Klub
Struktura organizacyjna
Zarząd
Stadion
Kontakt
Puchary
Historia
Bilety


VII Święto Sportu w KaniowieZdjęcia z VII Święta Sportu:

autor: Marcin Kowolik ---> [link]

autor: Sławomir Lewczak ---> [link].

Nasze zespoły piłkarskie

Kadra
Wyniki
Terminarz
Strzelcy
Galeria
Transfery
Sparingi

Lp
M
P
Br
1
LKS Pionier Pisarzowice
11
24
29-12
2
LKS Przełom Kaniów
11
21
27-14
3
LKS Wilamowiczanka
11
20
23-14
4
GLKS Wilkowice
11
18
12-12
5
GLKS Sokół Buczkowice
11
18
22-23
6
UKS Rotuz Bronów
11
16
19-17
7
KS Międzyrzecze
11
14
20-17
8
LKS Zapora Wapienica
11
14
23-31
9
KS Bystra
11
12
27-33
10
LKS Żar Międzybrodzie
11
12
17-23
11
LKS Sokół Hecznarowice
11
11
13-21
12
KS Soła Kobiernice
11
4
9-24
Kadra
Wyniki

-


Kadra
-
Kadra
-

Kadra
-Sekcje klubu


Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]

Online
Gości: 4
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 1
Użytkowników: 3930, Najnowszy: CASTROL73

Niezwykle udane VII Święto Sportu


Niezwykle udane VII Święto Sportu

Dziś po raz siódmy obchodzimy Święto Sportu w Kaniowie. Święto wyjątkowe, bowiem gramy dla Dawidka. Poprzez swoją radość, poprzez śpiew, tańce, a także niezbędne wsparcie materialne dołączamy się do pomocy w leczeniu naszego młodego zawodnika - tymi słowami prezes klubu Grzegorz Wieczorek oficjalnie przywitał wszystkich uczestników sobotniej, charytatywnej imprezy organizowanej przez LKS "Przełom" Kaniów. (całe wystąpienie na samym dole artykułu).


Właśnie dzięki hojności uczestników Charytatywnego VII Święta Sportu, ale również sponsorów, a przede wszystkim wielkiej pracy dużej liczby osób, udało się zebrać i przekazać rodzicom Dawidka kwotę 34 tysięcy 837 zł!


Od godziny 9:30 na boisku w turnieju żaków rywalizowały dzieci z Kaniowa oraz okolicznych miejscowości. Dziękujemy trenerowi Mariuszowi Cupriakowi za organizację turnieju, a także Urzędowi Gminy Bestwina za zakup słodkości dla najmłodszych zawodników. Następnie zagrały drużyny OSP Kaniów z Oldbojami Przełomu. Kolejno na murawę naszego stadionu wybiegły drużyny Zagłębia Dąbrowskiego i GKS-u Tychy. A na sam koniec byliśmy świadkami znakomitego występu zespołu muzycznego "Fortis" z Kostkowic, który bawił wszystkich do godziny 3:00.

Oprócz atrakcji na głównej płycie boiska, w tym przeprowadzanych przez sekretarza klubu Mirosława Kołodziejczyka licytacji, wiele działo się na boisku bocznym, m.in. dzieci mogły skorzystać z loterii fantowej, zamku dmuchanego, ścianki wspinaczkowej, były przygotowane smaczne ciasta, można było skorzystać z przejazdu samochodem elektrycznym, zjeść watę cukrową, skorzystać z usług malowania twarzy czy też posłuchać świetnych występów zespołów muzycznych.

O godzinie 12:45 na moście przy rzecze Białej pojawili się motocykliści, którzy w eskorcie Straży Pożarnej z Kaniowa zaprezentowali się mieszkańcom Kaniowa , przejeżdżając większością ulic naszej miejscowości, docierając na nasz stadion i prezentując się uczestnikom sobotniej imprezy.

Można było zjeść również tradycyjną pajdę ze smalcem, a pyszny smalec przygotowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Kaniowie. Goście Święta Sportu smakowali również pysznych ciast.
Prawdziwą furorę zrobiły licytacje dwóch tortów, jednego ozdobionego logo Przełomu Kaniów, a drugiego z serduszkiem dla Dawidka. Licytacją zajmowały się Dorota Wojciechowska i Edyta Rączkowska. Torty ostatecznie zostały wylicytowane za ponad 3 tysiące złotych !

Prezes wręczył kwiaty i podziękował Pani Dorocie Wojciechowskiej oraz Annie Okruta za przyjęcie prośby zarządu klubu w kwestii pomocy przy zorganizowaniu Święta Sportu, za niezwykły wkład oraz kilkadziesiąt godzin pracy społecznej.


