Tytuł wiadomości: Przedłużony weekend młodzieżowców
(Kategoria: Misc)
Dodane przez Wieczny
środa 20 wrzesień 2017 - 20:57:49Przedłużony weekend młodzieżowców


Za nami intensywny weekend drużyn młodzieżowych w naszym klubie. W sobotę drużyna młodzików młodszych (2006/2007) oraz żaków (2008/2009) brały udział w turnieju w Zabrzegu. Starsi chłopcy zajęli 4 miejsce, natomiast żaczki razem z ekipą z Mazańcowic zdobyli tyle samo punktów (7) i tylko gorszą różnicą bramek zajęli 2 miejsce. Ale najlepszym bramkarzem turnieju został WRÓBEL KRYSTIAN, który dwoił się i troił w naszej bramce. Gratulacje KRYSTIAN - oby tak dalej.
W niedzielne przedpołudnie nasza najstarsza grupa w ekstremalnych warunkach przy padającym deszczu musiała uznać wyższość ekipy z KÓZ. Pomimo dobrej gry i kilku podbramkowych sytuacji nie udało nam się pokonać świetnie dysponowanego w tym meczu bramkarza przeciwnika.

We wtorek zaległy mecz z soboty (przełożony ze względu na zawody strażackie) rozegrała nasza drużyna młodzików młodszych (2006/2007). W Pisarzowicach uległa mimo prowadzenie 1:0 tamtejszemu Pionierowi po bardzo dobrej grze i mocnej walce – 5:2 – 2 bramki dla Kaniowa zdobył GABRIEL STASICA, a na specjalne wyróżnienie oczywiście oprócz całej drużyna zasługuje nasz fenomenalny środkowy obrońca FABIAN RĄCZKOWSKI, który stawał w szranki z o dwie głowy wyższymi zawodnikami z Pioniera, odbierając im swobodnie piłkę i wyprowadzając fantastyczne akcje. Kibice drużyny przeciwnej nie dowierzali i przecierali oczy ze zdumienia, że można tak grać.
Brawo FABIAN – my i rodzice jesteśmy z ciebie dumni.
Należy zaznaczyć, że do Pisarzowic jechaliśmy w mocno okrojonym składzie bez kilku podstawowych zawodników jak : SZCZEPANIAKA KACPRA, SATŁAWY SZYMKA, SIERACKIEGO KAROLA, REMKA OCHALA Ii IGORA ALEKSIEJUKA – których zmogła choroba, no i nie mogliśmy posiłkować się naszymi perełkami z 2008, którzy w tym samym czasie rozgrywali swój mecz, ale mimo to i tak daliśmy się przeciwnikom w znaki. Brawo za walkę do końca chłopaki.

Również we wtorek nasze żaczki rozgrywały mecz z Rekordem B.B. Niestety po końcowym gwizdku sędziego schodziliśmy pokonani, ale zrobiliśmy na rywalach dobre wrażenie, a walki, super podań i akcji było sporo.

Ale najlepsza zabawa była w niedzielę w godzinach popołudniowych,gdzie najlepszym wynikiem zakończył się turniej naszych SKRZATÓW, w którym co prawda nie ogłaszaliśmy miejsc, a wszyscy dostali pamiątkowe złote medale, słodycze i soczki, ale dla naszej statystyki, a waszej informacji nasze SKRZATY po wygraniu z FOOTBAL ACADEMY BIELSKO-BIAŁA 5: 2 i FOOTBALL ACADEMY CZECHOWICE – DZ. 11:6, oraz remisem 3:3 z BAMBINI SPORT CZ.-DZ. zajęliby 1 miejsce. Nie brakowało spektakularnych akcji, goli na skale światową, a przede wszystkim dobrej zabawy zarówno na boisku jak i na trybunach, gdzie licznie zgromadzeni rodzice dopingowali swoje pociechy. Nie brakło również ciepłej kawki i herbatki oraz przepysznych ciast serwowanych przez przekochane mamy naszych milusińskich. Dla nich szczególne podziękowania jak i również dla tych, które te przepyszne ciasta upiekły. Chwała wam dziewczyny, bo naprawdę było palce lizać.

Podziękowania również dla kierowników naszych drużyn, którzy sędziowaniem i organizacją całego turnieju zasłużyli na pochwałę. A w szczególności fantastycznemu paparazzi (oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu) panu Jerzemu ZUŻAŁEK, który świetnie udokumentował zdjęciowo cały turniej oraz udostępnił nagłośnienie hali.
Oby więcej takich imprez w naszej gminie.


Podsumowania dokonał trener Mariusz Cupriak, któremu również dziękujemy za świetną pracę wykonaną podczas wyżej wymienionych rozgrywek!


Zdjęcia z turnieju skrzatów wykonane przez Pana Jerzego Zużałka
---> [link]

Ta wiadomość pochodzi ze strony ..:::Oficjalny Serwis LKS
( http://przelom-kaniow.info/news.php?extend.1802 )


Czas generowania: 0.0459 sek., 0.0058 z tego dla zapytań.