Tytuł wiadomości: Rekord grał, jak chciał
(Kategoria: Misc)
Dodane przez Ervin
sobota 07 październik 2017 - 17:52:03Do przerwy po sprawie na sztucznej murawie


BTS Rekord Bielsko-Biała II - LKS Przełom Kaniów 5:0 (2:0)


Po zeszłotygodniowej porażce z liderem z Pisarzowic wynikiem 4:0, wydawać się mogło, że gorszy wynik podopiecznym trenera Radosława Maciejewskiego przytrafić się nie może. Niestety, może. Najgorsze, że wystarczyło poczekać na to tylko jedną kolejkę.

W rozgrywanym, co warto podkreślić, na sztucznej murawie boiska Rekordu w Bielsku-Białej meczu za faworyta można było uznawać gospodarzy (w barwach których wystąpiło czterech graczy trzecioligowej pierwszej drużyny), którzy w ostatnim swoim spotkaniu pokonali w Wilkowicach KS Bystra wynikiem 3:2. To, co na początku wydawało się przypuszczeniem, sprawdziło się już w 16 minucie, kiedy Wojciecha Jonkisza pokonał napastnik Rekordu, Dawid Hałat. W 33 minucie, wynik podwyższył Mateusz Kubica, wykorzystując błąd w obliczeniu lotu piłki przez naszego bramkarza. Te dwa ciosy w zasadzie ustawiły mecz, szczególnie, że gospodarze naprawdę ciekawie rozgrywali swoje akcje, próbując zagrań kombinacyjnych, uzupełniając się na pozycjach i, co zrozumiałe, wykazywali się znacznie lepszą znajomością gry na sztucznej murawie.

Jeśli na drugą połowę gracze Przełomu wyszli z nadziejami na dobry wynik, ich zapędy szybko rozwiał w 55 minucie Robert Obracaj. Przez dalszą część meczu wciąż gracze Rekordu prowadzili grę i nie zniechęcił ich do tego nawet obroniony przez Jonkisza w 80 minucie rzut karny, bowiem w końcówce meczu dobili kaniowian jeszcze dwoma golami. Najpierw Patryka Iwańca, który pojawił się pod koniec meczu w bramce Przełomu pokonał w 85 minucie Wojciech Łasak, a mecz zakończył bramką Jakub Stawicki.

Ten mecz wybitnie nie ułożył się po myśli naszych zawodników. Fatalny bilans bramkowy dwóch ostatnich gier (0:9) będzie możliwy do poprawienia w najbliższej kolejce, kiedy to na stadionie w Kaniowie drużyna Przełomu podejmie KS Międzyrzecze. Spotkanie to w niedzielę, 15 października o godzinie 15:00.


Skład Przełomu:

99. Wojciech Jonkisz
(83' 78. Patryk Iwaniec)
4. Marcin Stryczek
17. Wojciech Czulak
6. Kornel Ryszka
(81' 18. Kamil Pawłuszkiewicz)
14. Wojciech Kubies
5. Michał Kóska
(46' 7. Patryk Ciućka)
8. Mateusz Grygierzec
10. Marek Faruga
9. Krzysztof Jarosz
(61' 15. Łukasz Zdeb)
16. Michał Szyma
(46' 2. Kamil Góra)
13. Dominik Domka
(83' 3. Tomasz Jacher)


Widzów: 50
Skład sędziowski:
Sędzia główny: Wojciech Ogiegło
Sędziowie liniowi: Krzysztof Koziarski, Wojciech Szczurek

Relacjonował: Kamil Kołodziejczyk


Ta wiadomość pochodzi ze strony ..:::Oficjalny Serwis LKS
( http://przelom-kaniow.info/news.php?extend.1807 )


Czas generowania: 0.0292 sek., 0.0061 z tego dla zapytań.