Tytuł wiadomości: [center] TEMAT DNIA--->Mecze młodzieży<--- TEMAT DNIA[/center]
(Kategoria: Misc)
Dodane przez Wieczny
sobota 19 wrzesień 2009 - 18:26:34

Wpadka młodzików, juniorzy znowu zwycięscy

Młodzicy: Przełom Kaniów - Hecznarowice 0:3
Juniorzy: Przełom Kaniów - Hecznarowice 2:1

Po meczu walki drużyna juniorów odniosła trzecie zwycięstwo w tym sezonie. Jedną z bramek goście strzelili sobie sami, drugą z rzutu karnego zdobył Adam Słowiak. We wcześniejszym spotkaniu pierwszej porażki doznali młodzicy, ulegając przyjezdnym 0:3.

Jak do tej pory juniorzy grali w kratkę - po wygranej przychodziła porażka, po porażce -wygrana itd. Według tej wyliczanki dzisiaj nasza drużyna miała...zwyciężyć i tak się właśnie stało. Chociaż nie był to łatwy mecz. Pierwsza bramka dla Kaniowa padła w 20 minucie po błędzie obrońców Sokoła. Na 2:0 w 30 minucie z rzutu karnego podwyższył Adam Słowiak. Gdy wydawało się, że takim wynikiem zakończy się pierwsza część meczu, goście w ostatniej sekundzie spotkania zdobyli bramkę kontaktową.

Na początku drugiej połowy goście co prawda zdobyli bramkę, jednak stało się to po ewidentnym faulu na naszym bramkarzu. Nasza ekipa kilka razy poważniej zagroziła bramce Sokoła, jednak albo brakowało precyzji, albo szczęścia. Zwycięstwo zostało dowiezione do ostatniej minuty i mogliśmy się cieszyć z kolejnych trzech punktów w tym sezonie.

Mamy nadzieję również, że seria porażki po każdym zwycięstwie będzie przerwana już za tydzień, jednak łatwo nie będzie, bowiem drużyna Kaniowa uda się do Czańca- niedawnego lidera tabeli, aktualnie zajmującego trzecią pozycję w lidze.

Skład juniorów

Furczyk (Konopka)- Ryszka, Biegun (Ryba), Lach- Żurkowski, Koczor (Ochman), Słowiak, Fejdyk, Kmiotek (Wuss)- Habowski, Czyszczoń (Janusz)

LKS Mazańcowice – LKS Bestwina 1:1

Aktualna tabela po tej kolejce, a także zdjęcia z dzisiejszego meczu juniorów znajdują się w odpowiednich działach. Zapraszamy.