Tytuł wiadomości: Przełom lepszy od Bystrej
(Kategoria: Misc)
Dodane przez Wieczny
środa 15 maj 2019 - 20:19:01


Dobra passa seniorów trwa


KS Bystra - Przełom Kaniów 0:3 (0:1)


10 punktów w czterech ostatnich meczach zdobytych przez gospodarzy niedzielnego spotkania musiały budzić zarówno szacunek, jak i niepewność przed niedzielnym spotkaniem. Nasz zespół jednak równie dobrze radził sobie w trzech ostatnich kolejkach. Zatem pytanie przed meczem brzmiało: dobra passa którego zespołu zostanie przerwana?


Od początku meczu, podobnie jak to miało miejsce w poprzednich spotkaniach, to nasz zespół był stroną dominującą na boisku. Przełom zdecydowanie częściej dostawał się pod bramkę gospodarzy. Po jednej z takich akcji, a miało to miejsce w 21 minucie, obrońca gospodarzy ujrzał czerwoną kartkę za faul na Przemysławie Szczypce, który wychodził na czystą pozycję. Bystra jednak nie należy drużyn, które oddają mecz bez walki, co udowodniła w kolejnych minutach, próbując zagrozić bramce strzeżonej przez, jak się później okazało, świetnie spisującego się Krzysztofa Jarosza. W 39 minucie nastąpiła radość na trybunach wilkowickiego stadionu (tam KS Bystra rozgrywa swoje ligowe spotkania), kiedy to po strzale Kamila Góry kaniowska drużyna wyszła na prowadzenie. Radość, ponieważ liczba kaniowskich Kibiców, którzy nawet pokusili się o wsparcie swojej drużyny dopingiem, przewyższała kibiców gospodarzy, z czego bardzo się cieszymy i dziękujemy.

W drugiej części gry drużyna z Bystrej coraz to groźniej atakowała naszą bramkę, a po jednym z ataków bramkarz Przełomu instynktownie wybił piłkę zmierzającą do bramki. Pozostałe interwencje Krzysztofa Jarosza również były bardzo dobre, co, jak się okazało, uskrzydliło zawodników po drugiej stronie boiska. W 68 minucie było 0:2 dla Kaniowa, znowu po strzale świetnie grającego tego dnia Kamila Góry. Przysłowiową kropkę nad i postawił Dominik Domka, który w 92 minucie strzelił trzecią bramkę dla Przełomu.

8 punktów w czterech ostatnich kolejkach zdobytych po dobrej grze kaniowskiego zespołu muszą cieszyć. Aż żal, że w następnej kolejce nasza drużyna pauzuje, ponieważ cieszy oko patrzeć na drużynę walczącą o każdą piłkę przez 90 (a nawet więcej) minut spotkania. Kolejny mecz nasz zespół rozegra w niedzielę, 26 maja, u siebie z Zaporą Wapienica.

Strzelcy bramek dla Kaniowa:
Kamil Góra - 2 oraz Dominik Domka

Skład Przełomu:
Jarosz Krzysztof
Głombek Sławomir
Bąk Piotr (55' Jaszek Marcin)
Ryszka Kornel
Nazim Patryk
Kóska Szymon
Szczypka Przemysław
Domka Dominik
Góra Kamil
Damaz Adrian
Ciućka Patryk (80' Grygierzec Mateusz)

Widzów: 30
Skład sędziowski:
Sędzia główny: Grzegorz Goliasz
Sędziowie asystenci: Wojciech Szczurek, Krzysztof Koziarski

Ta wiadomość pochodzi ze strony Oficjalny Serwis LKS Przełom Kaniów
( http://przelom-kaniow.info/news.php?extend.1981 )


Czas generowania: 0.1248 sek., 0.0882 z tego dla zapytań.