Tytuł wiadomości: Najbliższy rywal - Sokół Zabrzeg
(Kategoria: Misc)
Dodane przez Wieczny
piątek 18 sierpień 2006 - 10:57:47

Najbliższy rywal - Sokół Zabrzeg

Niedzielne spotkanie Kaniowa z Zabrzegiem będzie najciekawszym wydarzeniem V ligi podokręgu bielskiego.Goście prowadzeni przez utytułowanego trenera Adama Krygera są głównym faworytem do awansu. Po trzech kolejkach zajmują pierwsze miejsce z kompletem punktów oraz bardzo dobrym dorobkiem bramkowym. My po krótce przedstawimy pierwszą "11" Sokoła, którą najprawdopodobniej zobaczymy w Kaniowie.

Bramka
W bramce zobaczymy utalentowanego Dominika Chmielniaka, który w ostatnich trzech spotkanich czterokrotnie wyjmował piłkę z siatki. Jednak mimo młodego wieku w Sokole broni już drugi z rzędu sezon w podstawowym składzie.
Obrona
Na bokach obrony występują byli zawodnicy czwartoligowego Pasjonata. Damian Pokusa, ostatnio występujący w Wilamowicach gra na prawej stronie, natomiast Krzysztof Sikomas broni dostępu do swojej bramki z lewej strony defensywy. Na środku może występować doświadczony 30-letni Rafał Machowski z Krzysztofem Koeglerem.
Pomoc
Linia pomocy to zdecydowanie najsilniejsza broń Sokoła. Na prawej stronie występuje do niedawna zawodnik Kaniowa Tomasz Pokusa. Na lewej flance gra młodzieżowiec Mateusz Sikora. W środku rządzą najbardziej doświadczeni zawodnicy: 37-letni grający trener zespołu Adam Kryger oraz 31-letni Andrzej Szłapa. Jednak z naszych informacji wynika, że tej dwójki zabraknie w Kaniowie z powodu występów w zespole Clearexu Chorzów na Helu. Byłoby to napewno spore osłabienie siły napędowej gości.
Atak
W napadzie zobaczymy duet Rafał Stawowczyk - Krzysztof Koczur. Ten pierwszy występował do niedawna w dankowickim Pasjonacie, natomiast Koczur w ubiegłym sezonie był najlepszym strzelcem Zabrzega. Zresztą zawodnik Sokoła był testowany w drugoligowym Podbeskidziu oraz swoich sił próbował w III lidze w GKS-ie Jastrzębie. Jednak w tych klubach nie znalazł zatrudnienia i wrócił do Zabrzega.
Mecz z Zabrzegiem zapowiada się niezwykle interesująco również ze względu na niewielką odległość pomiędzy miejscowościami. Są to takie "małe derby" z udziałem tych drużyn. Mamy nadzieję, że zawodnicy poraz kolejny będą walczyć na boisku o każdy jego kawałek, kibice Kaniowa znowu pokażą się z jak najlepszej strony, a fani gości również w kulturalny sposób będą dopingować swoją drużynę do walki.
Ta wiadomość pochodzi ze strony Oficjalny Serwis LKS Przełom Kaniów
( http://przelom-kaniow.info/news.php?extend.117 )


Czas generowania: 0.1174 sek., 0.0794 z tego dla zapytań.