Klub
Struktura organizacyjna
Zarząd
Stadion
Kontakt
Puchary
Historia
Bilety


VII Święto Sportu w KaniowieZdjęcia z VII Święta Sportu:

autor: Marcin Kowolik ---> [link]

autor: Sławomir Lewczak ---> [link].

Nasze zespoły piłkarskie

Kadra
Wyniki
Terminarz
Strzelcy
Galeria
Transfery
Sparingi

Lp
M
P
Br
1
LKS Pionier Pisarzowice
11
24
29-12
2
LKS Przełom Kaniów
11
21
27-14
3
LKS Wilamowiczanka
11
20
23-14
4
GLKS Wilkowice
11
18
12-12
5
GLKS Sokół Buczkowice
11
18
22-23
6
UKS Rotuz Bronów
11
16
19-17
7
KS Międzyrzecze
11
14
20-17
8
LKS Zapora Wapienica
11
14
23-31
9
KS Bystra
11
12
27-33
10
LKS Żar Międzybrodzie
11
12
17-23
11
LKS Sokół Hecznarowice
11
11
13-21
12
KS Soła Kobiernice
11
4
9-24
Kadra
Wyniki

-


Kadra
-
Kadra
-

Kadra
-Sekcje klubu


Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]

Online
Gości: 2
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 2
Użytkowników: 3919, Najnowszy: CASTROL73

Sprawozdanie Prezesa z działalności zarządu klubu za 2019 rok oraz cele na rok bieżący
Zebranie Sprawozdawcze na półmetku kolejnej kadencji Zarządu Klubu


W minioną sobotę w siedzibie klubu odbyło się Zebranie Sprawozdawcze za rok 2019. W Zebraniu uczestniczyli m.in. sekretarz gminy Arkadiusz Maj, wiceprezes OSP Kaniów Andrzej Janeczko, prezes Stowarzyszenia Kaniowski Karp Królewski Roman Sas. Ponadto w zebraniu uczestniczyli: członkowie zarządu, Klubu Kibica, przedstawiciele drużyn młodzieżowych oraz oldbojów oraz sympatycy klubu. Podczas Zebrania, prezes Grzegorz Wieczorek przedstawił sprawozdanie z działalności klubu w minionym roku. Sprawozdania odczytali również przedstawiciele Klubu Kibica, skarbnik klubu oraz komisja rewizyjna, która wnioskowała o udzielenie absolutorium zarządowi na 2019 rok, co jednogłośnie zostało przegłosowane przez zebranych.
Podczas Zebrania Zarząd Klubu wyróżnił kolejną osobę, która otrzymała tytuł Honorowego Członka Klubu. Jest nią były skarbnik klubu, wieloletni działacz Przełomu Jan Fajfer. Dziękujemy i gratulujemy!


Sobotnie wystąpienie prezesa klubu (skrócone) podsumowujące 2019 rok:


Naszym głównym celem było jak najlepsze stworzenie warunków do trenowania wszystkich zespołów - począwszy od tych najmłodszych, a więc przyszłości naszego klubu, a kończąc na drużynach seniorów i oldbojów. To było główne zamierzenie i cel. Drużyny występowały w rozgrywkach organizowanych przez Beskidzki Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Bielsku-Białej. W roku ubiegłym reprezentowały nasz klub zespoły skrzatów, żaków, orlików, trampkarzy, seniorów i oldbojów. Oprócz występów w rozgrywkach ligowych, drużyny dziecięco-młodzieżowe występowały również w licznych turniejach organizowanych przez nasz klub, m.in. o Puchar Wójta, Puchar Prezesa, z okazji VIII Święta Sportu, Dnia Babci i Dziadka oraz w turnieju mikołajkowym.
Bardzo serdecznie dziękuję w tym miejscu:trenerowi-koordynatorowi Mariuszowi Cupriakowi za wielki wkład i ogromny trud w przygotowaniu profesjonalnych turniejów oraz całoroczną pracę, a także trenerom Andrzejowi Opioła i Czesławowi Jonkisz za prowadzenie naszych drużyn i zaangażowanie. Dziękuję kierownikom drużyn: Andrzejowi Janeczko, Andrzejowi Furczyk, Tomaszowi Krysiak, Arturowi Droździk, Przemysławowi Szczepaniak oraz trenerowi bramkarzy Adamowi Głąb za pracę, którą wykonywali przez cały rok.
Dzieci i młodzież w liczbie ponad 80 zawodników dzięki zaangażowaniu tych osób, a także pomocy ze strony rodziców, za co również im dziękuję, mogli podnosić swoje umiejętności piłkarskie , a także integrować się z rówieśnikami. Mam nadzieję, że ten rok będzie kontynuacją solidnej pracy, którą wykonujecie.

