Tytuł wiadomości: Pierwszy wyjazd, pierwsze zwycięstwo
(Kategoria: Misc)
Dodane przez Wieczny
wtorek 27 sierpień 2019 - 08:32:28


Kapitańska moc


Żar Międzybrodzie - Przełom Kaniów 0:2 (0:2)


Po dobrym meczu z Bronowem, w drugiej kolejce kaniowska drużyna seniorów zmierzyła się w Międzybrodziu z miejscowym Żarem. W pierwszym spotkaniu gospodarze niedzielnego spotkania wysoko ulegli Wilamowiczance, jednak nie było sensu spoglądać na ligową tabelę, która jak zawsze ukształtuje się co najmniej po pięciu kolejkach. Wcześniej mecze w Międzybrodziu kończyły się dla nas bardzo różnie.

Już od pierwszych minut można było zaobserwować, że zarówno zespół gospodarzy, jak i nasza drużyna przystąpiły do tej rywalizacji bardzo zmobilizowane. Gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska, a arbiter często przerywał mecz ze względu na liczne przewinienia zawodników obu drużyn. Z boku dało się słyszeć popularne piłkarskie powiedzenie, że kto pierwszy w tym meczu strzeli bramkę - ten wygra. Powiedzenie okazało się szczęśliwe dla naszego zespołu, ponieważ w 28 minucie za sprawą kapitana Przełomu Kornela Ryszki objęliśmy prowadzenie. Niestety w tej akcji strzelec bramki doznał kontuzji, na boisku zastąpił go Marek Faruga, a opaskę kapitańską przejął Wojciech Kubies. Siedem minut później strzeliliśmy drugą i jak się potem okazało ostatnią bramkę w tym spotkaniu, a strzelcem został.... kapitan Kaniowa Wojciech Kubies. Warto odnotować w tej akcji fantastyczne podanie z własnej połowy w pole karne gości i celne uderzenie z główki.

W drugiej części spotkania każda z drużyn mogła jeszcze zdobyć bramki, jednak bardzo dobre spotkanie zanotowali bramkarze obu ekip. W tym meczu arbiter aż siedmiokrotnie wyjmował żółte kartki, co także pokazuje, jak zacięta była niedzielna rywalizacja.

Cztery punkty po dwóch kolejkach, zaangażowanie na meczach, wzorowa frekwencja na treningach i bardzo dobra atmosfera w szatni pozwala nam optymistycznie patrzeć w przyszłość. W najbliższą niedzielę podopieczni trenera Wiesława Kucharskiego podejmować będą zespół z Międzyrzecza, który na swoim koncie zgromadził 3 punkty. Zapowiada się ciekawe spotkanie, na które już teraz Państwa serdecznie zapraszamy!

Żar Międzybrodzie - LKS Przełom Kaniów 0:2 (0:2)

Strzelcy bramek:
Kornel Ryszka
Wojciech Kubies

Skład Przełomu:
Jarosz Krzysztof
Niemczyk Sebastian
Czulak Wojciech
Bąk Piotr (73' Siwek Dariusz)
Ćwiek Dawid
Grygierzec Mateusz (64' Janeczko Wojciech)
Dunat Szymon
Kłoda Błażej (60' Nazim Patryk)
Kubies Wojciech
Zdeb Łukasz
Ryszka Kornel (33' Faruga Marek)

Ta wiadomość pochodzi ze strony Oficjalny Serwis LKS Przełom Kaniów
( http://przelom-kaniow.info/news.php?extend.2003 )


Czas generowania: 0.1335 sek., 0.0822 z tego dla zapytań.