Tytuł wiadomości: Grad goli i zwycięstwo Przełomu
(Kategoria: Misc)
Dodane przez Wieczny
środa 18 wrzesień 2019 - 20:37:16


Festiwal strzelecki zakończony zwycięstwem


Przełom Kaniów - KS Bystra 6:4 (5:2)


Cztery do czterech - tak przed meczem z Bystrą wyglądała sytuacja punktowa obu zespołów. Chociaż pierwsze 4 minuty spotkania na to nie wskazywały, po ostatnim gwizdku sędziego to nasza drużyna dopisała kolejne trzy punkty do ligowej tabeli. Bramki w tym spotkaniu zdobyli dla kaniowskiej ekipy: Mateusz Grygierzec -2 oraz Piotr Bąk (z karnego), Marek Faruga, Szymon Dunat, Przemysław Szczypka - po 1.

Po wspomnianych pierwszych czterech minutach spotkania, kiedy jeszcze kibice na dobre nie zasiedli na trybunach bądź ławkach naszego stadionu, było już 0:2 dla gości. Bystra rozpoczęła ten mecz z dużym animuszem, a ich dwie szybkie akcje zakończyły się golami. Nie minęło jeszcze 60 kolejnych sekund, a gospodarze odpowiedzieli kontaktowym trafieniem. Po pierwszym kwadransie gry było już 2:2, a nasza drużyna nie zamierzała się tym zadowalać. Grając szybko, składnie i przede wszystkim skutecznie - do szatni schodziliśmy z wynikiem 5:2.

Początek drugiej połowy to niemalże kopia z pierwszej części gry, z tym, że goście strzelili dwie bramki nie w cztery, ale w około 10 pierwszych minut. Goście nie poprzestawali w atakach, na szczęście jedna z kontr wyprowadzonych przez Przełom zakończyła się - jak się później okazało - ostatnią bramką, jaka padła w niedzielnym spotkaniu. Wynik mógł być jeszcze bardziej korzystny dla naszego zespołu, ale najważniejsze, że mecz był dla nas zwycięski.

Dziękujemy drużynie za postawę w tym spotkaniu i gratulujemy dopisania do ligowej tabeli kolejnych trzech punktów. Cieszy nas również fakt, że po raz kolejny trener Wiesław Kucharski mógł skorzystać z pełnej, 18-osobowej kadry, przeprowadzając limit siedmiu zmian w meczu. A już w najbliższą niedzielę, również na naszym stadionie, zmierzymy się z bardzo dobrze spisującą się w tym sezonie Zaporą Wapienica. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00 (w pierwotnej wersji terminarza była podana godzina 16). Serdecznie zapraszamy do przyjścia na nasz stadion i wsparcie zawodników Kaniowa głośnym dopingiem!

Skład Przełomu:
Owczarz Kamil
Ćwiek Dawid
Czulak Wojciech (46' Kucharczyk Kamil)
Bąk Piotr
Kubies Wojciech
Kóska Szymon (35' Kłoda Błażej)
Grygierzec Mateusz (75' Woźniak Damian)
Jarosz Krzysztof (60' Szczypka Przemysław)
Faruga Marek (65' Niemczyk Sebastian)
Dunat Szymon (46' Kimla Kamil)
Ciućka Patryk (60' Jurczyga Robert)

------
W drużynie Kaniowa pierwszy raz przed własną publicznością zadebiutował nasz nowy zawodnik 20-letni Damian Woźniak, który zasilił kadrę Przełomu jako wolny zawodnik.

Ta wiadomość pochodzi ze strony Oficjalny Serwis LKS Przełom Kaniów
( http://przelom-kaniow.info/news.php?extend.2009 )


Czas generowania: 0.1298 sek., 0.0769 z tego dla zapytań.