Drużyna seniorów na koniec sezonu 2018/2019 zajęła ósme miejsce w bielskiej "A" klasie. Miesiące czerwiec i lipiec 2019 roku były niezwykle trudne ze względu na małą liczebność kadry tego zespołu. Istniało ryzyko, że nie przystąpimy do nowego sezonu. Zarząd wraz z trenerem Wiesławem Kucharskim robił wszystko, aby tak się nie stało. Z dnia na dzień sytuacja się poprawiała, do drużyny dołączyło 8 zawodników. Frekwencja na treningach zaczęła być zadowalająca, aż finalnie do rozgrywek zostało zgłoszonych 26 zawodników.
Rundę jesienną zakończyliśmy na 2 miejscu, premiowanym awansem do ligi okręgowej. Drużyna do tej pory trenowała w hali sportowej w Kaniowie, orliku w Bestwinie oraz miała również zajęcia z trenerką personalną. Obecnie treningi prowadzone są na boisku bocznym. Można powiedzieć, że w okresie półrocznym sytuacja zmieniła się diametralnie na plus. Trzymamy kciuki za naszych zawodników w rundzie wiosennej i liczymy na powtórzenie tego miejsca na koniec sezonu. Jeśli będzie awans- będziemy się cieszyć oraz dołożymy starań, aby zapewnić drużynie odpowiednie warunki w lidze okręgowej. Bardzo dziękuję w tym miejscu trenerowi drużyny seniorów Wiesławowi Kucharskiemu za prowadzenie drużyny z wielkim sercem oraz dodatkową, nieodpłatną pomoc w pracach klubowych, na którą zawsze można liczyć., a także kierownikom Łukaszowi Jonkisz i Krystianowi Kuczmarz.

Drużyna oldbojów przez cały rok trenowała raz w tygodniu oraz rozegrała kilka meczów sparingowych. Bardzo mi osobiście zależało, aby taka drużyna powstała w klubie i cieszę się, że udało się to zrealizować. Dziękuję drużynie za reprezentowanie naszego klubu, a w szczególności kierownikowi zespołu Andrzejowi Piekiełko za zaangażowanie oraz pełnienie tej funkcji, a także trenerowi Mariuszowi Cupriakowi za prowadzenie zespołu w meczach towarzyskich.

Oprócz codziennej pracy:
- wykonano montaż tablicy świetlnej - stało się to dzięki przekazanym środkom przez PG Silesia oraz Business Partners Club, pomocy ze strony firm: Trans Fox Marek Lis, Auto Transport Zygmunt Piekiełko, Andrzej Piekiełko, Hurtownia Elektryczna DOMUS, MAT-BUD. Ponadto dziękuję Panom: Mirosławowi Kołodziejczykowi - za przygotowanie konstrukcji oraz Jerzemu Sysło, Antoniemu Wojsław, Andrzejowi Piekiełko, Ryszardowi Kowalik, Andrzejowi Furczyk i Tadeuszowi Kapias za wykonane prace. Swój udział miał również Klub Kibica, za co serdecznie dziękuję. Cieszymy się, że w roku jubileuszowym, tak jak to wcześniej zakładaliśmy, tablica świetlna na naszym stadionie stała się faktem.
- przeprowadzono liczne prace gospodarcze przy naszym klubie. Efekty widać chociażby przez budynkiem klubu oraz za bramką na boisku bocznym. Z tego miejsca dziękuję Panom: Tadeuszowi Bodzek, Jerzemu Sysło, Mariuszowi Olek, Mariuszowi Głombek, Tadeuszowi Kapias, Antoniemu Wojsław, Jarosławowi Łanocha, Ryszardowi Kowalik, Tomaszowi Krysiak oraz innym osobom, których zapomniałem wymienić bądź chciały zostać anonimowe. Pozostając w temacie gospodarczym, serdecznie dziękuję byłym już gospodarzom klubu: Zofii Góra i Jerzemu Sysło. Od marca funkcję gospodarza klubu pełni Pan Jerzy Satława, mieszkaniec Czechowic-Dziedzic.

