Tytuł wiadomości: Odwołanie meczu seniorów
(Kategoria: Misc)
Dodane przez Wieczny
niedziela 11 listopad 2007 - 09:26:55

Odwołanie meczu Mazańcowice - KaniówOsłabieni gospodarze nie podjęli walki


Oficjalnie mecz został odwołany ze względu na złe warunki panujące na boisku. Niestety to gospodarze optowali za jego odwołaniem, gdyż w tym dniu ich drużyna miała bardzo osłabiony skład.


Godzina 12:50. Zawodnicy Kaniowa przyjeżdżają na boisko w Mazańcowicach. Drużyna gospodarzy ustawiona pod szatnią sugeruje odwołanie spotkanie. Zdziwiło to przybyłych graczy i działaczy Przełomu, gdyż w sąsiedniej Bestwince , gdzie panowały jeszcze gorsze warunki, mecz został rozegrany.
Godzina 13:00. Sędziowie wychodzą na plac gry, aby ocenić, czy rozegranie zawodów jest możliwe. Gospodarze za wszelką cenę chcieli odwołać niedzielne zawody, ponieważ tego dnia w ich kadrze na mecz było 11 zawodników, w czym spora grupa juniorów.
Arbiter główny stwierdził w rozmowie z prezesem Przełomu Andrzejem Michalskim , który chciał, aby mecz się odbył, stwierdził: "Jeśli chodzi o moje zdanie, to ja mogę grać". Następnie poszedł do szatni, zawodnicy Kaniowa wybiegli na rozgrzewkę, a za 5 minut arbiter oznajmił, że mecz nie dojdzie do skutku. Nasuwa się zatem pytanie, dlaczego odmienna decyzja zapadła w szatni?Ta wiadomość pochodzi ze strony Oficjalny Serwis LKS Przełom Kaniów
( http://przelom-kaniow.info/news.php?extend.532 )


Czas generowania: 0.1263 sek., 0.0773 z tego dla zapytań.