Tytuł wiadomości: Remis seniorów z Godziszką
Dodane przez Wieczny
poniedziałek 24 wrzesień 2018 - 11:48:45

Remis w Godziszce. Pozostał niedosyt

Beskid Godziszka - Przełom Kaniów 2:2 (0:2)

W sobotnie popołudnie nasza drużyna seniorów udała się do Godziszki na kolejne spotkanie ligowe. W pierwszej połowie meczu przewaga kaniowskiego zespołu nie podlegała dyskusji. Już po pierwszym kwadransie gry nasi prowadzili 2:0, za sprawą pewnie wykonanej jedenastki przez Roberta Jurczygę oraz precyzyjnym strzale Dominika Domki. Kilka minut później arbiter po faulu na naszym zawodniku znowu wskazał na "wapno", jednak strzał Dominika został wybroniony przez bramkarza gospodarzy. W pierwszej odsłonie Godziszka dwukrotnie poważniej zagroziła bramce Przełomu. Za pierwszym razem świetną interwencją popisał się Wojciech Jonkisz, a za drugim razem nasz zespół przed utratą bramki uratowała poprzeczka.

Przed wyjściem na drugą połowę nic nie wskazywało, że możemy stracić zwycięstwo osiągnięte w pierwszych 45 minutach meczu. Niestety błędy w obronie, a także wysoka nieskuteczność w ataku (między innymi strzały do pustej bramki) sprawiły, że niezwykle ambitnie grający gospodarze doprowadzili do wyrównania. Jeszcze w ostatniej minucie Przełom mógł przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, ale po raz kolejny bramkarz był tam, gdzie być powinien.

Każdy punkt należy szanować, szczególnie osiągnięty na boisku rywala. Jednak nie ma co ukrywać, niedosyt pozostał i to wcale nie mały. Szansę na wywalczenie zwycięstwa nasza drużyna będzie miała już w najbliższą niedzielę, kiedy to na swoim stadionie podejmiemy zespół KS Bystra. Zapraszamy Kibiców na to spotkanie.