Tytuł wiadomości: Prezes PG Silesia wyraził nadzieję na dalszą współpracę z Przełomem!
(Kategoria: Misc)
Dodane przez Wieczny
piątek 05 październik 2018 - 09:58:39Podziękowanie dla PG Silesia i spotkanie z Prezesem Kopalni


W tym tygodniu sekretarz klubu Mirosław Kołodziejczyk w imieniu całego zarządu spotkał się z Prezesem PG Silesia Janem Marinovem w celu podziękowania za ostatnie miesiące bardzo dobrej współpracy pomiędzy naszym klubem a Kopalnią.

Podczas spotkania Sekretarz Przełomu podziękował Panu Prezesowi za przekazane środki finansowe na modernizację nagłośnienia na naszym obiekcie sportowym, a także wyraził zadowolenie z udanego Pikniku Rodzinnego zorganizowanego dla pracowników kopalni "Silesia" na naszym stadionie.

Pan Prezes PG Silesia podziękował za okazały sportowy pamiątkowy upominek przygotowany przez Zarząd Przełomu. Wyraził również zadowolenie, że PG "Silesia" przyczyniła się do słusznego celu dla naszego klubu i tym samym radości kibiców, zawodników i działaczy sportowych LKS "Przełom" Kaniów. Co najważniejsze pojawiła się deklaracja na dalszą współpracę pomiędzy Przełomem a PG Silesia.

Niezwykle cieszymy się z przebiegu tego spotkania i liczymy na efekty współpracy już w najbliższym roku. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, o czym świadczy z pewnością załączone zdjęcieTa wiadomość pochodzi ze strony Oficjalny Serwis LKS Przełom Kaniów
( http://przelom-kaniow.info/news.php?extend.1925 )


Czas generowania: 0.1306 sek., 0.0797 z tego dla zapytań.