Słowa wdzięczności za czynne włączenie się w obchody sobotniej imprezy kierujemy w stronę: OSP KANIÓW, ZAPALEŃCÓW, MDK KOŁA RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO W CZECHOWICACH-DZIEDZICACH, CENTRUM DOGOTERAPII I ALPAKOTERAPII „SERCE PSA I MY”,ZESPOŁU „KONTRASTY” Z DOMU KULTURY W KOMOROWICACH, ZESPOŁU FREE TRIP, ZESPOŁU HARPAGO, KATARZYNY TKACZYK, EWY KUCH, SONI BARON, DZIECIĘCO-MŁODZIEŻOWEGO ZESPOŁU WOKALNO-INSTRUMENTALNEGO WŁÓCZYKIJE, INEZ STEFAŃSKIEJ, PAULINY ŻAK, KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH Z KANIOWA NA CZELE Z PANIĄ PREZES MIECZYSŁAWĄ GŁOMBEK, ANNY POLAK, ANDRZEJA LIBERY, IWONY SOJKA i ANNY GUZOWSKIEJ Z CÓRKĄ MAJĄ, PATRYCJI WOJTUSZEK, AGNIESZCE KŁODA, oraz WSZYSTKICH WOLONTARIUSZEK ORAZ WOLONTARIUSZY!!!!!!


Dziękujemy wszystkim przedstawicielom mediów, którzy nagłośnili sobotnią imprezę: TVP Katowice, Radiu Bielsko, portalom: bestwina.pl, gminabestwina.info, czecho.pl, sportowebeskidy.pl, beskidzkapilka.pl, region.info.pl


Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom oraz firmom, które w wielkim stopniu przyczyniły się do zorganizowania sobotniej imprezy: Hybro, Jammak Sebastian Bebniarz, Jammak II, DDD Insekt, Margo-Bud, Auto Serwis Maroszek, Auto-Serwis Staszczyk, Cukiernia Asteria, WeCoffee Palarnia Kawy, Szafa&guzik, Bogmar, FHU Jacek Markiel, Piekarnia Cukiernia Żuczek, Pizzeria Prowansja, Nicromet, Cooper Standard Automotive Polska, Piekarnia Gryga, Monika Kiełbas, Anna Ogiegło, Artur Beniowski, Katarzyna Knapek oraz anonimowym sponsorom. Za nagłośnienie na bocznym boisku odpowiadali Piotr Stopka i Jacek Gruszka.

Do pomocy finansowej dołożyły się również drużyny GKS Tychy, Zagłębie Dąbrowskie, Oldboje Kaniowa, Seniorzy LKS Przełom Kaniów. Z kolei wiceprezes Łukasz Jonkisz przekazał na ręce Dawidka piłkę z podpisami zawodników drużyny seniorów Przełomu. Gastronomią zajmowała się Mirosława Maślanka, a o poczęstunek dla zawodników zadbał Tadeusz Bodzek.


VII Święto Sportu przeszło do historii. Zapamiętamy go na długo. Niezwykle się cieszymy, że w ten sposób mogliśmy przyczynić się do częściowego pokrycia rehabilitacji naszego młodego zawodnika.

Zdjęcia z VI Święta Sportu:

autor: Marcin Kowolik ---> [link]
autor: Sławomir Lewczak ---> [link]

Wystąpienie prezesa klubu podczas sobotniej imprezy:

Dziś dla Dawidka zagrały dzieci z Kaniowa oraz okolicznych miejscowości. Następnie zagrały drużyny OSP Kaniów z Oldbojami klubu. Kolejno na murawę naszego stadionu wybiegły drużyny Zagłębia Dąbrowskiego i GKS-u Tychy. Nie często zdarza się, aby po naszej murawie biegali zawodnicy, którzy występowali na ekstraklasowych boiskach. Były przygotowane liczne atrakcje dla dzieci – zamek dmuchany, ścianka wspinaczkowa, loteria, licytacja, wyprzedaż garażowa, animacje i wiele, wiele innych atrakcji. A teraz przed Państwem do późnych godzin nocnych wystąpi zespół muzyczny Fortis, z którym bawić się będziemy co najmniej do godziny 3. Serdecznie dziękujemy!

Jak już powiedziałem, jest to siódma edycja Święta Sportu w Kaniowie. Pierwsza edycja święta sportu miała miejsce w 2012 roku. Ideą święta sportu miała być integracja środowiska sportowego oraz mieszkańców Kaniowa. Miała to być impreza organizowana przez klub, tutaj na naszym terenie. Wówczas było to jeszcze pod nazwą „Dzień Sportowca”. Co roku świętowaliśmy, organizowaliśmy liczne turnieje piłkarskie, mecze, loterie fantowe. Ale ciągle brakowało tak zwanej przysłowiowej kropki nad i. Tę kropkę odnalazłem w rozmowie 2 lata temu z byłym trenerem m.in. Górnika Zabrze panem Markiem Motyką. To wtedy, pamiętam jak dziś, trener podpowiedział mi, aby zorganizować Święto Sportu, ale pod kątem charytatywnym. I po ostatnim roku można było poczuć wielką satysfakcję.

