Tytuł wiadomości: Zmiana na stanowisku wiceprezesa klubu
(Kategoria: Misc)
Dodane przez Wieczny
piątek 24 styczeń 2020 - 10:08:22
Zmiana na stanowisku wiceprezesa klubu


W czwartek, 23 stycznia, odbyło się pierwsze w tym roku posiedzenie zarządu klubu. Podczas zebrania omawiano wiele kwestii związanych z planami organizacyjno-sportowymi na 2020 rok. Niebawem przedstawimy Państwu najważniejsze zagadnienia oraz terminarz imprez organizowanych przez nasz klub.

Na koniec ubiegłego roku rezygnację z funkcji wiceprezesa z powodów osobistych złożył Łukasz Jonkisz. Pełnił wcześniej funkcje kierownika drużyn młodzików i juniorów. Wzorowo wywiązywał się ze swoich obowiązków, pracując społecznie na rzecz naszego stowarzyszenia. Łukaszowi serdecznie dziękujemy za lata współpracy, które będziemy wspominać w samych superlatywach! I oczywiście zawsze zapraszamy do współpracy!

Na posiedzeniu zarządu prezes Grzegorz Wieczorek zaproponował, aby nowym wiceprezesem został wieloletni działacz klubu, członek Klubu Kibica i były gospodarz Tadeusz Bodzek, który następnie wyraził na to zgodę. Zarząd jednogłośnie przyjął tę kandydaturę. Zatem od 23 stycznia nowym wiceprezesem klubu do spraw gospodarczych został Tadeusz Bodzek. Gratulujemy i życzymy owocnej współpracy na nowym stanowisku!

W zebraniu wzięli udział:

Prezes Grzegorz Wieczorek
Wiceprezes Tadeusz Bodzek
Sekretarz Mirosław Kołodziejczyk
Skarbnik Józef Maziarz
Członkowie Zarządu:
Grzegorz Ciućka
Antoni Wojsław
Kamil KołodziejczykTa wiadomość pochodzi ze strony Oficjalny Serwis LKS Przełom Kaniów
( http://przelom-kaniow.info/news.php?extend.2037 )


Czas generowania: 0.1318 sek., 0.0839 z tego dla zapytań.