Tytuł wiadomości: Niezwykle udane VIII Święto Sportu
(Kategoria: Misc)
Dodane przez Wieczny
czwartek 11 lipiec 2019 - 10:11:43


Piłkarskie emocje, tańce, pyszności i fajerwerki - tak było podczas VIII Święta Sportu!

W minioną sobotę na naszym stadionie doszło do dużego wydarzenia, bowiem już po raz ósmy byliśmy organizatorem Święta Sportu w Kaniowie. W tym roku święto połączone było z obchodami 70-lecia istnienia naszego klubu. Punktem kulminacyjnym całej imprezy był - jak się potem okazało - piękny pokaz fajerwerków. Datki podczas święta zostaną przeznaczone na zakup sprzętu sportowego oraz bieżącą działalność klubu, a kwota jaką zebrano to 3030 zł! Serdecznie wszystkim dziękujemy i jesteśmy ogromnie wdzięczni za ten gest!

Od godziny 11:00 na boisku rywalizowały dzieci z Kaniowa oraz okolicznych miejscowości, otrzymując za pełne emocji mecze złote medale. Następnie po raz pierwszy byliśmy świadkami turnieju pomiędzy OSP Kaniów, Stowarzyszeniem Kaniowski Karp Królewski i Oldbojami Przełomu. Ostatecznie 1 miejsce zajęła drużyna Oldbojów, drugie OSP Kaniów, a trzecie Stowarzyszenie Kaniowski Karp Królewski. Co warte podkreślenia, podczas jednego z meczów arbiter główny Seweryn Gacek musiał skorzystać z...systemu VAR, co widać na fotografiach
Po turnieju prezes Grzegorz Wieczorek wyraził wielkie zadowolenie i podziękował wszystkim za przybycie, zapraszając jednocześnie do dalszego wspólnego świętowania podczas zabawy tanecznej. A podczas sobotniego wieczoru licznie przybyłych mieszkańców jak co roku bawił zespół muzyczny "Fortis" z Kostkowic. Zabawa zakończyła się o godzinie 3 nad ranem.
Oprócz atrakcji na głównej płycie boiska dzieci oraz dorośli nabywali jubileuszowe kubki wykonane przez Foto-Centrum Iwona Jonkisz, były przygotowane smaczne ciasta, kawa, można było zjeść watę cukrową oraz zakupić pyszne smakołyki z grilla. Dużym zainteresowaniem cieszyły się cegiełki jubileuszowe, a trzech posiadaczy cegiełek zostało obdarowanych nagrodami.

Po raz kolejny furorę zrobiła licytacja tortu ozdobionego jubileuszową harfą oraz logo Przełomu Kaniów. Licytacja była przeprowadzona przez Mariusza Cupriaka a pomocą służyli Izabela Piekiełko i Maciej Czader. Tort został wylicytowany za 1065 zł!

Na koniec prezes podziękował wszystkim osobom, które pomogły zorganizować VIII Święto Sportu w Kaniowie - zarządowi klubu, kierownikom, trenerom, a także wielu osobom na co dzień nie pracującym społecznie w naszym klubie. Prezes przywołał kilka momentów z 70-letniej historii klubu oraz podziękował tym, którzy tę historię rozpoczęli, kontynuowali i obecnie ją tworzą.

Dziękujemy wszystkim przedstawicielom mediów, którzy nagłośnili sobotnią imprezę: Radiu Bielsko, portalom: bestwina.pl, gminabestwina.info, czecho.pl, sportowebeskidy.pl, beskidzkapilka.pl, beskidzka24.pl.


Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom,firmom i organizacjom, które w wielkim stopniu przyczyniły się do zorganizowania sobotniej imprezy: Centrum Kultury w Bestwinie, Jammak II, Insekt, Margo-Bud, Auto Serwis Maroszek, Cukiernia Asteria, WeCoffee Palarnia Kawy, PHU Sylwester Pniok, Tectum, Roman Szkorla, Lewiatan Gawęda, Drewgo Zygmunt Godula, Auto Complex-Lak, Express Bus, Dominik Kawalerek oraz anonimowemu sponsorowi .

Gastronomią zajmowała się Mirosława Maślanka, a o poczęstunek dla zawodników zadbał Tadeusz Bodzek i Jerzy Sysło. Spikerem zawodów sportowych był Mirosław Kołodziejczyk. Wielkie słowa podziękowania płyną w stronę Pań, które przygotowały pyszne ciasta, także Paniom obsługującym stoiska, a szczególnie dla Izabeli, Anny, Iwony i Darii.


VIII Święto Sportu przeszło do historii. Zapamiętamy go na długo. I oczywiście - zapraszamy za rok - będzie tak samo, a może nawet lepiej!

Zdjęcia z VIII Święta Sportu:
[link]


Ta wiadomość pochodzi ze strony Oficjalny Serwis LKS Przełom Kaniów
( http://przelom-kaniow.info/news.php?extend.1995 )


Czas generowania: 0.1174 sek., 0.0800 z tego dla zapytań.