Tytuł wiadomości: Podsumowanie sezonu Młodzików i Juniorów
(Kategoria: Misc)
Dodane przez Wieczny
poniedziałek 03 lipiec 2006 - 17:28:38

Sezon 2005/2006 w wykonaniu drużyn Młodzieżowych Kaniowa


W sezonie 2005/2006, który zakończył się w ubiegłym miesiącu, drużyny Młodzików jak i Juniorów prowadzone przez trenera Andrzeja Michalskiego, uplasowały się w środku ligowej stawki.
Szczegółowe podsumowanie prezentujemy poniżej.


Sezon w wykonaniu Młodzików

Trener Młodzików - Andrzej Michalski
Kierownik Drużyny - Jerzy Michalski
Pozycja - 6
Punkty - 27
Bramki - 35:38
Najlepszy strzelec : Kamil Kmiotek - 14 bramek
Najwyższe zwycięstwo (wiosna) : z Wilamowiczanką 5:1
Najwyższa porażka (jesień) : z TS Podbeskidzie 0:4
Średnia bramek strzelonych : 1,75
Średnia bramek straconych : 1,9
Początek sezonu w wykonaniu podopiecznych trenera Michalskiego nie był zbyt dobry. Po 5 kolejkach drużyna na swoim koncie miała zaledwie 3 punkty i zamykała ligową tabelę. Jednak od 6 kolejki Młodzicy, którzy w większości kończą grę w tej kategorii wiekowej, zaczęli rozstrzygać spotkania na swoj korzyść. W pięciu ostatnich spotkaniach Kaniów uległ jedynie drużynie BKS Bielsko-Biała i rundę jesienną zakończył w środku tabeli.
Wiosna w wynonaniu młodych zawodników wyglądała podobnie. Najpierw słabe mecze i strata punktów, a następnie przebudzenie zespołu i dobra gra spowodowały, że Młodzicy na zakończenie sezonu, uplasowali się w środku ligowej stawki.
Wiek Młodzików ukończyło aż 9 zawodników.
Są to : Eliasz Golik, Marek Faruga, Wojciech Wuss, Maksymilian Płaska , Michał Lorenc, Stanisław Ryba, Daniel Brzeźniak, Kamil Kmiotek, oraz Łukasz Pacyga.

Sezon w wykonaniu Juniorów

Trener Juniorów - Andrzej Michalski
Kierownik Drużyny - Artur Jacher
Pozycja - 7
Punkty - 24
Bramki - 32:45
Najlepszy strzelec : Dawid Raszka - 8 bramek
Najwyższe zwycięstwo (jesień) : z Łękawicą 4:0
Najwyższa porażka (wiosna) : z Drogomyślem 1:7
Średnia bramek strzelonych : 1,6
Średnia bramek straconych : 2,25
Przed sezonem zawodnicy Kaniowa po cichu myśleli o sprawieniu niespodzianki i powalczeniu o awans do klasy "A" ligi Juniorów. Boisko zweryfikowało jednak te nadzieje, a tłumacząc dosłownie, były to boiska rywali, na których nasi juniorzy w rundzie jesiennej zdobyli.... 0 punktów ! Na szczęście fatalna skuteczność była tylko na wyjeździe, bowiem u siebie zespół zdobył dużo punktów, które pozwoliły na uplasowanie się po rundzie jesiennej na 5 pozycji.
Rundę rewanżową zawodnicy kierowani przez trenera Michalskiego zaczęli bardzo dobrze. Remis u siebie z Porąbką oraz wyjazdowy punkt z Żabnicą ( pierwszy w tym sezonie!) były, jak się później okazało, zapowiedzią jeszcze lepszej gry i wreszcie pierwszego zwycięstwa na boisku rywala (4:3 z Łękawicą). NIestety zaraz po tym zwycięstwie przyszła pierwsza porażka na własnym boisku od wspomnianych 4 lat. Wtedy to Juniorzy musieli uznać wyższość Wilamowic. Podobnie już było do końca sezonu, gdzie nasi schodzili z boiska pokonani i ostatecznie zajęli 7 miejsce.
Wiek juniorski ukończyli:
Dawid Raszka, Sławomir Bieroński, Grzegorz Wieczorek, Konrad Szwed, Paweł Wróbel oraz Kamil Kimla.

Ta wiadomość pochodzi ze strony Oficjalny Serwis LKS Przełom Kaniów
( http://przelom-kaniow.info/news.php?extend.92 )


Czas generowania: 0.1413 sek., 0.0877 z tego dla zapytań.