W 2019 roku klub organizował również wydarzenia oraz imprezy. A były to:
- Obchody Jubileuszu 70-lecia klubu
- XIII Święto Sportu połączone z otwartymi obchodami jubileuszu
- VI Wakacyjny Turniej Dzikich Drużyn
- Wigilia Klubowa
- III Memoriał im. Karola Ryszki

Serdecznie dziękuję wszystkim sponsorom, dzięki którym można były poczynić inwestycje oraz wykonać prace gospodarcze. Na samym początku gorące podziękowania składam do Urzędu Gminy Bestwina za przekazane środki dotacyjne w kwocie 44.300 zł, a także wsparcie organizacji licznych turniejów oraz wykonanie nakładki asfaltowej przez klubem. Osobne podziękowania kieruję do Pana Wójta Artura Beniowskiego za wsparcie naszego klubu i niejednokrotną pomoc. W roku ubiegłym również pozyskaliśmy dotację 10.000 zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki - dziękuję Panu Andrzejowi Kamińskiemu za osobistą pomoc. Dziękuję firmom: Business Partners Club, PG Silesia, BUDTOR, Safety First, a także tym firmom, które w mniejszym stopniu wspierają działalność Przełomu oraz wszystkim firmom, które przeznaczają swoje środki finansowe na zakup sprzętu sportowego i organizację turniejów dla dzieci i młodzieży.
Dziękuję Mieszkańcom Kaniowa za zakup kalendarzy i środki finansowe w kwocie 14,963,50 zł.
Ponadto dziękuję zarządowi klubu i Klubu Kibica oraz OSP Kaniów i Kaniowskiemu Karpiowi Królewskiemu za współpracę, działaczom za poświęcone setki godzin społecznej pracy, zawodnikom, trenerom i kierownikom za reprezentowanie klubu, Pani Mirosławie Maślanka za współpracę i przygotowywanie pysznych posiłków, Kamilowi Kołodziejczykowi za obsługę graficzną oraz pomoc w prowadzeniu strony internetowej klubu.
Jeśli kogoś pominąłem, to przepraszam i również mu bardzo dziękuję.


Cele klubu na 2020 rok:
- bieżąca działalność statutowa oraz sportowa klubu
- dbanie o jak najlepsze warunki do trenowania dla wszystkich drużyn
- renowacja głównej płyty boiska wraz z nawodnieniem
- wykonanie nowej strony internetowej klubu
- współpraca z obecnymi sponsorami oraz próba pozyskania nowych
- organizacja IX Święta Sportu
- organizacja VII Wakacyjnego Turnieju Dzikich Drużyn
- organizacja turniejów dla dzieci

Prezes Klubu Grzegorz Wieczorek---------
W najbliższym czasie pojawi się również protokół z tego zebrania.

Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
czwartek 05 marzec 2020 - 13:31:16
Komentarze: 0

Data/Czas
 

Witryna
Prowadzący
Informacje
Licznik

Wejścia unikalne--->
Wszystkie wejścia--->
Teraz online --->
Gmina Bestwina

PG Silesia

BPC

Safety First

Auto-Mar

Autoserwis Staszczyk

Cyroń


Nasze zespoły

Seniorzy
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Trampkarze
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Młodzicy młodsi
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Żaki i skrzaty
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Oldboje
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Ankieta

Czat
Musisz być zalogowany, aby wystawiać komentarze na tej stronie. Proszę się zalgować lub jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się


Wieczny
30 wrz : 11:37
A no tak, faktycznie zostało to przeoczone. Super, że ktoś czuwa nad tym

wf
27 wrz : 20:38
A jaki był wynik w meczu młodzików młodszych z KS Bestwinka?

Wieczny
11 wrz : 09:48
Witam, dłuższe relacje pisze zawsze Kamil Kołodziejczyk i nie jest to ustosunkowane od wyniku meczu (w tym sezonie długa relacja po przegranym meczu z MRKS i remisie z Międzybrodziem). Ja z racji wielu innych obowiązków często nie mam na to czasu, żeby pisać długie relacje, a Kamil nie jest obecny na wszystkich meczach.

FaN92
28 sie : 06:13
Chciałem zapytać, dlaczego gdy Kaniów wygrywa mecz relacja z widowiska jest taka szczegółowa i długa a gdy przegrywamy ma ona jedynie dwa, trzy zdania? Myślę, że nieobecni na meczu chętnie przeczytaliby nawet o porażce. Czekam na odpowiedź adminów.

Wieczny
19 wrz : 18:54
Z dużym zadowoleniem mogę poinformować, iż od niedawna strona zyskała kolejnych dwóch administratorów. Są nimi Ervin oraz Castrol73. Z tej racji dołożymy wszelkich starań, aby strona była aktualizowana na bieżąco!