Święto Sportu to wielka radość. Po 1 płynie z niego pomoc dla dziecka, które tej pomocy potrzebuje. Po 2 stanowi integrację nie tylko środowiska sportowego, ale również całej lokalnej społeczności i mieszkańców sąsiednich miejscowości. Po 3 to dobra zabawa, poprzez którą wszyscy mogliśmy przyczynić się do pomocy.
Jedno jest pewne - taką imprezę można zorganizować tylko i wyłącznie wspólnie, jednocząc swoje siły, umiejętności, chęci, poświęcając czas, niejednokrotnie swoje pieniądze. Ale warto. Warto czuć satysfakcję, że dzięki takiej idei robi się coś pożytecznego. Jestem pod wrażeniem tej wielkiej pomocy, która płynęła z każdej strony. Ale też musimy pamiętać, że to nie my, organizatorzy, powinniśmy być tego dnia w świetle uwagi - dziś najważniejszy jest cel, którym jest zbiórka pieniędzy na rehabilitację dla Dawidka.
Jestem bardzo wdzięczny wszystkim osobom, które włączyły się w organizację tego święta. Dziękuję Paniom Annie Okruta i Pani Dorocie Wojciechowskiej za kilkadziesiąt godzin pracy, których efekt tutaj dziś widzieliśmy. Dziękujemy wszystkim wolontariuszkom i wolontariuszom. Dziękujemy motocyklistom, a także wszystkim osobom, które czynnie włączyły się w organizację VI Święta Sportu w Kaniowie.

Drodzy rodzice, kiedyś ktoś napisał: Trudna to bardzo radość , ale jej ogromu nie zaznają nigdy rodzice dziecka zdrowego. Bo nikt tak bardzo, jak rodzice dziecka chorego, nie potrafią cieszyć się z najmniejszych nawet rzeczy.
Przeżyliście to na własnej skórze, cieszyliście się zapewne z tych pierwszych efektów leczenia, kiedy to Dawidek mógł zacząć stawiać pierwsze kroki. Dziś cieszycie się z kolejnych efektów leczenia. A my cieszymy się, że swoją pracą społeczną mogliśmy dołożyć cegiełkę do tego, aby Wasz syn doszedł do pełni sprawności i mam nadzieję, że zobaczymy go jako czynnego zawodnika w naszych dziecięcych zespołach.
Dziękuję.

Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
środa 11 lipiec 2018 - 08:58:30
Komentarze: 0

Data/Czas
 

Witryna
Prowadzący
Informacje
Licznik

Wejścia unikalne--->
Wszystkie wejścia--->
Teraz online --->
Gmina Bestwina

PG Silesia

BPC

Safety First

Auto-Mar

Autoserwis Staszczyk

Cyroń


Nasze zespoły

Seniorzy
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Trampkarze
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Młodzicy młodsi
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Żaki i skrzaty
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Oldboje
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Ankieta

Czat
Musisz być zalogowany, aby wystawiać komentarze na tej stronie. Proszę się zalgować lub jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się


Wieczny
30 wrz : 11:37
A no tak, faktycznie zostało to przeoczone. Super, że ktoś czuwa nad tym

wf
27 wrz : 20:38
A jaki był wynik w meczu młodzików młodszych z KS Bestwinka?

Wieczny
11 wrz : 09:48
Witam, dłuższe relacje pisze zawsze Kamil Kołodziejczyk i nie jest to ustosunkowane od wyniku meczu (w tym sezonie długa relacja po przegranym meczu z MRKS i remisie z Międzybrodziem). Ja z racji wielu innych obowiązków często nie mam na to czasu, żeby pisać długie relacje, a Kamil nie jest obecny na wszystkich meczach.

FaN92
28 sie : 06:13
Chciałem zapytać, dlaczego gdy Kaniów wygrywa mecz relacja z widowiska jest taka szczegółowa i długa a gdy przegrywamy ma ona jedynie dwa, trzy zdania? Myślę, że nieobecni na meczu chętnie przeczytaliby nawet o porażce. Czekam na odpowiedź adminów.

Wieczny
19 wrz : 18:54
Z dużym zadowoleniem mogę poinformować, iż od niedawna strona zyskała kolejnych dwóch administratorów. Są nimi Ervin oraz Castrol73. Z tej racji dołożymy wszelkich starań, aby strona była aktualizowana na bieżąco!

