Tytuł wiadomości: Remis z BKS-em!
(Kategoria: Misc)
Dodane przez Wieczny
sobota 24 marzec 2007 - 19:35:48

Dobra forma Kaniowa!


LKS "Przełom" Kaniów - Juniorzy BKS "Stal" B-B 2:2 (1:0)
W sobotnim sparingu rozegranym na sztucznej murawie w Szczyrku, drużyna Kaniowa zremisowała z Juniorami BKS Stal B-B 2:2.
Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Tomasz Wyrobek i Sebastian Grzywa.Remis z drużyną BKS-u to dobry rezultat. Za niespodziankę należy uznać wyjściową jedenastkę Kaniowa, która w podobnym ustawieniu powinna zagrać w niedzielnym meczu z Kaczycami.
Opis spotkania
Pierwsza połowa była zdecydowanie najlepsza w naszym wykonaniu. Graliśmy rozważnie w tyłach tak, aby nie stracić głupiej bramki i spokojnie w przodzie czekając na szansę do jej zdobycia. Taka szansa pojawiła sie w 20 minucie, kiedy po błędzie obrońców BKS-u TomaszWyrobek strzałem z 14 metrów umieścił piłkę w siatce. W następnych minutach 3 znakomite sytuacje zmarnował Damian Karut , nie trafiając dwa razy w sytuacji sam na sam i raz do pustej bramki(niestety wszystkie strzały poszły obok bramki). BKS zagroził kilka razy naszej bramce ale zawsze na posterunku był ktoś i ratował sytuacje( Stachowicz ,Łanocha Grzywa).
W drugiej połowie gra była bardziej wyrównana. Po błędzie jednego z obrońców BKS wyrównał. Kolejne minuty to walka w środkowej części boiska. W 75 minucie Kaniów wykonuje stały fragment ,piłkę wybijają zawodnicy BKS-u, do której dochodzi Sebastian Grzywa i strzałem z 20 metrów w długi róg bramki zdobywa prowadzenie dla naszej drużyny. 10 minut później kolejny błąd w szeregach naszej obrony, po którym tracimy znowu głupią bramkę.
W Przełomie w drugiej połowie testowany był bramkarz Pioniera Pisarzowice, Przemysław Grygierczyk.
Powiedzieli po meczu:
Grzegorz Sporys
Mecz ogólnie można zaliczyć do udanych.Trudny był początek ponieważ była to obca nam murawa. Z każdym sparingiem jest coraz lepiej i oby było dobrze w niedzielę.
Izaak Stachowicz
Sądzę, że zagraliśmy dobry mecz, zwłaszcza w pierwszej połowie, po której prowadziliśmy 1:0. W drugiej połowie już trochę brakowało sił, ale mimo to gra wyglądała przyzwoicie, oprócz kilku błędów, po których padły bramki dla BKs-u STAL. Bramka Seby była ozdobą meczu. Sądzę, że ten mecz to dobry prognostyk przed meczem z Morcinkiem Kaczyce.
Bramki:
1:0 Wyrobek
1:1 Matusik
2:1 Grzywa
2:2 Basiura
Skład Kaniowa
Stachowicz (Grygierczyk)- Ryszka, Łanocha,Grzywa, Sporys- Bieroński (Góra),Wajs (Wróbel), Wyrobek, Pyka (Szwed)- Karut (Maron), Maroszek (Pindel)
Skład BKS-u
Radawiec - Fijak , Mrozek ,Rakoczy (Kucharski) , Maciejewski - Gala (Radwan) , Czaicki , Duda (Ogiegło) , Laszczak (Matusik) -Kozielski , BasiuraTa wiadomość pochodzi ze strony Oficjalny Serwis LKS Przełom Kaniów
( http://przelom-kaniow.info/news.php?extend.266 )


Czas generowania: 0.1151 sek., 0.0779 z tego dla zapytań.