Kermit
15 lut : 17:19
Prosze jeszcze raz o wstawienie grafiku sparingów

Wieczny
05 lut : 19:09
Nie ma problemu, teraz jestem trochę zajęty zebraniem w sobotę i strona znowu stoi w miejscu, ale po zebraniu na pewno nowy zarząd opublikuje wszystko jak trzeba

Kermit
04 lut : 09:11
Mam prośbe do pana prezesa zeby nabył od trenera jedynki plan sparingów wraz z godzinami i wrzucił go na strone z góry dziekuje

zxczxczxc
12 sie : 08:12
ja z uwagi na brak czasu też nie dam rady

Wieczny
11 sie : 16:27
Czy jest ktoś chętny?

Wieczny
09 sie : 10:49
Zapraszam osobę bądź osoby do współprowadzenia strony klubu. Z racji obowiązków wynikających z funkcji prezesa oraz codziennej pracy nie jestem w stanie na bieżąco o wszystkim informować... Liczę, że znajdą się osoby, które chcą pomóc w tej kwestii.

zxczxczxc
29 lip : 19:56
Są jakieś zdjęcia z meczu zarządu ze strażakami i turnieju dzikich drużyn ?

Wieczny
06 wrz : 08:16
Wiem, moje niedopatrzenie, miało być do czwartku. Ale i tak była przewaga głosów i oprórcz głosów w ankiecie większość zdecydowała. Fan92, mam nadzieję, że swoją aktywność na czacie zamienisz na aktywność w klubie, np w sobotę podczas meczu. Zachęcam do wywieszenia flagi i głośnego dopingu. Co do wyboru utworu - kończymy dyskusję. Tak, jak chciałeś, wybór został dokonany.

FaN92
06 wrz : 04:54
"głosujemy w ankiecie na stronie klubu do piątku włącznie" dzisiaj jest piątek, ale głosowanie zakończone zostało wczoraj o 22.57 w czwartek ??????

Wieczny
05 wrz : 20:57
Kończymy głosowanie, wygrała piosenka Scotty - The Black Pearl, która zdobyła 22,73% głosów.

[link]

Wieczny
05 wrz : 16:16
Dokładnie.

serek91
05 wrz : 11:30
Trochę późno zauważyłem, ale można jeszcze to zaproponować.
Zresztą najważniejsza jest dobra gra, jak do tej pory, a nie piosenka

[link]

Wieczny
04 wrz : 21:11
Po co te nerwy, napisałem tylko, że jest słabe zainteresowanie. Teraz spośród typów na Facebooku (tych poważnych), głosujemy w ankiecie na stronie klubu do piątku włącznie.

FaN92
04 wrz : 15:58
Może ankieta jest za mało "rozreklamowana" poza tym z tego co widziałem było kilkanaście propozycji na facebooku ale szanowny administrator "wytypował" samodzielnie dwa utwory bo mamy słabe nagłośnienie i piosenki mają być bez słów. Szkoda że nie poinformował o tym fakcie zanim ludzie zaczęli wrzucać piosenki. Szkoda też że ankieta nie pojawiła się również na stronie skoro mamy taką zakłdkę, na pewno więcej ludzi by się o całej akcji dowiedziało. Rozumiem, że pisząc "Jakoś nie ma dużego zainteresowania proponowaną zmianą" szanowny administrator chce mi uzmysłowić że nikt nie chce zmiany i janosik jest zajebisty?? Ok, niech tak będzie.

Wieczny
04 wrz : 15:15
Jakoś nie ma dużego zainteresowania proponowaną zmianą... Jest kilka typów, ale głosów brak.

FaN92
02 wrz : 08:30
no tak

Wieczny
02 wrz : 08:03
Podczas wychodzenia jest TIGER, chodzi Ci o piosenke przed wyjściem zapewne

FaN92
01 wrz : 14:24
[link]

[link]
moje propozycje na piosenkę podczas wychodzenia drużyny na murawę, druga jest długa dlatego ja proponowałbym wyciąć fragment od 1:19 do 3:05.

Wieczny
27 sie : 16:45
Na Facebooku już można zgłaszać propozycje.

Wieczny
27 sie : 16:41
Zawsze można dojść do porozumienia. Ok, zainteresowanie powinno być duże, skoro mówileś, że wszyscy chcą zmienić. Jeśli zainteresowania nie będzie to zostanie tak jak jest.Administratorzy przelom-kaniow.info nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treści i poglądy wyrażane i zamieszczane na stronach serwisu przez jego użytkowników oraz zastrzega sobie prawo do usuwania całości lub fragmentów tych treści bez podania przyczyny.

Layout by Wymiatacz®. Based on e107 website system.
Czas generowania: 0.2777 sek., 0.1697 z tego dla zapytań.