Tytuł wiadomości: Podsumowanie 23. kolejki
(Kategoria: Misc)
Dodane przez Wieczny
niedziela 06 maj 2007 - 20:38:32

Podsumowanie 23. kolejkiSłaba Porąbka / Niespodzianka w Kaczycach


MRKS w meczu na szczycie pokonał na wyjeździe Porąbkę i umocnił się na drugim miejscu w tabeli.


- Przeważaliśmy całe spotkanie. Nie ukrywam, że bardzo chcieliśmy zmazać plamę za porażkę z Podbeskidziem. Taki mecz się zdarza raz na sześć kolejek. W Porąbce mieliśmy kilka świetnych okazji, ale nie potrafiliśmy postawić przysłowiowej kropki nad "i" - podsumował Artur Toborek, grający trener MRKS. - Goście zasłużyli na zwycięstwo, choć wynik jest ciut za wysoki - przyznał z pokorą Krzysztof Wądrzyk, szkoleniowiec Zapory. Wydaje się, że kolejność dwóch pierwszych lokat w tabeli pozostanie bez zmian już do końca sezonu. Lider rozgrywek pewnie pokonał rezerwy Podbeskidzia 4:2. - Bramki straciliśmy po nonszalancji z naszej strony. Najwyraźniej chłopcy są rozkojarzeni taką przewagą w tabeli. Powinniśmy jednak byli wykorzystać te sytuacje, które mieliśmy i wygrać wyżej. Dziś zagraliśmy z przetrzebioną defensywą, ale zmiennicy dowiedli swej wartości. Zasada jeden za wszystkich, wszyscy za jednego, obowiązuje. To staram się wpajać chłopakom - powiedział po meczu trener czanieckiego zespołu, Wojciech Madej. Do sporej niespodzianki doszło w Kaczycach, gdzie miejsowy Morcinek przegrał z Cukrownikiem Cybie 0:4. Strzelona bramka "do szatni" przez gości podłamała gospodarzy, którzy w drugiej połowie stracili kolejne 3 gole.
Sokół Zabrzeg, występujący bez grającego trenera Adama Krygera, zremisował na własnym boisku z nieprzewidywalną ekipą Piotra Kusia, Rekordem Bielsko Biała 1:1. - To był naprawdę fajny mecz. Na dobrym poziomie. Oba zespoły miały swoje sytuacje do strzelenia gola. Niestety sędziowie tego spotkania, nie dostosowali się poziomem do żadnej z drużyn. Mylili się w obie strony - skomentował trener Rekordu. Już kolejny mecz trwa niemoc w ataku drużyny z Milówki. W tej kolejce Podhalanka przegrała u siebie z Jasienicą 0:1. Bramka, która padła w ...1 minucie meczu, ustawiła całe spotkanie. Mecz pomiędzy Góralem Żywiec a Wilamowicami nie odbył się ze względu na...chorobę połowy drużyny Wilamowic. - Po czwartkowym spotkaniu sześciu zawodników zgłosiło chorobę. Wobec zdekompletowania składu poinformowaliśmy telefonicznie Beskidzki Okręgowy Związek Piłki Nożnej o naszej sytuacji. Po złożeniu stosownego pisma i przedłożeniu zaświadczeń lekarskich, będziemy czekać na werdykt - podał do wiadomości kierownik wilamowickiej drużyny, Dariusz Buczka.
W gminnych derbach pomiędzy Kaniowem i Bestwiną lepsi okazali się Ci drudzy wygrywając 4:0. - Nie było to porywające widowisko - przyznał trener piłkarzy z Bestwiny. - Trudno jest grać przeciwko drużynie nastawionej głównie na defensywę, ale dziś się udało - zaznaczył Eugeniusz Wyląg. Jednak trener chyba oglądał inne spotkanie, gdyż kaniowska drużyna nie ograniczała się jedynie do obrony wyniku, tylko groźnie atakowała, czego dowodem są dwie stuprocentowe okazje oraz celne strzały z dystansu na bramkę Bestwiny.
Wyniki 23. kolejki
Przełom Kaniów - Bestwina 0:4
Podbeskidzie II - Czaniec 2:4
Sokół Zabrzeg - Rekord Bielsko-Biała 1:1
Morcinek Kaczyce - Cukrownik Chybie 0:4
Podhalanka Milówka - Drzewiarz Jasienica 0:1
Góral Żywiec - Wilamowice nie odbył się
Zapora Porąbka - MRKS Czechowice 0:3
Kuźnia Ustroń - pauzuwałaTa wiadomość pochodzi ze strony Oficjalny Serwis LKS Przełom Kaniów
( http://przelom-kaniow.info/news.php?extend.333 )


Czas generowania: 0.1156 sek., 0.0777 z tego dla zapytań.