji na facebooku ale szanowny administrator "wytypował" samodzielnie dwa utwory bo mamy słabe nagłośnienie i piosenki mają być bez słów. Szkoda że nie poinformował o tym fakcie zanim ludzie zaczęli wrzucać piosenki. Szkoda też że ankieta nie pojawiła się również na stronie skoro mamy taką zakłdkę, na pewno więcej ludzi by się o całej akcji dowiedziało. Rozumiem, że pisząc "Jakoś nie ma dużego zainteresowania proponowaną zmianą" szanowny administrator chce mi uzmysłowić że nikt nie chce zmiany i janosik jest zajebisty?? Ok, niech tak będzie.

Wieczny
04 wrz : 15:15
Jakoś nie ma dużego zainteresowania proponowaną zmianą... Jest kilka typów, ale głosów brak.

FaN92
02 wrz : 08:30
no tak

Wieczny
02 wrz : 08:03
Podczas wychodzenia jest TIGER, chodzi Ci o piosenke przed wyjściem zapewne

FaN92
01 wrz : 14:24
[link]

[link]
moje propozycje na piosenkę podczas wychodzenia drużyny na murawę, druga jest długa dlatego ja proponowałbym wyciąć fragment od 1:19 do 3:05.

Wieczny
27 sie : 16:45
Na Facebooku już można zgłaszać propozycje.

Wieczny
27 sie : 16:41
Zawsze można dojść do porozumienia. Ok, zainteresowanie powinno być duże, skoro mówileś, że wszyscy chcą zmienić. Jeśli zainteresowania nie będzie to zostanie tak jak jest.Administratorzy przelom-kaniow.info nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treści i poglądy wyrażane i zamieszczane na stronach serwisu przez jego użytkowników oraz zastrzega sobie prawo do usuwania całości lub fragmentów tych treści bez podania przyczyny.

Layout by Wymiatacz®. Based on e107 website system.
Czas generowania: 0.2974 sek., 0.1710 z tego dla zapytań.