Kermit
15 lut : 17:19
Prosze jeszcze raz o wstawienie grafiku sparingów

Wieczny
05 lut : 19:09
Nie ma problemu, teraz jestem trochę zajęty zebraniem w sobotę i strona znowu stoi w miejscu, ale po zebraniu na pewno nowy zarząd opublikuje wszystko jak trzeba

Kermit
04 lut : 09:11
Mam prośbe do pana prezesa zeby nabył od trenera jedynki plan sparingów wraz z godzinami i wrzucił go na strone z góry dziekuje

zxczxczxc
12 sie : 08:12
ja z uwagi na brak czasu też nie dam rady

Wieczny
11 sie : 16:27
Czy jest ktoś chętny?

Wieczny
09 sie : 10:49
Zapraszam osobę bądź osoby do współprowadzenia strony klubu. Z racji obowiązków wynikających z funkcji prezesa oraz codziennej pracy nie jestem w stanie na bieżąco o wszystkim informować... Liczę, że znajdą się osoby, które chcą pomóc w tej kwestii.

zxczxczxc
29 lip : 19:56
Są jakieś zdjęcia z meczu zarządu ze strażakami i turnieju dzikich drużyn ?

Wieczny
06 wrz : 08:16
Wiem, moje niedopatrzenie, miało być do czwartku. Ale i tak była przewaga głosów i oprórcz głosów w ankiecie większość zdecydowała. Fan92, mam nadzieję, że swoją aktywność na czacie zamienisz na aktywność w klubie, np w sobotę podczas meczu. Zachęcam do wywieszenia flagi i głośnego dopingu. Co do wyboru utworu - kończymy dyskusję. Tak, jak chciałeś, wybór został dokonany.

FaN92
06 wrz : 04:54
"głosujemy w ankiecie na stronie klubu do piątku włącznie" dzisiaj jest piątek, ale głosowanie zakończone zostało wczoraj o 22.57 w czwartek ??????

Wieczny
05 wrz : 20:57
Kończymy głosowanie, wygrała piosenka Scotty - The Black Pearl, która zdobyła 22,73% głosów.

[link]

Wieczny
05 wrz : 16:16
Dokładnie.

serek91
05 wrz : 11:30
Trochę późno zauważyłem, ale można jeszcze to zaproponować.
Zresztą najważniejsza jest dobra gra, jak do tej pory, a nie piosenka

[link]

Wieczny
04 wrz : 21:11
Po co te nerwy, napisałem tylko, że jest słabe zainteresowanie. Teraz spośród typów na Facebooku (tych poważnych), głosujemy w ankiecie na stronie klubu do piątku włącznie.

FaN92
04 wrz : 15:58
Może ankieta jest za mało "rozreklamowana" poza tym z tego co widziałem było kilkanaście propozycji na facebooku ale szanowny administrator "wytypował" samodzielnie dwa utwory bo mamy słabe nagłośnienie i piosenki mają być bez słów. Szkoda że nie poinformował o tym fakcie zanim ludzie zaczęli wrzucać piosenki. Szkoda też że ankieta nie pojawiła się również na stronie skoro mamy taką zakłdkę, na pewno więcej ludzi by się o całej akcji dowiedziało. Rozumiem, że pisząc "Jakoś nie ma dużego zainteresowania proponowaną zmianą" szanowny administrator chce mi uzmysłowić że nikt nie chce zmiany i janosik jest zajebisty?? Ok, niech tak będzie.

Wieczny
04 wrz : 15:15
Jakoś nie ma dużego zainteresowania proponowaną zmianą... Jest kilka typów, ale głosów brak.

FaN92
02 wrz : 08:30
no tak

Wieczny
02 wrz : 08:03
Podczas wychodzenia jest TIGER, chodzi Ci o piosenke przed wyjściem zapewne

FaN92
01 wrz : 14:24
[link]

[link]
moje propozycje na piosenkę podczas wychodzenia drużyny na murawę, druga jest długa dlatego ja proponowałbym wyciąć fragment od 1:19 do 3:05.

Wieczny
27 sie : 16:45
Na Facebooku już można zgłaszać propozycje.

Wieczny
27 sie : 16:41
Zawsze można dojść do porozumienia. Ok, zainteresowanie powinno być duże, skoro mówileś, że wszyscy chcą zmienić. Jeśli zainteresowania nie będzie to zostanie tak jak jest.Administratorzy przelom-kaniow.info nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treści i poglądy wyrażane i zamieszczane na stronach serwisu przez jego użytkowników oraz zastrzega sobie prawo do usuwania całości lub fragmentów tych treści bez podania przyczyny.

Layout by Wymiatacz®. Based on e107 website system.
Czas generowania: 0.2699 sek., 0.1678 z tego dla zapytań.